Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnának az itteni nők?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy viszonylag jobb kinézetű férfi odamegy hozzátok az utcán, kocsmában, bárhol. Minimális beszéd után ahelyett, hogy egy csomó indirekt dolgot mondana, meg össze vissza hazudozna, hogy így meg úgy meg szeretne ismerni, egyszerűen egyenesen elmondaná a szándékait és amit gondol.

Hogy pl nagyon vonzó vagy és legszivesebben most hazavinnélek és megdugnálak, vagy hasonlók


2015. jún. 28. 14:23
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
93%
Nah végre valaki jol leirta, magam sem fogalmazhattam volna meg jobban mint a 40-es. De ez nem csak a 24-esnek szol hanem a kérdezőnek is
2015. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
89%

Nemrégiben velem konkrétan előfordult, hogy egy nagyon jó pasival (kb. az a szint, mint a belinkelt "jópasi-sorozat) volt match-em Tinderen. Pár mondat után a lényegre tért: kép alapján bejövök neki, és nem lenne ellenére, ha az ágyában látna. Semmi tiszteletkör, udvarlás, flörtölés, beszélgetés, stb. Jeleztem, hogy nálam ez nem így működik, ő közölte, hogy nála viszont igen, úgyhogy szépen elköszöntem tőle és letiltottam.

Tudom, hogy most jönnek majd a károgók, hogy biztos nem igaz (de, igaz), vagy hogy nem is volt olyan jó pasi (de, nagyon jó pasi volt).

A lényeg, hogy én garantáltan nem a levegőbe beszélek, hogy elutasítanék egy jó pasit, ha nem megfelelően közeledik, mert meg is tettem, és akármikor megtenném újra.

2015. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes, minimális szexuális kultúrával rendelkező nő nem fog leállni egy ilyen szövegű pasassal, akárhogy is néz ki. Mit tudna akár az ágyban is nyújtani egy buta tapló? :D


A másik meg, hogy minden nőnek kötelezően ideálja kell legyen a kigyúrt, sablonfejű macsó sztár kinézet? Nekem a linkelt képen egyik pasi sem testesíti meg az álompasit. Nem mondom, hogy nem számít a külső, csak azt, hogy nem mindenkinek ez az ideálja.


Az ellen meg mit kellene tennem, ha valakihez nem vonzódom? Azért kérdem, mert ez a téma is előkerült. Hagyjam ott a barátomat, és szánalomból legyek valaki olyannal, aki nem tetszik?


Én sem vártam el soha senkitől, hogy legyen velem, ha nem vonzódik hozzám.

2015. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Érdekes. A férfiak nagy része nagy mellénnyel állítja, hogy a "kulcs, ami minden zárat nyit" jó kulcs, a "zár, amit minden kulcs nyit" rossz zár. Majd mindezek után nem fér a fejükbe, hogy ha egy férfi olcsó k*vaként próbál felszedni egy nőt, az számára megalázó/felháborító, és fel sem méri, hogy néz ki a pasi, mert úgysem rúghat labdába.
2015. jún. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

Ha valaki nem próbál manipulálni azzal hogy vacsorát vesz neked/ajándékokat/ruhákat/cipőt vagy nem hazudozik össze vissza mennyire érdekli a személyiséged, csupán vonzónank talál szexuálisan ami teljesen normális egy emberi lénynél és őszintén elmondja az érzelmeit, a szándékait. Az mitől is lesz olcsó k*rv*ként felszedés?

Akinek semmi önbizalma, nem karizmatikus, nem vonzó az nem mer és nem is tud így csajozni mert fél a reakciótól. Az hogy szó szerint mit mondasz szerintem sokkal kevésbé fontos mint az hogy hogy mondod, vagy ki az aki mondja. Nem feltétlenul kell ugy kifejezni a dolgot ahogy a kérdésemben írtam, csupán a dirketségre céloztam vele. Hogy nem rejtegeted a szándékaid. A férfiak nagyrésze ilyen önbizalomhiányos szóval továbbra is "jó zárnak" számít egy nő attol mert egy olyan férfival fekszik le aki nem kertel és őszinte.

2015. jún. 29. 23:03
 46/57 anonim ***** válasza:
Kérdező, te nagy tévedésben vagy abból a szempontból, hogy mi az elsődleges egy nőnek, ha párkapcsolatot keres. Nem az állatvilágban élünk (illetve többségében nem), hogy test alapján válasszuk ki jövendő gyermekeink anyját/apját. De még a lelki társunkat sem, aki támaszt nyújt életünk során.. Párválasztásnál bár fontos a külső, teljesen elveszíti jelentőségét, ha a belső "felülírja", vagyis egy bunkó, aki r*binek néz, nem fog érdekelni egy normális nőt, max tényleg azt, aki alkalmi kapcsolatot keres (mert a férfi szándékain ők is átlátnak..), vagy nagyon buta és tapasztalatlan nőről van szó. Aki vacsorával, udvarlással "manipulálja" a nőt, az időt fektet a megismerésébe, komolyan esélyt ad a kapcsolatnak, és mindezek fényében kialakul, mi lehet a kapcsolatból. Persze vannak, akik ezt a módot is csak arra használják, hogy felszedjék a nőt egy éjszakára, nekik köszönhető az is, hogy a legtöbb nő nem fog első-második randi után senki ágyába dőlni, mert nem akar olyan férfival kapcsolatot, aki csak a szexre hajt. Aki az udvarlást felesleges időhúzásnak érzi, az csak az ágyába akar pattintani egy megfelelő kinézetű nőt minél hamarabb. Ha olyat leírsz, hogy "összevissza hazudozna, hogy meg akar ismerni", akkor ne viccelj már, milyen típusú kapcsolatról beszélsz? Akivel hosszabb időt akarsz együtt tölteni, nem akarod megismerni? Ha r1bit keresel, és annak megfelelően viselkedsz, miért háborodsz fel azon, hogy ez a nők számára is egyértelmű? Az őszinteségre egyből megértéssel reagálnak, vagyis aki alkalmi kapcsolatot akar, az ugrik, aki nem, az elhajt. Nem ez lenne a célod? Ha párkapcsolatot akarsz, az nem az ággyal kezdődik. Alkalmi kapcsolatban valóban az van előnyben, aki jól néz ki, mivel nem akarsz vele beszélgetni, nem érdekel, miből él, milyen példát mutat, mennyire megbízható, sőt, még nyilvánosan fel sem kell vállalnod.. de ha te komolyan ezt érzed egyetlen döntő tényezőnek egy párkapcsolatban, akkor neked még sosem volt párkapcsolatod, és annyira nincs tapasztalatod a nőkről, hogy félő, nem is lesz mostanában. Itt a nagy lehetőség, hogy felmérd, a nők hány százaléka könnyűvérű.. aki erre a szövegre hazamegy veled, annak tényleg felesleges udvarolni, ugyanaz a cél vezet titeket. A többi pedig nem neked való, mert többet akar, mint amit nyújtani tudnál neki.
2015. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

"Ha valaki nem próbál manipulálni azzal hogy vacsorát vesz neked/ajándékokat/ruhákat/cipőt vagy nem hazudozik össze vissza mennyire érdekli a személyiséged, csupán vonzónank talál szexuálisan ami teljesen normális egy emberi lénynél és őszintén elmondja az érzelmeit, a szándékait. Az mitől is lesz olcsó k*rv*ként felszedés? "


Én nem manipulálást várok, csak egyszerűen nem akarok olyan embertől semmit, akit nem érdekel a személyiségem, csak a testem.

2015. jún. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy most jönnek majd a károgók, hogy biztos nem igaz (de, igaz), vagy hogy nem is volt olyan jó pasi (de, nagyon jó pasi volt).

A lényeg, hogy én garantáltan nem a levegőbe beszélek, hogy elutasítanék egy jó pasit, ha nem megfelelően közeledik, mert meg is tettem, és akármikor megtenném újra."


Hehe, ott kezdődik, hogy aki tinderezik, az egyértelműen hmar akar szexelni. Azt miért nem mesélted el, hogy épp két hete volt az utolsó ágyjeleneted épp ugyaninnen? :) Azért utasítottad el, mert lesz még másik 3, akikkel 3 nap flörtölés után fekszel le. Nagy dolog.

Szeretem az ilyen álszent embereket...

Majd mindjárt mártírrá avatnak...

2015. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
0%

"Kérdező, te nagy tévedésben vagy abból a szempontból, hogy mi az elsődleges egy nőnek, ha párkapcsolatot keres."


Te figyelj már, a tinderen baromira senki sem párkapcsolatot keres. Te vagy eltévedve.

2015. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
0%

"Én nem manipulálást várok, csak egyszerűen nem akarok olyan embertől semmit, akit nem érdekel a személyiségem, csak a testem."


Szerintem a tested is keveseket érdekel :)

2015. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!