Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne a gondolkodásuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne a gondolkodásuk szerint szelektálni a férfiakat? Maradna egyáltalán valaki?

Figyelt kérdés
Gondolkodás alatt azt értem, hogy pl. nem úgy áll a nőkhöz, hogy mind felszínes, üresfejű, érdektelen. Nem arról panaszkodik egész nap, hogy hová tűntek a normális lányok, hanem próbálja megismerni a másikat mélyebben, ahelyett, hogy az első tapasztalatokból, benyomásokból ítélkezne. Nincs eltelve magával, hogy ő mennyire rendes, érdekes, hanem tisztában van a saját gyengeségeivel, korlátaival is. Nem támaszt olyan elvárásokat a másik felé, amiket reálisan nézve saját maga sem teljesít. Ha ilyen dolgok alapján szelektálnám a férfiakat, mennyien maradnának vajon?
2015. jún. 19. 15:53
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
100%

"Egy szóval nem állítottam, hogy az összes ilyen"


Persze, még véletlenül se ezt sugallja a kérdésedben feltett két "költői" kérdésed:

- Maradna egyáltalán valaki?

- Ha ilyen dolgok alapján szelektálnám a férfiakat, mennyien maradnának vajon?


Szóval ne akard már hülyének nézni azokat, akik pontosan mögé látnak a cinikus szövegednek...ezek pont azt sugallják, hogy szerinted mind ilyen, vagy csak nagyon-nagyon kevés kivétel van...

2015. jún. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
22%

ugyanezt látom fordítva


a nők annyira üresek érdektelenek hogy mind1 kifekszik mellettem,csak jó segge és szép arca legyen ^^ úgyse tudom másra elviselni


de esélyt mindig adok,bemutatkozzon az életképes verzió.


inkább az gondolkozz el hol van a te szinted :) mielőtt másokra vádaskodsz

2015. jún. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 A kérdező kommentje:
Most őszintén... Szerintetek van minőségi különbség a "bunkó paraszt" és a "minden nő üres, felszínes r-bbanc" gondolkodású férfiak (NEM az összes férfi! NEM!) között? Nagyon fájdalmas, sértő, hogy én egyiket sem szeretném az életem részének tudni?
2015. jún. 19. 19:17
 54/57 anonim ***** válasza:
Én normális hangnemben válaszoltam.
2015. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

És kit érdekel, hogy az ilyeneket nem akarod, heee? Nem értem mit akarsz a kérdéseddel, ha az ilyenek nem tetszenek akkkor kikerülöd őket és kész! Te magad írod, hogy nem mindre gondolsz, akkor válogass a többi közül.


Ez olyan mintha feltettem volna egy kérdést, hogy nekem nem jönnek be a barna hajú nők és ezentúl a szőkékből szelektálok, éééés??? Ez egy kérdés?


Vagy most akkor mit vársz milyen választ, nem nem marad senki, ha így válogatsz akkor mind kiesik a kalapból, mind pont olyan, hogy neked nem felel meg, na! Egyse marad!

2015. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 A kérdező kommentje:
tibcsi052, bocsánat, igazad van, te például igen. Aki számon kéri rajtam, hogy nem értem, ő mondjuk nem igazán...
2015. jún. 19. 19:24
 57/57 anonim ***** válasza:
33%

ez is csak nyávog mert nem jut neki pasi,és nem magába keresi a hibát :D nem szelektálni kell fejlődni,neked még van hova

akárki ki kiírhatta volna fordítva is de ezt már nem fogja fel valószínű :D

2015. jún. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!