Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne a gondolkodásuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne a gondolkodásuk szerint szelektálni a férfiakat? Maradna egyáltalán valaki?

Figyelt kérdés
Gondolkodás alatt azt értem, hogy pl. nem úgy áll a nőkhöz, hogy mind felszínes, üresfejű, érdektelen. Nem arról panaszkodik egész nap, hogy hová tűntek a normális lányok, hanem próbálja megismerni a másikat mélyebben, ahelyett, hogy az első tapasztalatokból, benyomásokból ítélkezne. Nincs eltelve magával, hogy ő mennyire rendes, érdekes, hanem tisztában van a saját gyengeségeivel, korlátaival is. Nem támaszt olyan elvárásokat a másik felé, amiket reálisan nézve saját maga sem teljesít. Ha ilyen dolgok alapján szelektálnám a férfiakat, mennyien maradnának vajon?
2015. jún. 19. 15:53
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
A hugrabug és a hollóhát kimaradt! :)
2015. jún. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Már leírtam korábban is: "Pl. azt, hogy aki úgy kezd el ismerkedni, hogy "milyen ritka manapság a normális nő", azzal nem is nagyon beszélgetnék tovább." És nem vagyok hülye, hogy ránézek és eldöntöm, hogy milyen ember, hanem kinyitja a száját és kihallatszik. De lehet nyugodtan ennyire butának nézni...
2015. jún. 19. 17:45
 33/57 anonim ***** válasza:
pffff már megint félreértetted az ember szavait.... rögtön csak a rosszat meg a kritikát veszed ki a szavainkból.
2015. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:

"És, milyen módon szelektálnád a férfiakat? Szóval kimész az utcára vagy elmész egy szórakozóhelyre, viszed a kis listádat és a szempotokhoz írkálod be a férfiakat, ühümmm jólvan akkor eeez a kis b**uzi ez legyen Griffendéles....ühümm ez egy nagyképű köcsög ez legyen Mardekáros, ühümm na lássuk ki is marad......


szóval hogy akarod eldönteni valakiről h hová kerüljön? ahhoz előbb meg kéne ismerni őket ugye, és nincs ey varázssisakod ami megmondja ki milyen, vagy tévedek?"


Ez volt az első hozzászólásod, miután már háromszor elmagyaráztam legalább, hogy hogy értem a szelektálást és nem is egy ember fel is fogta. Mit vártál...?

2015. jún. 19. 17:54
 35/57 anonim ***** válasza:
67%

Én tudod hányszor hallom nőktől randin azt hogy milyenek a férfiak?Sokszor.Persze normális pasit keresnek.De mindig a bunkót választják.Kezdem már én is unni azt hogy normális ember vagyok.Nincs neki értelme.Nem azt mondom hogy utálom a nőket,de ha nem akarok egyedűl maradni akkor alkalmazkodni kell.Most lehetne arról beszészlni hogy miért van kevés normális férfi.Hát azért mert nincsen rájuk akkora kereslet és inkább ők is bunkók lesznek vagy feladják.Kereslet-kínálat elv.


Egy normális értékrendű férfi.

2015. jún. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
81%
és te mit vársz ettől? hogyan tovább?
2015. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
63%
Ne haragudj kedves kérdező de nem gondolom h egészen normális vagy.
2015. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:
89%
Most nem azért, de ha így gondolkodnék, akkor is simán el tudnám játszani az ellenkezőjét! Szerinted úgy megyek oda egy nőhöz ismerkedni, hogy azt mondom neki, hogy ááá, az összes nő üresfejű, érdektelen (még ha így is gondolnám)?? :D
2015. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
88%
Amúgy tényleg te is pont ugyanazt csinálod! Neked az a bajod, hogy a pasik ítélkeznek, panaszkodnak a nőkre, általkánosítanak, na te meg a pasikra panaszkodsz, és ítélkezel felettük. Szóval pont összeillesz az ilyenekkel! :D
2015. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
15%
tibcsi052 igazad van tudod mennyi haverom lett bunkó? és érdekes az összesnek van csaja!
2015. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!