Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok anti-szoc barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok anti-szoc barátnőt?

Figyelt kérdés

Olyan lány érdekelne, aki nem szeret társaságba járni, ahogy én sem. Nagy megkönnyebülés lenne ha nem kéne a lökött ismerőseivel lógnom.

Netes társkereső felejtős.

F28/187



2015. jún. 13. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
:D Ezen jót nevettem,lökött ismerősök ... ismerkedj akkor itt.Sok a kocka mindkét nemben,pont azért heverészik itt sok mindenki,mert nem jár társaságba.
2015. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

A megoldás egyszerű: ha nem akarsz társaságba járni, nem jársz. Szerintem senki nem tart pisztolyt a fejedhez.

Én társasági ember vagyok, de sose vártam el a társamtól, hogy velem szórakozzon, ha neki nem volt kedve hozzá. Attól, hogy van egy közös életünk, még nem kell feltétlenül sülve-főve együtt lenni, kimondottan egészséges, ha mindkét félnek van saját élete is.

2015. jún. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Antiszociális barátnőt legkönnyebben a börtönben vagy a pszichiátrián találsz, de persze te nem is azt akarsz, mert kevered a (szezont a f@$zommal), khm, szóval az _ANTI_szociális az _A_szociálissal.

Nézelődj az interneten az érdeklődésednek megfelelő, vagy általános beszélgetős felületeken, aztán ha akad valaki, aki szimpatikus és megfelel a kritériumaidnak, meg lehet próbálni komolyra fordítani a dolgot.

2015. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig csak az online társkeresés marad, mert aki nem jár társaságba, azzal nem fogsz társaságban ismerkedni. Nem kell ennek társkereső oldalnak lennie, bármilyen fórum chat vagy játék lehet, de csak ez marad.
2015. jún. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jelen! Ossz-vissz ket problema van.

Hozzan csoppet tulkoros vagy, es mar elkeltem a piacrol 3 eve.

Antiszoc baratnot ne az utcan keresgelj :D hamarabb talalsz neten, engem Honfoglalon ismert meg a parom.

18/L

2015. jún. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De jó lenne nekem is egy teljesen aszociális barátnő. Nekem sincsen egy barátom, haverom, vagy közelebbi ismerősöm sem, szóval hozzám csak ilyen lány illene.
2015. jún. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

18L tényleg túl fiatal lennél hozzám; barátaim nekem vannak, de elég ha 1 hónapban 1x látom őket.

Itt nem csak arról van szó h nem akarok a bartnő társaságába eljárni, hanem eleve számomra az lesz szimpatikus, aki nem ilyen "minden lében kanál" bulizós alkat.

Honfoglalózni csak ezért nem fogok! :D

2015. jún. 14. 09:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyanra gondolsz, aki utálja az embereket? Én például nem járok bulizni, mert nem érdekel, és csak nagyon kevés barátom van, igénylem ugyan a társaságot, de nagyon válogatós vagyok, hogy kikét. Illetve, nekem főként lökött ismerőseim vannak, mert képzőművészekkel és könyvbolondokkal barátkozom. De az embereket, mondjuk a buszon vagy az utcán ki nem állom.
2015. jún. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja, ilyesmi. Nekem is gyakran voltak olyan barátaim, akikkel amúgy senki nem akart barátkozni.
2015. jún. 14. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!