Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnának az itteni nők?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy viszonylag jobb kinézetű férfi odamegy hozzátok az utcán, kocsmában, bárhol. Minimális beszéd után ahelyett, hogy egy csomó indirekt dolgot mondana, meg össze vissza hazudozna, hogy így meg úgy meg szeretne ismerni, egyszerűen egyenesen elmondaná a szándékait és amit gondol.

Hogy pl nagyon vonzó vagy és legszivesebben most hazavinnélek és megdugnálak, vagy hasonlók


2015. jún. 28. 14:23
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
68%
Ennyire direkt módon nem tetszene. Túl nyomulós. Ennél azért jóval finomabban is el lehet mondani, és az is kellőképpen direkt lenne. Aki vevő rá, az megérti, aki nem akarja megérteni, annak meg azt is ecsetelheted, hogy milyen pózokban csinálnátok, akkor is elvicceli és lekoptat.
2015. jún. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
52%
Ha párkapcsolatot keresek, egyáltalán nem lennék elájulva attól, aki odamegy a számára tetszetős nőkhöz és felajánlkozik nekik.. (Mert persze nyilván nem én lennék az első és egyetlen.) Könnyűvérű pasiban nem tudok bízni. Ha ez az őszinteség azt jelenti, szívesen megismerne, és majd annak tükrében meglátjuk, van-e értelme a továbbiaknak, az viszont teljesen normális ismerkedő szöveg. De ez a "hazavinnélek, megdugnálak.." dolog a r*biknél jön be legfeljebb, ha neked az kell, még szerencséd is lehet. Szomorú, amikor valaki őszinte ismerkedési szándéka ennyit takar.
2015. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem felajánlkozás. De mindegy, különbözik az álláspontunk.

A párkapcsolati célokról csak annyit hogy ez miért is "rossz"? Ha valaki fiatal, tanulásra/karrierre koncentrál főként, az időt inkább a barátaival tölti, miért baj az szerinted hogy inkább csak szexkapcsolatra vágyik?

2015. jún. 28. 14:42
 4/57 anonim ***** válasza:
51%

Elhajtanám a francba. Könnyűvérű nőcskéknek ez a szöveg lehet bejön, de az értelmesebbik rétegnek kötve hiszem.

Én amúgy is komoly kapcsolatra vágyom, szóval kicsit sem lennék lenyűgözve egy ilyen ritka tapló beszólástól.

2015. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
49%
Én röhögnék és mondanám hogy álljon alrébb
2015. jún. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
14%
ha szpermacsóvezéralfahím vagy akkor azt mondják mehetünk!
2015. jún. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
40%
Ekkor, én azt gondolnám, hogy ez a pasi egy tróger. Egy tuskó. Egy kulturálatlan vadparaszt. A reakcióm pedig egy kellemes is tökön rúgás lenne...
2015. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
13%
Ugyanazt reagálnák, amit bármilyen szövegre. Ha jól néz ki a pasi, akkor tetszene nekik. Ha nem, nem.
2015. jún. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
71%
Ha egy olyan no lennek, aki szereti az egy ejszakas kalandokat, akkor benne lennek. Persze kizarolag akkor, ha elnyerne a tetszesemet a ferfi es megbizhatonak talalnam. De mivel nem vagyok szexkapcsolatra, visszautasitanam.
2015. jún. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező a 90es évek vége fele a szórakozóhelyeken beszélni sem kellett. Az egyik haverom megujjazott egy csajt a bankban a publikum szeme láttára.


Ahhoz, hogy ilyesmi az utcán (vagy hasonló közterületen) előforduljon ahhoz nagyon jól kell kinézzen a férfi.

2015. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!