Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik egyesek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik egyesek, hogy barátnőt lehet pénzen venni?

Figyelt kérdés

Nem egy olyan levelet kaptam már, amikor egy más témakörben vázoltam, ha épp rosszul álltam anyagilag, hogy költözzek oda, cserébe el leszek tartva, annyi a dolgom, hogy szeressek bele a srácba, aki elmondása szerint csúnya és rossz az ágyban. De csak akkor költözzek, ha átlag felettien szép vagyok.


Egyesek tényleg azt hiszik, így kell barátnőt szerezni?


2015. jún. 27. 20:57
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
A levelek 30-35 éves tapasztalatlan vagy párkeresésben szerencsétlen férfiaktól származtak (én 21 vagyok)
2015. jún. 27. 20:59
 2/37 anonim ***** válasza:

Mert lehet :-D

Ezek szerint te jól nézel ki?

2015. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Igen, szép nőnek tartanak, nem volt gondom sosem a társkereséssel.
2015. jún. 27. 21:01
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Azért hiszik így, mert sok nőt meg is lehet venni.

Sokaknak fontos a látszat dolgok.

2015. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

Jajj... albérletkeresés Budapesten 35 ezer forint alatt/hónap: a fele arról szólt, hogy nála lakhatsz teljesen ingyen házimunkáért cserébe + kölcsönös szimpátiánál, de mindenképp szingli legyél és csinos.

Volt, aki 40 ezerért ajánlotta ugyanezt, odabiggyesztve, hogy ő sovány, szép és max 25 éves, szőke, egyedülálló bérlőt keres, akivel randizik majd, csak annyi lesz a különbség, hogy 1 helyre mennek haza a végén, de ő hajlandó várni 1 hónapot a szex előtt.


Igen, tényleg ezt hiszik, de valaki kényszerből még el is fogadhatja ezt.

2015. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
27%
Mert minden lányt BMW-be/Audiba/Mercedesbe/tetszőleges luxuskocsiba látok beszállni a nagymenő kigyúrt barátjával?
2015. jún. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
38%
pénzen még életet is.
2015. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
pénz=szerelem=batárnő alapon jól gondolkodik de amit itt előttem is mondtak nem egy ilyen nő van aki a pénz miatt képes bármire
2015. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
23%
Mindenkinek megvan az ára, csak egyesek nem akarnak belegondolni ebbe, mert még kiderülne, hogy egy adott összegért őket is meg lehet vásárolni. Engem, téged, a Dalai Lámát, mindenkit. Nem azért nem mentél bele az üzletbe, mert egy öntudatos, vasgerincű ember vagy, hanem azért, mert nem ajánlottak eleget.
2015. jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
33%

De komolyan te JÁNY!

Kimész az utcára, kiket látsz nővel? A luxuskocsival közlekedő, barna bőrű, 60as karú, agyontetovált, beszólogatós maffiózót vagy a buszon szorongó átlagos testalkatú, anyagival szorult helyzetben lévő srácot?

Vagy van a másik típus, a most trendi szolis, felül dús hajú, szálkás, nagyképű rapper gyerek, de persze neki is van pénze iphone-ra, converse cipőkre és zara cuccokra, meg apuci megveszi a BMW-t is 18.szülinapra.

2015. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!