Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jó ötlet lenne a gondolkodásuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne a gondolkodásuk szerint szelektálni a férfiakat? Maradna egyáltalán valaki?

Figyelt kérdés
Gondolkodás alatt azt értem, hogy pl. nem úgy áll a nőkhöz, hogy mind felszínes, üresfejű, érdektelen. Nem arról panaszkodik egész nap, hogy hová tűntek a normális lányok, hanem próbálja megismerni a másikat mélyebben, ahelyett, hogy az első tapasztalatokból, benyomásokból ítélkezne. Nincs eltelve magával, hogy ő mennyire rendes, érdekes, hanem tisztában van a saját gyengeségeivel, korlátaival is. Nem támaszt olyan elvárásokat a másik felé, amiket reálisan nézve saját maga sem teljesít. Ha ilyen dolgok alapján szelektálnám a férfiakat, mennyien maradnának vajon?
2015. jún. 19. 15:53
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
A legtöbb nő azt hiszi ha bunkó valaki,akkor az magabiztos,határozott.Látszat az egész ,ők meg megkajálják.Aztán picsognak ha kiszúrnak velük.Az ő hibájuk,nem az enyém.Maguknak csinálnak kárt közben szídják a férfiakat hogy milyen disznók.Szánalmas.
2015. jún. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
0%
így van 1 átlagos fiú is lehet magabiztos! de tudod ezek a nők ezzel érvelnek hogy jó hogy azt választom mert az maga biztos srác! jó vicc
2015. jún. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
Jó,mondjuk én sem panaszkodom,hogy határozattlan volnék,sőt.Velem az a gond hogy hiába vagyok magas,jóképű(mások szerint),kigyúrt,még pénzem is van,ha túlságosan is határozott vagyok.A legtöbb nő csak alkalmit akar velem.Na az nekem már kevés.Én nem vetem meg a tekintélyt.A katonáskodás jót tett nekem anno.Ezért is ajánlóm mindig.
2015. jún. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 A kérdező kommentje:
Én azok fölött ítélkezek, akik így próbálkoznak nőt fogni itt és a való életben. Mert igen, megteszik, nem egyszer volt már rá példa. Képesek úgy elkezdeni egy beszélgetést, hogy "olyan rossz, hogy alig találni már normális nőt" és azzal próbálnak imponálni, hogy minden nő selejt, bezzeg én biztos nem vagyok... Valahogy én ezt ilyen formában képtelen vagyok bóknak venni. Főleg, hogy ha ezt más nőnek mondják, akkor ugye engem hülyéznek le közvetve. Kösz, de inkább nem... És (ismételten) nem az összes férfi felett ítélkezem ilyenkor, csak aki ilyenekkel dobálózik úton-útfélen.
2015. jún. 19. 18:44
 45/57 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező, te kb. pont ugyanaz vagy nőben mint azok a pasik akikről panaszkodsz.

Érveket sorakoztatsz fel, hogy milyenek a pasik ugyanúgy mint azok a férfiak szokták tenni akik a nőket általánosítják.


Abban viszont rossz úton jársz, hogy ilyen tulajdonságokat kizárólag a férfiakra korlátozol. Sok ostoba vagy értetlen nő van ezen felesleges vitázni, az is tény, sok nő már úgy indul ki a férfiakból, hogy mindegyik egy szexmániás disznó.


Fogadd el azt, hogy mindenki úgy gondolkodik ahogy. Ha neked nem tetszik valami akkor egyszerűen tovább egy házzal, de ne akard sem megmondani ki hogy gondolkodjon és ne is panaszkodj azért amilyenek.

Igazából úgy szelektálsz ahogy neked jó, senki nem gátol meg téged ebben, viszont én biztosan nem akarnék tőled semmit, ha egyedülálló lennék az eddig látott stílusod és hozzászólásaid után.

2015. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Én nem ítélkezem senki felett,nincs jogom hozzá.Attól még lehet normális hogy azt mondja.Jah és ne foglalkozz azzal hogy ki mit gondol rólad.Te jobban ismered magadat mint mások.
2015. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
8%

Még ha gondolkodás alapján válogatnátok... :D Ellenben kivétel nélkül mindegyikőtök külső alapján ítélkezik. A ti értelmezésetekben aki csúnyácska, átlag alatti, az egy utolsó szaralak.


Viszont a gátlástalan gondolkodású, embereket lehúzó munkahelyű, öltönyös, pénzsóvár, jóvágású, fiatal, elit üzletember, aki kiválóan ért a manipuláláshoz, no meg ahhoz, hogy titeket is rendesen megvezessen, az ám az igazi kihívás számotokra: "hiszen olyan jóképű, értelmes, intelligens fickó". Ilyenkor bújik elő belőletek a patronáló oldalatok, amikor a legmocskosabb féreg mellett is képesek vagytok elköteleződni: "hiszen a párom nem ver át senkit, nem húz le senkit, viszont aki hülye, az megérdemli, hogy átverjék". :D


Ennyit rólatok! Keresgéljétek csak a domináns, nárcisztikus hülyegyerekeket, akikre tocsogósra nedvesedik a bugyitok. Én meg addig elbütykölgetek nyugodtan a kis műhelyemben, amíg titeket jól megszívatnak ezek az erkölcstelen mocskok. :D

2015. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 A kérdező kommentje:

Jaguar_Warrior: Nem amellett sorakoztattam fel érveket, hogy milyenek a PASIK úgy általánosságban, hanem hogy milyenek azok, akik megpróbálnak velem itt vagy a való életben ismerkedni. Egy szóval nem állítottam, hogy az összes ilyen, csak sokan megpróbálják ezt belemagyarázni.

Bocsánat, hogy megvédem magam, mikor úgy érzem támadnak és kötekednek, burkoltan lehülyéznek. ("Szelektálhatod a férfiakat ami alapján csak akarod, végül úgyis a jó külsejű hatalommániás erkölcstelen marha mellett fogsz kikötni.", " Igények, igények, igények... azok szokás szerint vannak, de te mit tudnál adni egy "normális" férfinak ? Felszínes vagy és előítéletekkel teli, ezen tulajdonságok egyike is bőven elég ahhoz, hogy egy értelmesebb ember meneküljön tőled.", "És, milyen módon szelektálnád a férfiakat? Szóval kimész az utcára vagy elmész egy szórakozóhelyre, viszed a kis listádat és a szempotokhoz írkálod be a férfiakat, ühümmm jólvan akkor eeez a kis b**uzi ez legyen Griffendéles....ühümm ez egy nagyképű köcsög ez legyen Mardekáros, ühümm na lássuk ki is marad......


szóval hogy akarod eldönteni valakiről h hová kerüljön? ahhoz előbb meg kéne ismerni őket ugye, és nincs ey varázssisakod ami megmondja ki milyen, vagy tévedek?" - a többit inkább be se másolom.) Nem szeretem, mikor olyan dolgokat sütnek rám, amit én nem mondtam, de ezentúl akkor inkább nem próbálom meg elmagyarázni a saját álláspontomat, ne adj Isten, esetleg megvédeni magam.

2015. jún. 19. 19:04
 49/57 anonim ***** válasza:
16%
Az egészben az a legszebb, hogy ennyi válasz után sem képes a kérdező felfogni, hogy mi a probléma.
2015. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:
Ha valaki normális hangnemben elmagyarázná, talán megérteném.
2015. jún. 19. 19:07
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!