Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet az oka ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ennek az egésznek?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom.

Többször szakítottunk, bevallom őszintén, rakat $zar volt az egész.

A végén már azt vártam, dobjon már ki, hadd szabaduljak meg tőle, mert úgy viselkedtünk, mint 2 ellenség.

Megtörtént.

Nem is izgatott különösképpen a dolog.

Eltelt 1 hónap.

Találkoztunk.

És mintha fordult volna a világ, olyan érzések jöttek bennem elő, amik talán még a kapcsolat alatt sem soha.

És őt se láttam soha olyannak, mint most.

Harcoltunk az ellen, hogy nem, nem kezdhetjük újra, de valahogy most mégis úgy néz ki a dolog, hogy ez a meccs még nincs lejátszva, pedig egyikőnk sem számított rá.

Mégis mi állhat a háttérben?

Próbálok rájönni, mi ez az egész, de nem megy :S

(Hülye válaszokat nem szeretnék, van elég bajom így is.)



2015. jan. 5. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen csak megszoktátok már egymást és ezt a se veled se nélküled kapcsolatot. Semmi értelme az egésznek.
2015. jan. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyira nem szokhattuk meg egymást, mivel távkapcsolat volt, és szinte alig találkoztunk.

És amíg nem láttam újra, nem is gondoltam, hogy ennyire szeretem.

2015. jan. 5. 21:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor meg miért ölitek egymást? Inkább kedveskedj neki valamivel ha már újrakezditek. Lehet akkor ő is változtat majd a hozzáállásán
2015. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
26
2015. jan. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!