Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden normális lány elkelt már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden normális lány elkelt már?

Figyelt kérdés

Egyszerűen úgy érzem, hogy nincs normális szingli lány. Tapasztalataim szerint, amelyik szingli az vagy lelkileg teljesen kuka, vagy külsőleg eléggé csúnyácska (nem ad magára, a megjelenésére, nem akar nőként kinézni).


Itt állok 27 évesen, és egyszerűen nem találok senkit.


Aki normális az már párkapcsolatban él és esetleg már el is jegyezték.


2015. júl. 8. 21:56
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
14%

azért nem rakok képet te agyalágyult nonaname,mert ellopnák azt itteni tetvesférgek :) aki rendes volt az kapott ;) és nem csalódott hidd el.


az meg h itt mit gondolnak az itteni nők kék égről sz***rom le :) titeket elsőnek,remélem csak rosszat,mert utálom az itteniek jó részét ^^ ha jót akarnám hogy gondoljanak nem így viselkednék


én nevetni járok ide.


meg van az én társaságom ;D

és azért vagyok itt mert nem a gyárban robotolok potom pénzekért ebben a melegben nem mintha rád tartozna.


és bőven belefér minden a szabadidőmben,téged meg max elenged a főnök.


megint oltás <3

2015. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
56%

Megint oltás :DDD sírok komolyan. Mert ez akkora oltás tényleg, ja az oviba lehet tényleg :) Te agyhalott..épp az előbb ecseteltem mekkora intelligenciára vall ismeretlenekről látatlanba itélkezni. Akkor megsugnám neked hogy képzeld én sem gyárban robotolok egész nap apróért, és nem, nem kell hogy külön elengedjen a főnök. Bár nem mintha rád tartozna ;) Boldog vagy? :))

Ja pont a te képed akarná itt ellopni valaki...ego van azt látom. Akkor se magyarázd be nekem hogy nincs valami difid...egészséges önbizalommal rendelkezö boldog kiegyensulyozott ember nem cseszeget feleslegesen másokat. Egyszerűen nincs rá szüksége vágod? Ez csak az ilyen kis lelkinyomorékoknak a kenyere. :) Ehhez nem kell pszichológusnak sem lenni. Na halljuk mit kompenzálsz? Habár jobban bele gondolva, nem is érdekel...:)

2015. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:

Kezd összeállni a kép. Nem is értem minek téptem feleslegesen a számat, hisz te is csak egy troll vagy, olyan mint az a ... sárga pillangócska vagy milyen néven fut a csávó. :DD

Mondhat az ember bármit, egyik fülén be, másikon ki.


79%-os hagyjad csak, ebbe az "emberbe" kár bármi is, kár ennek akármit írni, nincs olyan agyi szinten, hogy ezt felfogja.

Látod ő másokról úgy alkot véleményt, hogy nem is ismeri őket, de bezzeg ha te mondasz valamit róla, máris kikéri magának :D

El tudom képzelni mennyire jóképű lehetsz..... :DDD És akkor mi vagyunk a beképzeltek? Te atyaságos úristen, ez már szánalom a köbön. Te olvasod, amit írsz, vagy csak úgy írod, ami épp eszedbe jut? Megállás nélkül hajtod, hogy neked így igazad van, meg úgy igazad van, te ilyen meg olyan jóképű vagy, de azért mi vagyunk az egosok. :D

Na jólvan kisfiú, ez most nem jött össze, próbálkozz legközelebb ;)

2015. júl. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
52%

Mert olyan buta mint a föld :) Nem győzöm hangsúlyozni értelmes okos boldog ember

a) nem cseszeget másokat főleg nem idegeneket fölöslegesen mert nincs rászorulva

b) nem alkot véleményt idegenekről...

Jaa de tudjuk ö se nem okos se nem értelmes :)) ennyi vége. köszi

2015. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
48%
Ja egyébként nem véletlen nem akarja elárulni a korát.. Csak olvasd el az itt lévő kommentjeit (a többiről ne is beszéljünk) és máris közel vagy a korához. Olyan 11 és 14 között tippelek, bár ez a 11-14 évese korosztályra nézve elég sértő, hogy egy ilyen értelmi fogyatékost úgymond hozzájuk hasonlítunk. :D
2015. júl. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
75%
Hát ha valóban nem is, agyilag tuti. :)
2015. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
22%

és ti kik vagytok? senkik,nincs pasitok,magányosak vagytok,soroljam?


betaláltok csak azért mert igazam van,és próbáltok itt kitalálgatni dolgokat rólam meg így és úgy.


nekem vannak elveim én nem gyűlölöm a nőket, nem mocskolok én senkit csak aki beszól,azt meg bárhol szét zúzom,eltiprom mert ehhez hozzá vagyok szokva.


DE vannak elveim amiből nem adok,mert igazi férfi ilyen ;) amit ti nem ismerhettek



ezért vagyok pl részben náci

mert jogom van és mert nem kell mindent elfogadni ami nem tetszik,és lehet sírni én nem változom

és mindig kiállok magamért,és azért amikben hiszek


ezer cigány közt is hordtam régen náci jelképeket,nem ti fogtok itt megijeszteni kislányként ^^

szerettem verekedni is,ilyen ez.ÉS ki álltam magamért.EZ A HELYES ÚT EGY FÉRFINEK :D amit ti soha nem kaptok.


így érzem jól magam és a legkevésbé sem érdekel mit gondolnak az emberek,mert semmit nem számít :D ez vagyok,egyszer élek azt teszek amihez kedvem van

és nevetek mindene.


még így is szeretnek az emberek!!

nem egyszer direkt akarom hogy utáljanak és mégis b***zd meg szeretnek


:/ EZ VAN

2015. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 LeftBehind ***** válasza:
51%
37. Számomra kissé beszűkült ez a világlátás. A szex szerintem a legjobb játék ami két ember közt történhet és az egyik legnagyobb csoda amit megoszthatunk egymással. Nem értem miért ne lehetne ezt több emberrel is megosztani anélkül, hogy bármelyikhez hozzákötném magam. Abban igazat adok, hogy az emberek azért nem találják meg egymást, mert sokan csak a szexre mennek, de én nem is erről beszélek....bár bevallom, kicsit nehezebb mondatokba foglalni, mint gondoltam. Mondom így: ha a szex csak azért történik, hogy egy farok bebújhasson egy nedves lyukba akkor az egész semmit se ér, csak 2 üres ember megszállott próbálkozása azért hogy valakinek érezhessék magukat akár csak egy pillanatra is. Ha viszont azért történik mert 2 ember kölcsönösen adni akar a másiknak, akkor történik a csoda, ehhez viszont szerintem nincs szükség a kapcsolatosdira.
2015. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

és

nem én vagyok aki siránkozik a pasik miatt mert nem jut nekik igazi férfi :D :DDD jajj szegénykék.


dugatlan csóró senkik.akiknek semmi nincs az életben,ezzel dobálóznak,remélik, hogy nem vagyok jobb

mert azt nem tudják elviselni.


szánalmas,és nevetséges :D nem tudtok megsérteni sehogy sem.mert nem hallom lenntről a hangotok ;)


hát az életben nem a jó lelkűek nyernek ;)



én elveszem ha kell valami,ti meg sírtok érte GYENGÉK!

jobb lenne ha csak az erős élhetne :D

2015. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
52%

" nem tudtok megsérteni "


Jahm, azért írsz regényeket és percek óta nem tudsz leszakadni a topikból mikor már a kutya nem szólna hozzád..A kérdést a pasi hiányról meg nem mi írtuk ki szóval megint miről beszélsz? Áhh inkább ne is válaszolj.:)) hallod menjél már cigányokat verni vagy tudimisén mert még a végén felrobbansz itt nekünk te kis méregzsák :))):)))

2015. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!