Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresésben régóta sikertel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresésben régóta sikertelen nők és férfiak! Hogy tudtátok elérni azt, hogy a mindennapjaitokban ne okozzon lelki frusztrációt a szerelem hiánya? El tudtátok-e egyáltalán érni?

Figyelt kérdés
tegnap 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Úgy hogy van több szexkapcsolatom. Igazából nem is hiányzik a klasszikus kapcsolat.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Sehogy. Hiányzik ugyanúgy, de találtam olyan hobbikat, amik nagyon tetszenek, és ezek igazából lekötnek. Nem ismerkedem olyan aktívan már, de nem is zárkóztam el.
tegnap 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ha lenne egy jó szexkapcsolatom, nekem sem lenne gond, a komoly kapcsolat nőként úgyis szívás. De nincs, és esélyem sem rá, mert szarul nézek ki. Így nem tudtam elérni. Folyton frusztrált vagyok. Főleg amikor boldog(nak tűnő) párok vannak körülöttem, illetve olyanok, ahol a férfiért kis túlzással a fél karom odaadnám... Ezek nem "Chadek", csak pl. nem alacsonyak, kövérek, agyatlanok, érzéketlen, kommunikálni és viselkedni nem tudó tuskók, büdösek vagy koszosak, alkeszok stb. Szóval annyit "tudnak" csak, hogy nem a legaljába tartoznak.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen, el tudtam érni, és nagyon nagyon jó érzés nem szorongani, nem depressziósnak lenni, és nem kattogni minden nap miiindenen! Mindenkinek üzenem, hogy meg lehet csinálni, hogy egyedül is jól érezhetem magam, bár én se hittem volna 2 éve. De a sikertelenség oka is volt szerintem a fent említett mentális egészségtelenség.
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Vannak müvészeti ágak ahol inspirációt lehet meríteni a magányból. Ez az egyik legnagyobb múzsa,sokszor a magány érzéséből virágoznak ki a legszebb alkotások. A tudatnak vannak rétegei,és el lehet temetni a magányt a legalsóbb szintekre úgy,hogy a mindennapi viselkedésre ne legyen mások által érzékelhető hatással. Tehát lehet,hogy belül épp meghalsz de ebből a külvilág semmit nem vesz észre. Kiáshatod a lelkedben a saját sírgödrödet az érzéseidnek amit aztán beföldelsz és lezárod egy gránit tömb alá. És aztán leélhetsz úgy egy egész életet hogy igazából élőhalott vagy,egy zombi. Bele lehet szokni a helyzetbe,mert az ember mindenbe bele tud szokni. Nem nagy ügy. Amit mi,az ilyen emberek érzünk,az nem a világ vége,ez nem az emberi szenvedés legmélyebb bugyra,ez csak egy homokszem a világmindenségben amit csak mi érzékelünk sivatagnak.
tegnap 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Folyton frusztrált vagyok. Főleg amikor boldog(nak tűnő) párok vannak körülöttem"


3-as válaszoló, sajnállak, én is hasonlóan érzem magam, bár én férfiként. Mik azok a tevékenységek, amelyek egy kicsit tudják csökkenteni a belső frusztrációdat? Számomra a biciklizés és a zenehallgatás.

tegnap 23:41
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

3#


"pl. nem alacsonyak, kövérek, agyatlanok, érzéketlen, kommunikálni és viselkedni nem tudó tuskók, büdösek vagy koszosak, alkeszok"


Szóval az alacsony pasi szerinted épp olyan "legalja", mint az érzéketlen, a büdös, a koszos, meg az alkesz stb.

Mintha tehetne arról, hogy nem nőtt elég magasra, és amúgy ne lehetne igényes, értelmes ember.


Nincs mit sajnálni rajtad, a szöveged alapján megérdemled a nyomorult sorsod.

ma 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!