Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnának az itteni nők?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy viszonylag jobb kinézetű férfi odamegy hozzátok az utcán, kocsmában, bárhol. Minimális beszéd után ahelyett, hogy egy csomó indirekt dolgot mondana, meg össze vissza hazudozna, hogy így meg úgy meg szeretne ismerni, egyszerűen egyenesen elmondaná a szándékait és amit gondol.

Hogy pl nagyon vonzó vagy és legszivesebben most hazavinnélek és megdugnálak, vagy hasonlók


2015. jún. 28. 14:23
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Elköszönnék tőle és otthagynám. Ez olyan kaliberű duma, mintha egy pincérnek azt mondanád, hogy "adj enni köcsög!". Ezután azon se nem kell csodálkozni, ha beleköpned a rendelt ételedbe vagy "véletlenül" leöntenek majd.
2015. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

#30: De nálad ovisabbat biztos nem :)

Nálad, aki kiragadsz egy mondatot a kontextusából és dobálózol a h*lyeséggel, ahelyett inkább csendben maradnál és értelmeznéd, hogy miről beszélek..


Leírtam ott is, hogy van az a szint, ami alatt már nem jövök össze egy sráccal, mert a külseje számomra nem vonzó.

Amit a kedvs válaszoló írt a "szomszéd fiúról" az épp ilyen.

Mint ahogy az is, amit erre én írtam hasonlatnak, mert valószínű Ő sem jönne össze egy ilyen lánnyal.


De azért okoskodjál bele, csak előbb tudnád miről beszélsz.

2015. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:

Nálam bejött, csak nem ilyen feltételes módban előadva. Attól a hideg ráz. De a párom egész pontosan úgy indított, hogy azért keresett meg, mert szexelni akar velem. Persze felháborodtam, de tetszett, hogy így megmondja, és tetszett ő maga is. Ennek már jópár éve :)

Agyusztír Tasziszló: ezek a képek elég jól mutatják, hogy fogalmatok sincs arról, hogy hogy néz ki egy jó pasi. A középső sor jobb szélén lévő kettő például hogy néz már ki?? Oké, kockahas megvan, de nagy ügy.. az mindenkinek lehet. Na de a fejük?? Szerintem a jó pasitól elég messze állnak...

2015. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
0%
tudjuk a gyks lányok mind különb az összes nőnél a társadalom krémje a becsületesség minta szobrai!
2015. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
91%

Gyk-s lányok? Ja mert vannak gy-s lányok, meg vannak a facebookos lányok meg a ... Most ez komoly? Nem valami külön faj vagyunk szerintem :D


De ha már itt tartunk, akkor vannak gyk-s fiúk is, akik önzetlenül odaadóak, a hűség megtestesítői, és mindnek ott virít a szobája falán "A tökéletes pasi" díj, akiket a csúnya gonosz lányok le sem tojnak.


Egy szóval nem mondtam, hogy én különb vagyok ettől meg ettől és hibátlan vagyok, de nem is értem minek magyarázkodok, épp elég ha én tudom milyen vagyok, az ilyen kötözködő idióták véleményére meg magas ívből sz*rok.

2015. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
0%

"van az a szint, ami alatt már nem jövök össze egy sráccal, mert a külseje számomra nem vonzó."


Na pontosan emiatt van az, hogy sok csúnya srác hiába próbálkozik a nőknél mert ők ez alatt a bizonyos szint alattak vannak. Hiába hozza le a csillagokat is az égről ha egyből a szemetesládába van dobva a külseje miatt. Kedves nőstények, ilyenkor mit tegyen az ilyen férfi? Ássa el magát mert nem született vonzónak?

2015. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
28%
ma 17:18 hazudoznak ezek itt nem látod? 1 nő fordítva működik mindig mást cselekszik mint amit mond!
2015. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
94%

#36: Igen vannak olyan pasik, akik ez a bizonyos szint alatt vannak, és sok nő számára egyáltalán nem vonzóak.

Hogy ilyenkor mi van? Őszintén? Gondolkoztam már sokat ezen, de ezzel nem tudok/tudunk mit kezdeni. Persze, nem tehet ő arról, hogy olyannak született, amilyen, de azért ne várjátok már el, hogy a csaj összeálljon egy számára kicsit sem vonzó és nem az ízlésének megfelelő pasival, csak mert szegénnyel senki nem foglalkozik.

Sajnálatból nem fogok senkivel sem összejönni és senkivel sem lefeküdni.

Nekem egy kapcsolathoz, és ahhoz hogy valakivel lefeküdjek érzelem kell, anélkül nem megy az egész, úgyhogy nem fogok olyannal összejönni, aki iránt ezek nincsenek meg. Lehet most mi a gonoszak és az ilyen-olyanok, de senkitől nem várhatjátok el, hogy szimplán sajnálatból együtt legyen valakivel, mert az a valaki a többségnek nem kell.


És mondhattok bármit, ti pasik sem jöttök ám össze akárkivel, nektek is van egy bizonyos elvárás, ami alatt azért nem nagyon kezdenétek ki egy lánnyal.

Max nagy elkeseredettségetekben most azt hangoztatjátok, hogy jajj de simán, de a szívetek mélyén ti is tudjátok, hogy van a szint, ami alatt nem.

2015. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:

Ugy látom a legtöbb nő a kérdésem alatt a szóhasználaton van kiakadva. Érdekes. Hasonló eredményekre számítottam a válaszokból. Kíváncsi vagyok rá hogy valójában hogy működhet az egyenes beszéd.

Ami a "valaki csúnyának született" vitát érinti. Ti srácok semmi önbizalommal nem rendelkeztek. Ez a fő baj.

2015. jún. 28. 18:24
 40/57 anonim ***** válasza:
96%
24-es! 100%, hogy elküldeném a képen szereplő pasikat is! Mi nők, nem úgy működünk mint ti férfiak! Bennünk nincs olyan mértékben meg az az ösztön, ami arra sarkallna hogy huuu de jól néz ki..és még szóba is áll velem...jajj..meg akar dugni...uhhh....akkor már dobom is szét a virgácsaim. Elhiszem, hogy a legtöbb pasi egy csinos, bombázó lánynak hasonló esetben lazán igent mondana...de hidd el, még köztetek is lennének kivételek! A nők meg mondom: egészen másként működnek. Akár elhiszed, akár nem........ De ha ezzel nem vagy tisztában, akkor sajnos nem nagyon ismerheted a női nemet........... :(
2015. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!