Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem úgy hogy annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy hogy annyi esélyem van hogy barátnőm legyen, minthogy Dan Bilzerian szűz?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 09:07
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Mert túl nagy feladatnak éled meg a párkapcsolatot.

Illetve meg vagy ijedve, és gyűjtögeted az indokokat, hogy miért biztonságosabb, ha meg sem próbálod, mert ezt a rosszat jobban ismered, mint a párkapcsolat bizonytalanságát. Sztem ne latolgasd az esélyeid, ne foglalkozz ezzel a véleményeddel, hanem csak azért is próbálkozz. Nyavalyogni könnyű és kényelmes, de te meg egy férfi lesz valaha, aki erős :-) úgyhogy hajrá :-)

42F

2015. jún. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem csak úgy érzem, hogy soha nem lesz barátnőm, hanem én tudom is, hogy soha nem lesz. Az ok egyszerű: rettenetesen ronda vagyok minden lány szerint, akivel eddig beszéltem. Még alacsony is vagyok. Ha visszamehetnék a múltba az lenne az első, hogy szóljak a múltbéli énemnek, hogy ne is próbálkozzon barátnőt szerezni, mert mindenki el fogja utasítani, és csak megalázásokat kap. Ilyen dolog ocsmány külsővel élni.
2015. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Utolsónak:ez olyan szomorú,de legalább tudod az okát,és nem élsz álomvilágba,nem vagy elszállva...és nem lehet javítani a külsődön kicsit? Tudod ha az önbizalmad a helyén lenne,nem mondom hogy tutira bombázót találsz,de lehet hogy akadna vkid :)
2015. jún. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Szerinted 28 évesen mégis hogyan nőhetnék legalább 10-15 centit? Az arcomon pedig legalább 20 plasztikai beavatkozásból álló műtétsorozattal lehetne csak valami elfogadhatót kihozni (hogy legalább az átlagos szint alsó peremét megcsípjem). Amit lehetett javítani, tehát, hogy lefogyjak, azt megtettem. Semmi eredménye nem volt: az összes csaj szerint undorítóan nézek ki és soha egyik sem adott még apró esélyt sem, pedig szép lányoknál nem próbálkozom, mert ők csak gúnyolódni és megalázni tudnak.
2015. jún. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

20 plasztikai műtét? Elefántember vagy vagy mi? :D Szerintem tuti, hogy eltúlzod a dolgot (én még olyan embert nem láttam, akinek egyáltalán műtétre lett volna szüksége és nem súlyos beteg/balesetben megsérült).


Magasságra meg megoldás lehet egy enyhén magasított cipő (vannak olyanok, amelyek dobnak rajtad legalább 5 centit és egyáltalán nem feltűnőek) + egy megfelelő frizura (az is dobhat legalább 2-3 centit) + rendesen kihúzod magad, de akár nyújtógyakorlatokkal is próbálkozhatsz (ha a magasságon nem is, a tartásodon javíthatnak)

2015. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem az a faszi latens homo....nem komplett az tuti...
2016. febr. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!