Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik egyesek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik egyesek, hogy barátnőt lehet pénzen venni?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan levelet kaptam már, amikor egy más témakörben vázoltam, ha épp rosszul álltam anyagilag, hogy költözzek oda, cserébe el leszek tartva, annyi a dolgom, hogy szeressek bele a srácba, aki elmondása szerint csúnya és rossz az ágyban. De csak akkor költözzek, ha átlag felettien szép vagyok.


Egyesek tényleg azt hiszik, így kell barátnőt szerezni?


2015. jún. 27. 20:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

"Én tökéletesnek születettem és felsőbbrendű lény vagyok akinek joga helyetted dönteni az igazságot." :DDDDDDDDD Na jó itt kifakadtam és azóta is szakadok a nevetéstől. Jézusom ember te beteg vagy, pszichológiai eset. Most azért tudatosult bennem, hogy egy kib*szott troll vagy (mert hát éppelméjű ember így nem viselkedik) és nem éri meg veled komolyabban foglalkozni, vagy bármit is magyarázni, ahhoz túlságosan is korlátozott vagy.


Tudod ki térdelne előtted?....:D A halál esetleg, vagy egy rossz prosti, akitől elkapsz egy csúnya kis nemibetegséget, többre nem igazán vagy hivatott.


Ja és azért szerintem erős túlzás magadat férfinak nevezni, márcsak azért is mert ezzel megsérted a többi hímnemű férfi mivoltát, tudod azokét, akik valóban férfiak is. :D

2015. jún. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
15%
#31 Trollok csak a mesében léteznek, de el kell keserítselek: az unikornisokkal egyetemben kihaló félben vannak ott is.
2015. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

#32: ohh a francba, pedig mindig is vágytam egy unikornisra :(

:DD

2015. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
9%
#33 Tiszta sor, pont úgy ahogy a szőke hercegre is, csak az unikornis nem létezik. Ezzel szemben a szőke herceget csak ki kell fogni. Minden nő ezt csinálja.
2015. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 omba ***** válasza:

Hát további jó vitát, engem hív a nagy ő - fele annyi idős, mint én, és én meg albérletben élek,- egyszerűen csak szeret.

lehet ezt így is, sőt, csak így érdemes.

2015. jún. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Mert lehet. [link]
2015. jún. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Talán mert így van? Ha elég sok a pénzed, lehet csajod simán. Szeretni fog? Nem. De nem is ez a kérdés. Nem így KÉNE barátnőt szerezni, de sokaknak csak így LEHET. Elég szomorú hogy így elanyagiasodott minden.

Ja és a nagymenő swag páwa gyereknek nem szülinapjára veszi meg apuci a Ford Mondeót hanem a kettes érettségire :DDD


"a nők lányegében mind ribik.. néha már nem is értem, miért nem megy egy meleg-bárba?"


Mert a nemi beállítottság nem kívánságműsor. Köszönjük Emese.


"csak egy sötét agyú nincs tisztában hogy pénzért bármit megkaphat az ember,nem hogy egy nőt."


Nem akarják belátni, ilyen egyszerű. Csak sajnos a világ nem így működik.


"Az már mindenkinek egyéni szoc.problem, hogy ilyennel nem találkoztak még."


Ööö...sajnos nem, mert mindig ezekkel példálóztok minden egyes ilyen kérdésnél. Legalább vigyetek bele egy kis életet is, említsétek meg az Érmelléki Kuglófembert is, elvileg az is létezik :)


"Az ilyennek nem lesz az életben senkije, mert így nem lehet hozzáállni a dolgokhoz, a nőkhöz, mint ahogy azt te teszed."


Nem gondolod hogy ezen már rég túl van? Ilyen tapasztalatok alapján amiket gyűjtött, miből gondolod hogy kell neki valaki?

2015. jún. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!