Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnának az itteni nők?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy viszonylag jobb kinézetű férfi odamegy hozzátok az utcán, kocsmában, bárhol. Minimális beszéd után ahelyett, hogy egy csomó indirekt dolgot mondana, meg össze vissza hazudozna, hogy így meg úgy meg szeretne ismerni, egyszerűen egyenesen elmondaná a szándékait és amit gondol.

Hogy pl nagyon vonzó vagy és legszivesebben most hazavinnélek és megdugnálak, vagy hasonlók


2015. jún. 28. 14:23
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
6%
A #20-as hozzászóló hatására kicsit kiegészítettem a fentebbi képet némi szöveggel: [link]
2015. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
95%

#21: Gratulálok, nagyon ügyes fiú vagy, most már jobban érzed magad? :)

A véleményem akkor sem változott egy icipicit sem és nem is fog.


Bármennyire is hihetetlen nem mindenkinek csak a külső a lényeg. Az is fontos, de magas ívből letojom milyen 10/10-es pasi jönne oda hozzám a fenti hasonló szöveggel, úgy elküldeném, mint annak a rendje.


Mint említettem, van akinek ez a taj p@raszt stílus bejön, úgy hívják őket: r*ibancok, akik 2 szép szó után terpesztenek, én soha nem voltam ilyen és nem is leszek.


De azért győzködd csak még magad, hogy biztos elég jól kinézni, ahhoz hogy minden nőt megkaphass, ringasd magad álomvilágba, ha neked így jobb, felőlem aztán.

2015. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
50%
Én kiröhögnem, megköszönnem hogy megnevettetett, majd fakepnel hagynam.
2015. jún. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
5%

#22: Ugyan nem érzem magam jobban, de legalább a biológia törvényszerűségeinek ne akarjatok már ellentmondani ezzel a maszlaggal, amit a megnyerő külsőről, mint taszító tényezőről akartok előadni. Mindenkinek számít a külső!!! Te miért nem jöttél soha össze a szomszéd házból a púpos, kapafogú gyerekkel, holott lehet többet ér belsőre, mint akármelyik szuperkandúr?


A képeken szereplő férfiakat nem küldenéd el! Legalább magadnak ne hazudj már, könyörgöm. Egyébként a jó külsőhöz nem feltétlenül társul a bunkóság. Lehet, hogy a kérdező megemlítette a "megdugnálak" szót, de ezt sokkal kulturáltabban, ízlésesebben is elő lehet adni, s bizony erre azonnal rábólintanál.


Addig fogom győzködni magam, amíg nem lesz több a kivétel, mint az általánosítás eseteinek száma. Márpedig akkor szűzen fogok megdögleni, de inkább szűzen, mint feladva az összes elvemet, meghunyászkodva csak azért, hogy manipulálhassak nőket szexért cserébe. Nekem ennyit nem ér az egész, nem ér annyit, hogy megvezessek, átverjek, kihasználjak nőket. Az ötcombú mindig kéznél van, ti nők meg ugyanúgy megvagytok, meglesztek nélkülem, mint ahogyan eddig is megvoltatok.

2015. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
94%
24-es igen lehetne kulturaltabb a kerdes, pl.hogy eljössz e velem meginni egy kavét..innentől fogva valszeg az történne amit te mondasz, 10-ből 9 nő igent mondana, mert remenykedne, hogy szexnél több is lehet..csam hogy a kerdesben nem ez szerepelt...
2015. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
75%

#24:

Mondtam én olyat, hogy nem számít a külső??? Azt mondtam igenis számít, de nem minden a külső.

Másrészt te honnan tudod, hogy én milyen pasikkal jövök/jöttem össze? Képzeld volt már olyan barátom, akire a környezetemben lévőknek kb a 80%-a azt mondta, hozzám sokkal jobb pasi illik, de nem érdekelt, mert én szerettem Őt. Ez ennyi.

Igen van azért egy bizonyos szint, amire azt mondom, hogy egy ilyen külsejű pasival nem állnék le, de ilyen mindenkinél van.


"Te miért nem jöttél soha össze a szomszéd házból a púpos, kapafogú gyerekkel, holott lehet többet ér belsőre, mint akármelyik szuperkandúr? "

Amiért te sem jöttél össze egy 150 kilós, kapafogú, ápolatlan csajjal.. Tehát mint előbb említettem van egy szint, ami alatt nem kezdek pasikkal, mert a külseje egyáltalán nem tetszik. És ezalatt nem úgy értem, hogy a 10/9 és 10/10-es pasikkal szóba állok, a többit meg elhajtom.


"A képeken szereplő férfiakat nem küldenéd el! Legalább magadnak ne hazudj már, könyörgöm."

Te meg ne tudd már jobban, hogy én milyen vagyok és hogy reagálnék adott szituációra. De igen elküldeném őket, kivétel nélkül, akár hiszed, akár nem, és nem is akárhogy.

Tehát aki ilyen szöveggel próbál csajt felszedni, hogy "hazavinnélek és megdugnálak", azt őszintén megmondva ritka bunkó stílusban visszaküldeném az anyukájába.

Mert ez számomra sértő, nem valami kapcarongy vagyok, akit ilyen alpári stílussal az ágyába csalogatsz, másrészt említettem, hogy nem vagyok benne egy éjszakás meg alkalmi d*gásokban, tehát nem izgatna, ha ettől burkoltabban és "udvariasabban" adná elő magát, akkor is az lenne a lényeg, hogy csak megd*gni akarna. Tehát ebben az esetben én is max burkoltabban küldöm el a francba.

2015. jún. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
92%

Hah! Ha ilyen jokepu pasi maszkalnanak az utcan, persze, hogy mas lenne a helyzet. De mikor fog elem Ryan Gosling allni? Soha, elmeletben persze jatszhattunk a dologgal, epp ugy mintha en mutogatnek nektek szuper, szexis noket, hogy "naa

melyiket valasztanad ot vagy egy atlagos lanyt?". Semmi ertelme nincs ennek. Csak ti igyis ugyis megb*sznatok mindenkit, aki el es mozog, max. zacsko a fejere.

2015. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
#25-ssel egyetértek, az ilyet én se küldeném el, mert kulturáltan tud megnyilvánulni, és sokkal nagyobb esélyét látom annak, hogy ő is azért hív meg egy kávéra, mert szimpatikus vagyok neki, és többet akarna, mint sima szex.
2015. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
bóknak venném, de mivel nekem a szex csak úgy jó, ha érzelmileg kötődök a másikhoz, elutasítanám. de értékelném az őszinteségét, legalább nem hazudozik és nem húzzuk egymás idejét..
2015. jún. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
24%

26! "Te miért nem jöttél soha össze a szomszéd házból a púpos, kapafogú gyerekkel, holott lehet többet ér belsőre, mint akármelyik szuperkandúr? "

Amiért te sem jöttél össze egy 150 kilós, kapafogú, ápolatlan csajjal.. óvodás színvonalat képviseled

2015. jún. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!