Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne a gondolkodásuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne a gondolkodásuk szerint szelektálni a férfiakat? Maradna egyáltalán valaki?

Figyelt kérdés
Gondolkodás alatt azt értem, hogy pl. nem úgy áll a nőkhöz, hogy mind felszínes, üresfejű, érdektelen. Nem arról panaszkodik egész nap, hogy hová tűntek a normális lányok, hanem próbálja megismerni a másikat mélyebben, ahelyett, hogy az első tapasztalatokból, benyomásokból ítélkezne. Nincs eltelve magával, hogy ő mennyire rendes, érdekes, hanem tisztában van a saját gyengeségeivel, korlátaival is. Nem támaszt olyan elvárásokat a másik felé, amiket reálisan nézve saját maga sem teljesít. Ha ilyen dolgok alapján szelektálnám a férfiakat, mennyien maradnának vajon?
2015. jún. 19. 15:53
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez a többségnél így működik, aki kapcsolatot szeretne :D
2015. jún. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
84%

Én személy szerint egy nőnek sem mondtam, hogy mind felszínes, üresfejű, érdektelen, és van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem vagyok ezzel egyedül.

Nem igazán értem, hogy mit vársz erre a kérdésre(hacsak nem azt, hogy fröcsögjenek páran - erre elég jó eséllyel pályázol). A válasz a kérdésedre 42.

2015. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
60%
De akkor hogy ne legyen kettôs mérce, a nôket is szelektáljuk!
2015. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:

#2 Az itteni kérdések és való életbeli tapasztalatok alapján azt látom, hogy a párkereső férfiak többsége ilyen mentalitással rendelkezik. Csak érdekelne, hogy maradt-e még olyan, aki nem ilyen gondolkodású és nem foglalt.


#3 Ja, igen, a "bezzeg a nőzés" is kizáró tényező.

2015. jún. 19. 16:08
 5/57 Missi_Key ***** válasza:
33%
én elme alapján szelektálok...és még mindig szűz vagyok...
2015. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Igen igazad van, sok a hülye férfi. De sok a hülye nô is.

Te miért csak a férfiakat szeretnéd szelektálni?

2015. jún. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
Sok férfi van, akiben megtalálhatod ezeket a dolgokat, mert szerintem ezek alap dolgok. Csak itt nyavajognak egyes hímnemű egyedek.
2015. jún. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
Nyilván nőben is van ilyen, viszont a nőkben én nem vagyok érdekelt ilyen szempontból. A barátokat is úgy választok, hogy nagyjából hasonló legyen a gondolkodásunk, de itt most párkeresésről van szó, ilyen szempontból pedig számomra nem nagyon jönnek szóba nők.
2015. jún. 19. 16:19
 9/57 anonim ***** válasza:
65%

Jó ötlet lenne a gondolkodásuk szerint szelektálni a nőket? Maradna egyáltalán valaki?

Gondolkodás alatt azt értem, hogy pl. nem úgy áll a ffiakhoz, hogy mind felszínes, üresfejű, érdektelen. Nem arról panaszkodik egész nap, hogy hová tűntek a normális pasik, hanem próbálja megismerni a másikat mélyebben, ahelyett, hogy az első tapasztalatokból, benyomásokból ítélkezne. Nincs eltelve magával, hogy ő mennyire rendes, érdekes, hanem tisztában van a saját gyengeségeivel, korlátaival is. Nem támaszt olyan elvárásokat a másik felé, amiket reálisan nézve saját maga sem teljesít. Ha ilyen dolgok alapján szelektálnám a nőket, mennyien maradnának vajon? semennyien!

2015. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
Többen, mint gondolnád, csak az a helyzet, hogy hiába marad 1-2 vagy akár 1-2 ezer, egyesek annyira korlátoltak, hogy nem veszik észre. Nem véletlenül mondják, hogy "kettőn áll a vásár", had ne kelljen megmagyaráznom a párhuzamot.
2015. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!