Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne a gondolkodásuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne a gondolkodásuk szerint szelektálni a férfiakat? Maradna egyáltalán valaki?

Figyelt kérdés
Gondolkodás alatt azt értem, hogy pl. nem úgy áll a nőkhöz, hogy mind felszínes, üresfejű, érdektelen. Nem arról panaszkodik egész nap, hogy hová tűntek a normális lányok, hanem próbálja megismerni a másikat mélyebben, ahelyett, hogy az első tapasztalatokból, benyomásokból ítélkezne. Nincs eltelve magával, hogy ő mennyire rendes, érdekes, hanem tisztában van a saját gyengeségeivel, korlátaival is. Nem támaszt olyan elvárásokat a másik felé, amiket reálisan nézve saját maga sem teljesít. Ha ilyen dolgok alapján szelektálnám a férfiakat, mennyien maradnának vajon?
2015. jún. 19. 15:53
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
77%

18, én elég gyakran beszólok az önsajnáltató, saját bevallásuk szerint érzékeny (de igazából csak önmaguk irányába érzékeny, totál önző), a mai nőket hibáztató és lenéző férfitársaimnak, de itt igazat kell adnom a többieknek, a kérdésed megfogalmazásából illetve a 4-es válaszodból nekem is az jött le, hogy jelen álláspontod szerint alig van férfi, aki "normális".

De örülök, ha nem egészen gondolod így. Kívánom, hogy a jövőben jobb tapasztalatokkal gazdagodj!

2015. jún. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
Az én szempontomból csak az egyedülálló férfiak érdekesek, hiszen párt szeretnék. Foglalt nyilván nem jön szóba, legyen bármilyen ember is. A keresgélő férfiak között pedig sajnos csak elvétve találkozom "normálissal".
2015. jún. 19. 17:02
 23/57 anonim ***** válasza:
51%
#22: Igények, igények, igények... azok szokás szerint vannak, de te mit tudnál adni egy "normális" férfinak ? Felszínes vagy és előítéletekkel teli, ezen tulajdonságok egyike is bőven elég ahhoz, hogy egy értelmesebb ember meneküljön tőled.
2015. jún. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
69%

Ugyan szabad pasit nem tudok szolgáltatni, de vigasztaljon a tudat, hogy a párom ilyen gondolkodású, a társaságomban lévő férfiak mind ilyen gondolkodásúak, és valamikor ők is voltak egyedülállók- lásd, a párommal is úgy találkoztam, hogy nem volt barátnője. Aztán lecsaptam rá én :)


Szóval, ne add fel a reményt, csomó értelmes férfi van a világon, aki nem csak a másikat hibáztatja a maga bajáért.

2015. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 A kérdező kommentje:
cpt._singularity: Az nem előítélet, ha nem akarok olyannal lenni, aki elítél egy egész nemet, ráadásul úton-útfélen ezt hangoztatja. Igényem van arra, hogy ne legyen mellettem valaki, aki nem lát túl a saját sértődöttségén? Igen. Nagy bűn? Másrészt akkor legyek felszínes, ha nem akarom kikutatni, hogy most a másik miért utálja a világot, de társat szeretnék, nem alanyt pszichoterápiához.
2015. jún. 19. 17:17
 26/57 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiszem el, hogy még mindig nem veszed észre magad. A panaszkodó és előítéletes férfiakat kritizálod, de mindeközben olyan hiszit csapsz itt, hogy a fülemben hallom a nyavalygó hangodat, holott csak olvasom az írásaidat. Ilyen mentalitással ne számíts túl sok kérőre, olyan vagy, mint a kisgyerek az etetőszékben, aki sír, mert éhes, de egyik bébipapit se hajlandó megenni. Remélem ismered a történetet a szamárról és a terített asztalról, ha nem, akkor olvass utána.
2015. jún. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
Kérlek, mondd már el, hogy mi az előítélet abban, amit írtam?
2015. jún. 19. 17:30
 28/57 anonim ***** válasza:
80%

És, milyen módon szelektálnád a férfiakat? Szóval kimész az utcára vagy elmész egy szórakozóhelyre, viszed a kis listádat és a szempotokhoz írkálod be a férfiakat, ühümmm jólvan akkor eeez a kis b**uzi ez legyen Griffendéles....ühümm ez egy nagyképű köcsög ez legyen Mardekáros, ühümm na lássuk ki is marad......


szóval hogy akarod eldönteni valakiről h hová kerüljön? ahhoz előbb meg kéne ismerni őket ugye, és nincs ey varázssisakod ami megmondja ki milyen, vagy tévedek?

2015. jún. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
Komolyan ennyire nem érhető amit írok? Hogy ne úgy próbáljon velem ismerkedni valaki, hogy az első mondatában lehúzza az egész női nemet? Tényleg ennyire primitívnek néztek?
2015. jún. 19. 17:34
 30/57 anonim ***** válasza:
92%

Figyelj babám! Most írtad le pontosan h mit szeretnél, most 1 mondatban,

Nem mindegy , hogy arra irányul a kérdésed h "szelektálsz, kik milyenek és mi marad" és nem mindegy ha kifejezetten arról van szó, hogy akit megismersz az ha olyan típus akkor nem kell neked. Mert ebben a formában ugye teljesen más.


"van egy idegen ember, megismered beszélgettek és kiderül h ilyen nőgyűlölő egyoldalúan látja a dolgokat és ezért nem kell neked" Mindjárt más.

2015. jún. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!