Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne, ha nyafogás, gyűlölk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha nyafogás, gyűlölködés helyett egyesek magukba néznének?

Figyelt kérdés

Teszem azt, ha nekem nincs pénzem kocsira, vagy béna vagyok a vezetéshez, akkor ebből vonjam le a következtetést, hogy minden autó $zar, és utáljak mindenkit, akinek van, vagy aki tud vezetni?


Ha a való életben is ugyanaz a viselkedés lép életbe, mint az itt leművelt vergődéseknél, (meg a csoportos összefogásoknál), akkor miért csodálkoznak ezek az egyének, hogy a kutyának se kellenek? És hogy mindenki hibás, csak ők nem?



2015. jún. 21. 13:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
mi lenne ha a mai nők magukba néznének? mire fől ez az extra nagy elvárás?
2015. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
57%

kérdező: neked sincs senkid ezek szerint...

te magadba néztél már?

2015. jún. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
48%

Mert sajnos sokan így válogatnak. Nincs autója? Dehiszen nekem is van, akkor mit akar ez tőlem?


30 évesen még a szüleinél lakik? De gáz... az már nem baj, hogy lehet, van neki kötvényekben és számlán 30-40 millió. A lényeg az, hogy nem él önállóan és mit akar tőlem? brrr.


Én nem vagyok hibátlan és vállalom is. Viszont amit egyes nők lezavarnak még itt is, az konkrétan elképesztő. Szerencsére a valóságban normális nőkkel szoktam csak találkozni.

2015. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
Igen csajok, igaza van a kérdezőnek, először nézzetek magatokba, aztán jöhet a többi.
2015. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
34%
Én ennek a meglehetősen ízletes, házi pálinkával feltöltött üvegnek a fenekére nézek inkább. Magamban csak a tökéletességet látom, hiszen közel az vagyok, azon pedig nincs mit nézni. Túl vagyok már ezen a korszakomon, hogy betegesen imádjam önmagamat, pedig nekem tényleg minden okom megvolt rá.
2015. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
18%
Elméletileg a gazdag pasik bármilyen rondák is, bunkók is csajt kapnak. De mivel a gyakoris fiúknak nincs nőjük, ezért gondolom csórók, eleve szegényebb családba születtek, és ebből következtetve az apjuk sem pénzes. Na de ők még is világon vannak, úgyhogy anyjuk is kell legyen. Ezek szerint mégis vannak olyan nők, akiknek nem a pénz számít.
2015. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
39%

6: Tudod, 25 évvel ezelőtt az országban még szocializmus volt. Akkoriban totál más volt az értékrend és ritkák voltak az igazán gazdag emberek, mint a fehér holló.


Párkeresés szempontjából valóban kedvezőbb időszak volt. Azóta viszont megfordult a világ.


Remélem ebből nem azt szűröd le, hogy azt hiszem mindenki hülye, csak én vagyok helikopter...

2015. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
#7, akkor tíz év múlva térjünk vissza erre a kérdésre, mikor már felnő a kapitalizmusban nevelődő szülőkkel rendelkező generáció és nézzük meg, hogy mi lesz a különbség.
2015. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
ma 13:30 így van akkor nem volt égő ha anyukával laktál meg bkvval mentetek randira! ma meg az nem is férfi aki ezeknek a moslék nőknek nem teljesíti az elvárásaikat
2015. jún. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Mi baj a tömegközlekedéssel? Barátommal felpattanunk néha egy random trolira vagy buszra és végigfurikázunk a városon.
2015. jún. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!