Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hirdetik egyesek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hirdetik egyesek, hogy csak a szűz lányok jók?

Figyelt kérdés

Csomó olyan válasz van itt, hogy ha egy lány már nem szűz (mondjuk elvesztette egy 3 éves kapcsolatban 18 évesen), akkor nem szakíthat a párjával, vagy nem fog kelleni senkinek. Mert a használt lány olyan, mintha más már kibontotta volna az ajándékod, vagy más után vennéd fel a büdös zoknit.

Nekem is milliószor tanácsolták, hogy vagy maradjak a barátommal (2 éves kapcsolat, 19 évesen veszettem el), vagy vállaljam be az örök magányt. De minek erőltetni, ha egy kapcsolatban semmi sem működik? Hol vagyunk, a középkorban?

És az ezt hirdető fiúcskák (mert az ilyen ne nevezze férfinak magát) szüzek vajon?


2015. jún. 25. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Ez hülyeség. Van itt egy vernyákoló szűz srác, az kelti a feszültséget, de a legtöbb férfi normális és nem így áll hozzá.
2015. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Nem kizáró ok, hogy már nem vagy szűz. Nem előny, de nem is hátrány. Ettől még simán lehet bármi. Akár párkapcsolat vagy szexkapcsolat... Bármi. :)

22/F

2015. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Rezi Dencia ***** válasza:
70%
Nekem mindössze egy (1) férfi van az ismeretségi körömben, aki a szűzlányokért rajong.
2015. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Én nem találkoztam ilyennel. A mostani barátom előtt 3 fiúval voltam. Normális pasi azt tartja normálisnak, ha nem 15 éves lánnyal kezd, hogy egy 20-25 éves lány már nem szűz. Egyébként meg a többediknél is mindig tanul újat az ember, ez sem mondható, hogy a szüzesség elvesztése után aztán már a káma szútra megy fejből.
2015. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
A buta emberek mondanak ilyet.
2015. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem az a probléma, ha volt egy nőnek korábban 1-2 komolyabb kapcsolata. Természetes velejárója a kapcsolatnak a szex. Ha minden hétvégén más kukaca járt benne, na az már probléma.
2015. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7%
Én szűz vagyok, de inkább maradok az, mintsem egy használt lánnyal legyek együtt. Majd persze azt hiszik, hogy érdekesebbek attól, hogy láttak már farkat? Nem, sőt a tapasztalat az egyik legvisszataszítóbb dolog, amit egy lány nyújthat szexuális téren. Mert az a tapasztalat az exeitől származik. Mégis honnan veszi, hogy ami az exeinek jó volt, az nekem is bejön majd. Apropó exek. Köszönöm szépen, de én nem kérek abból, hogy összehasonlítgassák a szexuális teljesítményem, sem a farkam méretét a többiekével. Nem hiányoznak azok a mondatok, hogy x jobban csókolt, y jobban nyalt, z-nek meg szimplán nagyobb volt a farka, és még sorolhatnám. Ráadásul abba bele sem gondol senki, hogy ha egy lány már nem szűz (az első pettingtől már nem számítom szűznek) akkor előtte esetleg leszopott másik srácot. Most komolyan, kinek van gusztusa egy olyan lánnyal csókolózni, akinek a szája nemrég még más farkán csüngött. Undorító. A zoknis példa meg nagyon jó. Amúgy abba sem gondol bele senki, hogy fehérneműt sem cserélnek vissza a boltokban ha már volt viselve, nem véletlenül. Akkor egy használt lány mégis mire fel hiszi azt, hogy van olyan jó, mint egy bontatlan. A használt lányokat csak használják-használják (a fehérneművel ellentétben akár többen is), majd ha eléggé elhasználták kidobják. És akkor még ők vannak megsértődve. Előbb kellene gondolkozni, mint a lábakat széttenni.
2015. jún. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
#1 vagyok, igen róla beszéltem, aki az utolsó kommentet írta, ő a vernyákolo szűz fiú.
2015. jún. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
#7 Nem veletlenul vagy szuz. :) Igy is fog maradni eleted vegeig.. Vagyis nem.. 40 evesen megunod es elmesz egy utszeli lanykahoz.
2015. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
Ja, sajnos önbizalomhiányos szegény, de legalább meg is racionalizálja önmaga előtt, hogy ez csak igényesség. :D
2015. jún. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!