Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik egyesek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik egyesek, hogy barátnőt lehet pénzen venni?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan levelet kaptam már, amikor egy más témakörben vázoltam, ha épp rosszul álltam anyagilag, hogy költözzek oda, cserébe el leszek tartva, annyi a dolgom, hogy szeressek bele a srácba, aki elmondása szerint csúnya és rossz az ágyban. De csak akkor költözzek, ha átlag felettien szép vagyok.


Egyesek tényleg azt hiszik, így kell barátnőt szerezni?


2015. jún. 27. 20:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Micsoda nagy általánosítás, pff. Egyáltalán nem vásárolható meg minden nő. Vannak olyan nők, akik ettől többre tartják magukat, erkölcsesebbek és van bennük tartás. Az már mindenkinek egyéni szoc.problem, hogy ilyennel nem találkoztak még.
2015. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Pénzért lehet barátnőt szerezni, sőt, gyönyörü szép barátnőt is.

Szeretetet nem lehet pénzel venni!

2015. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 omba ***** válasza:
19-es komolyan gondolják, - de sajna semmi tapasztalatuk, se pénzzel, se máshogy nem jött még össze semmi.
2015. jún. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

#21 Minden nő "többre tartja magát", a baj csak az, hogy nincs mire.


A kijelentésem pedig akár általánosítás, akár nem konkrétan igaz. Minden nő megvásárolható, de ahogy a kérdésben kiderül sokan még a jó külsőt is elvárják a férfiaktól a vagyon mellé. A kérdező feltehetően legjobb indulattal is csak átlagos (4,5-5,5/10) mert hogy kikéri magának, hogy a férfi elvár tőle valami minimumot cserébe...

2015. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

19es vagyok


omba: ezt honnan tudod? :D

2015. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

Az egy állítás, hogy minden nő megvásárolható - szerintem fals.

Az meg egy másik dolog, hogy a barátnők, kedvesek feleségek túlnyomó része nem vásárlás révén kerül az ember mellé.

2015. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
6%

#26 Abban igazad van, hogy sokaknak a külsejével sikerül érvényesülnie a nőknél, de aki kevésbé ideális külsőségekkel rendelkezik azoknak nem marad más választásuk mint a vagyon.


A nők egy férfiban két dolgot tudnak őszintén megszeretni: a külsőt és a vagyont. Természetesen ez meg sem közelíti az a beteges önimádatot amit önmaguk iránt éreznek. A vicces az amikor két nő rivalizál valamiért és minden mocsokságot elkövetnek egymás ellen a cél érdekében.

2015. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
85%

#24: Azt hadd döntse már el mindenki, hogy van-e, amire többre tartsa magát vagy sem.


Nem tudom kinek érzed magad, hogy te megmond igenis igaz az, amit állítasz. Pár hozzászólásodat olvastam, és konkrétan hányingerem lett, hogy lehet valaki ilyen megsavanyodott és nőgyűlölő nem is értem. Az ilyennek nem lesz az életben senkije, mert így nem lehet hozzáállni a dolgokhoz, a nőkhöz, mint ahogy azt te teszed.


És akár hiszed, akár nem, számomra nincs az a pénz, amiért megvásárolhatna bárki is (már leírni is felháborító), nem holmi tárgy vagyok, akit ha van pénzed szépen megveszed és hazaviszed.

És véleményem szerint ezzel nem vahyok egyedül, és vannak még értelmes nők, akiknek eszébe nem jutna pénzéért bárkivel is összeszűrni a levet. A pénz nem minden.

Szóval a te rendíthetetlen igazad már megbukott..

2015. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
19%

nem pénz kérdés a nő,hanem kinézeté elsőssorban :))és személyiség,szóval köszönöm lehet több közöm volt mint neked valaha lesz bárkihez.


amúgy sehonnan nem tudja, csak játsza az agyát ez az őserdei majom nevű :)


ez a világ működése,ilyen az élet.Nem tudom ezen mi fájdalmas egyeseknek.Nem vádaskodtam,leírtam hogy működik az élet.Lehet itt mesékben hinni,csak nem célszerű ^^

2015. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
16%

#28 Akkor sorjában:


Én tökéletesnek születtem és felsőbbrendű lény vagyok akinek joga eldönteni helyetted az igazságot. Ez abból adódik többek közt, hogy az értelmi kvalitásom exponenciális mértékben meghaladja a tiedet. Amit te csak sejteni vélsz azt én már tíz éves koromban kinevettem.


Az általad tett állítások, hogy sosem lesz senkim elég meredek, tekintve, hogy hibátlan férfi vagyok ezért 14 éves korom óta rendszeresen van barátnő mellettem, amikor épp úgy akarom.


És most jön a java: Idejössz hazudozni, hogy nincs az a pénz, ez a legjobb; tudod, számtalan nőtől hallottam már ezt, aztán sokan a makkomról nyalogatták le a teremtőnedűt. Ha azt mondanám kapsz tőlem 1 gurigát máris itt térdelnél, hogy bármelyik másik nő.


Az én állításaimat pedig képtelenség megdönteni mivel amit én mondok az tény, nem holmi irracionális női hiszti és rózsaszín unikornisfingban fogant téveszme, céltalan hazudozás.

2015. jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!