Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen visszautasító sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen visszautasító sok lány?(20f)

Figyelt kérdés

Közepesen extrovertált vagyok , leszólítok valakit ha tetszik nekem. Normális "pasinak" tartom magam ,190 magas vagyok , sportos testalkattal, szerintem jó a stílusom is ,viszont az arcom az középszerű. Csomó lány normális velem, és szeretnek ,kedvesek. Viszont vannak lányok akik full fapofával utasítanak el. Szinte a szemembe sem néz, pedig én normálisan kezdeményezek. Mi van ezekkel a lányokkal? Nem is ismernek ,nem tudják ki vagy mi vagyok .Ha ezt csinálják egy relativ jobb csávóval akkor hogyan viszonyulnak egy olyanhoz aki szerencsétlenebb ? Aztán ha megkérdezem hogy mégis miért ,akkor még néha választ sem kapok. Van hogy megvan valakivel a szemkontaktus, szemezünk ,észreveszem hogy néz, aztán ha odamegyek úgy csinál mintha valami királynő lenne. Mit hisznek magukról ezek a lányok, mi az amit ők teljesítettek ami alapján bárkivel is ilyenek lehetnek?

Körülbelül 10ből 7 lány azért normális elsőre, szóval van még remény, csak érdekel hogy ez a kivétel mit gondol magáról.


ma 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon korán kezded az incel nyavajgast ! 20 éves vagy ember! Itt a 27-40 közötti sikertelen férfiakat szeretjük útba igazítani. Nem a gyerek fütyiket.
ma 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Igazából konfliktuskerülés. Mint a szórólapozó emberekkel. Nem nézel rá, nem lesz konfliktus és nem kell szarul érezned magad mert elutasítod. Feltételezem.
ma 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Sok minden miatt reagálhat így egy nő, nem tudhatod milyen élethelyzetben hiszen te sem ismered.


Persze lehet, hogy full bunkó, nagyképű és pont leszarja, hogy te éppen méltóztattál hozzá szólni.

De lehet, hogy egyszerűen csak introvertált vagy zárkózott személyiség vagy nem tud mit kezdeni egy idegen közeledésével.

Minden ember másképpen reagál helyzetekre, ez benne van a pakliban amikor idegennel próbálsz ismerkedni.

ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem jó az arc bro azert
ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Fú, jobb lesz, ha kihúzod a fejedet a valagadból 😅 Azért mert szerinted(!) jól nézel ki, már mindenkinek kollektíven hasra kell esnie és kedvesen cukiskodva kell elküldenie a melegebb éghajlatra??? Talán nem lehet, hogy egyszerűen nem akar ismerkedni, és torkig van a hozzád hasonló nőcsábász alakokból?


Tanuld meg hiszti nélkül elfogadni a visszautasítást is.

ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Senki nem tartozik neked semmivel. Megkaptad a válaszodat (nem kérnek belőled), ilyenkor az a következő lépés, hogy tudomásul veszed és továbbállsz - és nem itt hisztizel.


Például én is most pont mindenre vágyom, csak pasira nem - Jason Momoa is csápolhatna előttem, őt is elküldeném, és neki se kéne megindokolnom.

ma 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Egyetértek a 2-essel és a 3-assal. Amit viszont még hozzáfűznék, nem kell egy vadidegennek, de még ismerősnek se megindokolni, hogy miért nem akar tőled többet! Miért faggatod, miért nem tudsz csak simán továbbállni?

„Nem is ismernek ,nem tudják ki vagy mi vagyok”

De nem is akarják megtudni, és ezt tiszteletben kéne tartani!

ma 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

“Viszont vannak lányok akik full fapofával utasítanak el. Szinte a szemembe sem néz, pedig én normálisan kezdeményezek. Mi van ezekkel a lányokkal?”


Nem tetszel nekik és nem akarják, hogy leszólítsd őket. Ennyi. Ha hozzád menne olyan nő ismerkedni, aki nem jön be, te is pontosan így viselkednél.

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20 éves vagy, majd megtanulod, hogy a nőket sokszor csak addig érdekled, amíg ki nem mutatod, hogy kellenének neked.


Te vagy a napi egopolír, ennyi, bárhogy pitizel nem lesz jutifalat.

ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!