Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne a gondolkodásuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne a gondolkodásuk szerint szelektálni a férfiakat? Maradna egyáltalán valaki?

Figyelt kérdés
Gondolkodás alatt azt értem, hogy pl. nem úgy áll a nőkhöz, hogy mind felszínes, üresfejű, érdektelen. Nem arról panaszkodik egész nap, hogy hová tűntek a normális lányok, hanem próbálja megismerni a másikat mélyebben, ahelyett, hogy az első tapasztalatokból, benyomásokból ítélkezne. Nincs eltelve magával, hogy ő mennyire rendes, érdekes, hanem tisztában van a saját gyengeségeivel, korlátaival is. Nem támaszt olyan elvárásokat a másik felé, amiket reálisan nézve saját maga sem teljesít. Ha ilyen dolgok alapján szelektálnám a férfiakat, mennyien maradnának vajon?
2015. jún. 19. 15:53
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
Nem tudom, pontosan mekkora az ilyen férfiak aránya, de nagyobbnak tűnhet, mint valójában. Ezek az emberek ugyanis igyekeznek minél feltűnőbben verni az asztalt minden lehetséges valós és virtuális helyen.
2015. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
Egyébként mit jelentene nálad ez a szelektálás?
2015. jún. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
19%

Szelektálhatod a férfiakat ami alapján csak akarod, végül úgyis a jó külsejű hatalommániás erkölcstelen marha mellett fogsz kikötni.


Szóval nem tudom, hogy mi értelme volna, de ha neked jól esik, csináld...

2015. jún. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 A kérdező kommentje:
Pl. azt, hogy aki úgy kezd el ismerkedni, hogy "milyen ritka manapság a normális nő", azzal nem is nagyon beszélgetnék tovább.
2015. jún. 19. 16:25
 15/57 anonim ***** válasza:
14: Ezt nyugodtan csinálhatod, senki nem akadályoz meg ebben.
2015. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

14#

ugye tudod, hogy te most ugyan ezt csinálod?

2015. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
50%
#16: Most miért lőtted le neki a poént ?
2015. jún. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 A kérdező kommentje:
Igen, én most ezt csinálom, viszont ha nem ezzel kezd valaki, megadom neki az esélyt. Egy szóval nem mondtam, hogy minden férfi ilyen, vagy alig lenne, csak errefelé, illetve az engem érő ritka próbálkozásoknál annyira élesen látszik ez a mentalitás, hogy erősen elgondolkodtatott.
2015. jún. 19. 16:35
 19/57 A kérdező kommentje:
Aki így gondolkodik, az valószínűleg nem azért van egyedül, mert "minden nő a gazdag bunkókra bukik", de az se véletlen, hogy a többi, nem ilyen férfi általában foglalt.
2015. jún. 19. 16:39
 20/57 anonim ***** válasza:
39%
Eddig pénz, befolyás, külső alapján szelektáltak minket a nők (leírva a belső értékek szerint), DE majd most eljön a mi időnk! Persze, persze...
2015. jún. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!