Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lenne, ha nyafogás, gyűlölk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne, ha nyafogás, gyűlölködés helyett egyesek magukba néznének?

Figyelt kérdés

Teszem azt, ha nekem nincs pénzem kocsira, vagy béna vagyok a vezetéshez, akkor ebből vonjam le a következtetést, hogy minden autó $zar, és utáljak mindenkit, akinek van, vagy aki tud vezetni?


Ha a való életben is ugyanaz a viselkedés lép életbe, mint az itt leművelt vergődéseknél, (meg a csoportos összefogásoknál), akkor miért csodálkoznak ezek az egyének, hogy a kutyának se kellenek? És hogy mindenki hibás, csak ők nem?



2015. jún. 21. 13:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
ma 13:34 hogy ne a te párod 200kg és közmunkás mert neked nem a külső meg a pénztárca a lényeg hadjuk már.....
2015. jún. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
4%
10: Néha... de amúgy kocsival jártok, nem?
2015. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%
Honnan veszed ezeket? Amúgy vicces, hogy a tömegközlekedéssel jössz, mikkor annyi pár állandóan smacizik gátlástalanul a buszokon, hogy lassan már sehova nem tudok nézni miattuk. Kedves mustafa, neked már volt olyan nőd, akinek a súlya három számjegyű volt?
2015. jún. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

1. Én direkt nem írtam nemeket, de úgy látom, neked inged, akkor vedd csak szépen magadra :D


Elvárások? Első ránézésre senkiről nem lehet megállapítani, hogy havi 100ezret vagy havi 400ezret visz haza.

Azt sem, hogy van-e kocsija, kivel él együtt és hol, stb.


És szvsz az első benyomás a legfontosabb, ott dől el, megy-e tovább a dolog, vagy sem.

De azért ne hibáztassunk már senkit, ha valaki nem jön be, nem vonzó számára, akkor nem akar vele lenni.

(Anyagiak kizárva még mindig, arról nem tudunk semmit.)


Szerintem még mindig jobb így mindkét félnek, ha nincs semmi, mint csak azért összejönni valakivel, mert ha nincs ló, jó a szamár is. Én pl nem szeretnék ilyen "szamár-szerepben" lenni egy kapcsolatban sem.

2015. jún. 21. 13:38
 15/24 anonim ***** válasza:
Nem, amúgy villamossal járunk, csak az már túl bevett útvonalon jár a sulink és a belváros felé.
2015. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
5%

Jó és akkor Kérdező mit mondasz azoknak,akik egyetlen nőnek sem kellenek,mert nem helyesnek születtek? Igen,tehát olyan embereknek,akiknek azért nem lehet párjuk soha,mert nem olyannak születtek,mint ami a nőknek manapság kellene...

Halljuk,nekik mit mondanál? És mit reagálnál,ha te lennél ebben a helyzetben,és ezt mondanák neked?

Pontosan azért lettek ilyenek,mert senkinek nem kellettek.Tehát ez már a következmény,és az ok pedig az hogy senkinek nem kellettek... Tehát ha az ok nem lett volna,akkor nem lett volna ez a következmény sem... :)

2015. jún. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
55%
Egy csúnya nő még mindig lejjebb van a "ranglétrán" mint egy csúnya férfi. A csúnya férfi még megteheti, hogy legyen gazdag, népszerű, sikeres, hogy tapadjanak rá a nők, de egy csúnya lány bármit csinálhat, ő süllyesztőben marad a férfiak szemében örökre.
2015. jún. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Hát arra azt mondom, egy kúrwa nagy pofon az élettől.

Továbbá, mint írtad, senkinek nem kellett soha. Mindenki visszautasította. Akkor abban a mindenkiben van a hiba tényleg? Az elutasító felek a $zar szemét $zar alakok mind?


Ha egy ronda arcú, kövér nő (akinek mondjuk nincs vagyona) van ugyanilyen helyzetben, amit írtál, ott mi a helyzet?

2015. jún. 21. 14:28
 19/24 anonim ***** válasza:
55%

"Jó és akkor Kérdező mit mondasz azoknak,akik egyetlen nőnek sem kellenek,mert nem helyesnek születtek?"


Mert aki erre panaszkodik, az biztosan még soha életében nem látott nála sokkal csúnyább férfit barátnővel vagy feleséggel... Ne már.

2015. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%

Megint leírom, hogy mit kaptam legutóbb.

Mikor utoljára odamentem egy nőhöz, hogy elhívjam randizni, azt mondta:"Bottal se nyúlnék hozzád!". Azért menjek oda, hogy megalázzanak?

2015. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!