Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mit reagálnának az itteni nők?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy viszonylag jobb kinézetű férfi odamegy hozzátok az utcán, kocsmában, bárhol. Minimális beszéd után ahelyett, hogy egy csomó indirekt dolgot mondana, meg össze vissza hazudozna, hogy így meg úgy meg szeretne ismerni, egyszerűen egyenesen elmondaná a szándékait és amit gondol.

Hogy pl nagyon vonzó vagy és legszivesebben most hazavinnélek és megdugnálak, vagy hasonlók


2015. jún. 28. 14:23
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
12%

"Hogy pl nagyon vonzó vagy és legszivesebben most hazavinnélek és megdugnálak, vagy hasonlók"


Ezt a viszonylag jól kinéző férfi nem tudja meg tenni. Ehezzel BIZTOSAN jól kell kinézni.

Brad Pitt ezzel a dumával is bármikor becsajozik.

Viszont megsúgom, indirekt, ha meghívsz egy lányt buliban egy italra, akkor is tudni fogja miről van szó. Már ha elmúlt 17 éves.

2015. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
94%

Még nem jártam buliban és nem tudtam, hogy ha valaki meghív egy italra, az azt jelenti, megba$zhat. Ennyivel is okosodtam.


Nekem nem jönne be, mert agresszív. Abból meg eleget láttam.

2015. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:
Akkor javitok a kerdesen. Ha egy olyan ferfi mondja ezt nektek akihez vonzódtok
2015. jún. 28. 15:08
 14/57 anonim ***** válasza:
32%

Ha vonzonak tartom akkor en nagyon orulnek neki, mert igy nem kell orakon at kerulgetni a lenyeget es mindenfele baromsagrol beszelni hanem tisztazva lenne minden es johet a kovetkezo lepes:-))


32/N

2015. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egy férfi attól férfi, hogy képes "hódítani". Udvaroljon úgy, hogy magamtól essek ki a bugyimból, és én akarjam leteperni. Volt már ilyen, nem kellett mondani, egyszerűen csak iszogattunk, jól éreztük magunkat, flörtöltünk, és amikor azt mondta, folytathatnánk nála az iszogatást, akkor számomra egyértelmű volt, hogy ebből szex lesz.

De ha azt mondta volna iszogatás közben, hogy megdugna, akkor otthagytam volna, mert az ilyen direkt helyzetek számomra iszonyú lelombozóak.

2015. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudok az ilyenhez vonzódni. Ha jóképűnek is tartottam, mielőtt megszólalt, ha ezt elmondja, hazaszaladok.
2015. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
98%

Én elküldeném a búsba, mert van barátom.

De ha nem lenne, akkor is elküldeném, mert egy 0 IQ-s vadparaszt az ilyen.

2015. jún. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
#5: Kedves hozzászóló leányzó! Te biztosan visszautasítanál ezek közül bárkit: [link]
2015. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó! Miért ne utasítaná vissza? Egy NŐ, tudod a nagybetűs...garantáltan visszautasít minden ilyen jellegű "felkérést", akármilyen "jól" is néz ki a delikvens pasas. Egyszerűen egy Igazi Nőnek ez NEM jön be. Mindegy, hogy ki mondja. Így , ebben a formátumban gáz.
2015. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:
76%

Látom itt sokan nem értik a lényeget, meg sok lány hozzászólását.

Nézhetne ki felőlem akárhogy, tarthatnám akármilyen jóképű macsónak és lehetne vonzó, akkor is elküldeném jóval melegebb éghajlatra, mert ez egy bunkó, paraszt megszólalás, ami a r*biknek lehet bejön, de egy olyan lánynak/nőnek, aki értelmes és szorult belé némi tartás az elküldi a büdös francba az ilyen tahókat.


"Szexkapcsolatban" vagy mi ez az újabb hóbort, meg semmiképp nem lennék benne, normális kapcsolatot szeretnék nem dugópajtit, tehát plusz egy indok, hogy elmagyarázzam az illetőnek kinek adja elő az efféle megnyilvánulásait.

2015. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!