Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnának az itteni nők?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy viszonylag jobb kinézetű férfi odamegy hozzátok az utcán, kocsmában, bárhol. Minimális beszéd után ahelyett, hogy egy csomó indirekt dolgot mondana, meg össze vissza hazudozna, hogy így meg úgy meg szeretne ismerni, egyszerűen egyenesen elmondaná a szándékait és amit gondol.

Hogy pl nagyon vonzó vagy és legszivesebben most hazavinnélek és megdugnálak, vagy hasonlók


2015. jún. 28. 14:23
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
0%

"A másik meg, hogy minden nőnek kötelezően ideálja kell legyen a kigyúrt, sablonfejű macsó sztár kinézet? Nekem a linkelt képen egyik pasi sem testesíti meg az álompasit."


Jaj istenem...minek kell ez ócska kamu? Most komolyan? Beszarok ezeken...

2015. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:

#51: Nem tudom már kiírta ezt a kommentet, de egyáltalán nem jönnek be minden nőnek a képen látható pasik.

Szeretem mikor ti jobban tudjátok, hogy a másiknak mi tetszik és mi nem.

Szíve-joga eldönteni, ha neki nem tetszik, hát nem tetszik, minek kell ez az idióta vádaskodás, hogy "Jajj már pedig kamuzol, mert neked is tetszik" ??

2015. júl. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

"Szerintem a tested is keveseket érdekel :)"


Nagyon nem ezt tapasztalom. :)

2015. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
0%

"Szeretem mikor ti jobban tudjátok, hogy a másiknak mi tetszik és mi nem"


Nem én tudom jobban, hanem a statisztika.meg a tapasztalat.

Konkrétamn bizttosan hazudsz, ha azt mondod, hogy egy iztmos szépfió neked nem tetszik.

mert te különleges vagy, gyürükurát, meg müllerpétert olvasol

Mond azt hugi, hogy te nem vagy elég jó csaj, hogfy ezek a fszik szobaáljanak veled, ezért kompenzálsz azzal, hogy áá amugy sem teszik a seblonfejü gyerek.

Nem kell játszani az agyad.

És nem nem ralatív a szépség.

Senki nem tudna szép festmény produkálni, ha nem lennének figyelembe vehető objektív kritiériumai z esztétika nivónak (bizony "csúnyát" sem tudna senki festeni/rajzolni,!szobrászkodni, mert nem tudná, mitől esz az)

És jah, ezért kérdezem, mifsznak ez a baromi nagy álszentség? Jobb embernek érezed magad tőle? HOgy ezt hazudod itt másoknak (rosszabb esetben magadnak is)

2015. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
0%

Revolution Baby nevű felhasználó válasza:


"Szerintem a tested is keveseket érdekel :)"


Nagyon nem ezt tapasztalom. :)



Hugi, akkor mi a baj? 20 éves feleség akarsz lenni? Mondtam, ne játszd az agyad, ha felmászol tinefrre, te is dugni akarsz. Itt arrol van szó, hogy az ott elérhető legjobb hapsitól te többet akarsz. Ő meg pont annyit, amiről szól az egész. (dugást)

De te is azt akarsz első körben, sőt, a korrekt külsejű férfiaktól szintén. A legtöb nő azon szokott felháborodni, hogy az az egyszem gyönyörű ember csak arra akarja őket.

Közben van másik 24, akinek nem csak arra kellenél, de azokat meg le sem szarod.

Ugy kell nektek.

2015. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
37%-os inkább használd a kezedet és nyúlj magadhoz, addig se írogatsz ilyen általánosító baromságokat, amin max. csak röhögni lehet.
2015. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
84%

Istenem, egyetértek az #56-ossal, verd ki a farkadat inkább, legalább meg is nyugszol és minket sem fárasztasz az idiótaságaiddal.


Mit magyarázol nekem statisztikáról? Tán abban a statisztikában a Földön élő minden nő és férfi részt vett és 100%-os??! Hát marhára nem, attól hogy sok nőnek a kigyúrt gyerekarcú pasik jönnek be, nem kell általánosítani, mert rengeteg nő nem bukik erre, és kevés vagy te ahhoz, hogy ezt megváltoztasd. Kár magadat illúziókba ringatni. Nyisd ki inkább a szemed.


"Konkrétamn bizttosan hazudsz, ha azt mondod, hogy egy iztmos szépfió neked nem tetszik. "

Konkrétan ebben az egyszerű kis mondatocskában sikerült vagy 5 helyesírási hibát ejtened. :D Szóval konkrétan mielőtt másokat oktatgatsz arról, hogy saját magának mi tetszik és mi nem, vegyél elő egy helyesírási szótárt és ugorj neki, mert az írás alapműveltség, amiben te szűkölködsz.

Köszi "húgi", kezdett már ki velem olyan pasi, akitől jómagam is elolvadtam, szóval amíg nem tudsz rólam semmit, addig ne nyilatkozz, köszi.


"Nem kell játszani az agyad"

Na igen, itt a baj, hogy te játszod az agyad, te osztod a nem létező eszedet arról, hogy minden nőnek kivétel nélkül bejön az izmos szépfiú kategória, te aki lóf@*szt nem tudsz se rólam, se az itt lévő többi női kommentelőről, de te azért gond nélkül általánosítasz és helyettük döntöd el, hogy kinek mi jön be.


Őszintén nagyon sajnállak, biztos kics**szett veled pár nőci, aztán most itt tombolsz, mint a hurrikán, és fújtatsz minden nőre, mondván mi milyen gonoszak vagyunk. :D

2015. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!