Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Velem van a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Ma rám írt egy lány osztálytársam. Ő 15, én 16 vagyok. Elkezdtünk írogatni egymásnak. Egy ponton tereltem az épp aktuális témát. Megkérdeztem, hogy bejövök e neki. Elmondtam azt is, hogy én úgy vettem észre, mert örökké mosolygott, nevetgélt a közelemben. Próbált velem szóbaelegyedni többször is a suliban, így hát azt hittem, van valami a levegőben. Amikor mindezt leírtam, küldött egy nevetős fejét, majd azt mondta, hogy nem tetszem neki, meg hogy már 1 hónapja kapcsolatban van. Ezen én teljesen ledöbbentem, el sem akartam hinni. Visszakérdeztem, hogy miért nem vagyok az esete? De ő azt mondta, hogy erre nem tud válaszolni. Könyörgöm! Miért nem? Akkor miért válaszolt? Én úgy gondolom, hogy ha valaki állít valamit, azt meg is kell indokolni, érvekkel alátámasztani. De mivel erre ő nem volt képes, ezért nem tudom komolyan venni a kijelentését.

A női logika számomra teljesen irracionális.


Ti mit gondoltok?



aug. 27. 13:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%

Túl sok és gyors voltál. Plusz kapcsolatban is van.

Mivel írt rád? Sulis dologgal? Te meg terelted erről a témát és mikor nyomulni keztél leallított? Ez történt?

aug. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Sajnálom kölyök, de ez nálunk nem így működik..

Ha bejön más, nem mondom el neked, mert nincs hozzá közöd. Ha csúnya vagy, nem mondom el, mert nem akarlak megbántani. Ha az zavar, hogy csóró vagy (nyilván ha idősebb leszel) nem mondom el, mert attól én vagyok a gáz, ha a pénzed is érdekel. Nyilván csak pédákat írtam. Tanuld meg, ne várj magyarázatot ilyenkor.

aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

"hogy én úgy vettem észre, mert örökké mosolygott, nevetgélt a közelemben. Próbált velem szóbaelegyedni többször is a suliban"

Mostmár nem fog.

Ha eddig bírt is és jó fejnek tartott ezek után biztos nem

aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Te meg tudod mondani, alátámasztani érvekkel, hogy ő miért tetszik neked? Milyen aktuális témát tereltél mire? Mire válaszolt amire nem kellett volna?
aug. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Lehet csak barátkozni akart veled, mert amúgy jófejnek gondolt, de te elcseszted. Nem kell mindennek mögöttes jelentést tulajdonítani, ha akar valamit úgyis mondja, ha meg nem mondja jobb nem firtatni, mert ez lesz belőle.
aug. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#1 Nem sulis dolog. Nem azért tereltem a témát, mert kellemetlen volt.
aug. 27. 14:29
 7/18 A kérdező kommentje:
#4 Nem tetszik nekem egyáltalán. Csak tisztázni akartam a dolgokat.
aug. 27. 14:30
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Veled van a baj igen.

Elhamarkodtad, raadasul nem kell egyatalan megindokolnia hogy miert nem tetszel neki.

Most komolyan mit varsz?

Mondja el hogy csunya vagy?bena?

Luzer? Az jobb lenne? Nem hiszem.

aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#5 Azt írta, hogy nem pont barátkozni akart, hanem csak spontán beszélgetni, mert látja, hogy kirekesztett vagyok. Sokáig azt hittem, hogy csesztet engem, mert állandóan röhögött rajtam. Introvertáltként nehézséget okoz számomra a kommunikáció. Lányokkal meg főleg!
aug. 27. 14:35
 10/18 A kérdező kommentje:
#8 Nem vagyok csúnya. Sokan jóképűnek tartanak, magas is vagyok, de kissé esetlen és félszeg. Ezenkívül még az asperger gyanúja is felmerült nálam, túl merev a gondolkodásom, nagy az igazságérzetem, kritikus a gondolkodásom. Ez gondolom sokaknak nem jön be. Lehet azt hiszik, hogy bunkó vagyok, pedig én nem akarok megbántani senkit.
aug. 27. 14:39
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!