Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Velem van a baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Ma rám írt egy lány osztálytársam. Ő 15, én 16 vagyok. Elkezdtünk írogatni egymásnak. Egy ponton tereltem az épp aktuális témát. Megkérdeztem, hogy bejövök e neki. Elmondtam azt is, hogy én úgy vettem észre, mert örökké mosolygott, nevetgélt a közelemben. Próbált velem szóbaelegyedni többször is a suliban, így hát azt hittem, van valami a levegőben. Amikor mindezt leírtam, küldött egy nevetős fejét, majd azt mondta, hogy nem tetszem neki, meg hogy már 1 hónapja kapcsolatban van. Ezen én teljesen ledöbbentem, el sem akartam hinni. Visszakérdeztem, hogy miért nem vagyok az esete? De ő azt mondta, hogy erre nem tud válaszolni. Könyörgöm! Miért nem? Akkor miért válaszolt? Én úgy gondolom, hogy ha valaki állít valamit, azt meg is kell indokolni, érvekkel alátámasztani. De mivel erre ő nem volt képes, ezért nem tudom komolyan venni a kijelentését.

A női logika számomra teljesen irracionális.


Ti mit gondoltok?



aug. 27. 13:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
85%

#7

Aha, persze

Simán le lehet vágni hogy neked ő bejött de mivel elutasított fáj és sérti az egódat

Nem hiába támadtad le rögtön szinte mikor rád írt hogy "bejövök neked?" Remélted hogy a válasz igen, és nem neked kell vallani elsőnek.

És mikor a válasz nem az volt amit szerettél volna nem tudod elfogadni, ott keresel magyatázatott ahol nem vagy köteles kapni.

A csajszi is tuti átgondolja hogy megéri e srácokkal barátkozni, vagy mindegyik ilyen mint te, hogy többet lát bele és utána meg ha el van utasítva akkor értetlenkedik

aug. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
De legalabb van önismereted azis valami.
aug. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
60%
#7 Akkor minek kérdezted meg, hogy az esete vagy-e??? Nem akarsz tőle semmit, de ilyeneket kérdezel indoklással együtt? Hát, én a csaj helyében nagyon rosszul érezném magam...
aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

#13

Csak tisztázni akartam vele a dolgokat, mert zavart és félreérthető volt a viselkedése.

aug. 27. 19:51
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
#14 Persze ez csak egy feltételezés, de szerintem magadnak is hazudsz. Nem tudom elhinni, hogy még indoklást is kérsz, miközben elvileg nem tetszik neked.
aug. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
62%
Van pasija a csajnak!
aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%

Na figyelj, kisfiú. Már azt se értem, miért baj, ha egy lány kedves veled, főleg úgy, hogy elvileg ki vagy rekesztve. Ráadásul ha csak ennyi "jelet" véltél felfedezni, az még egyáltalán nem jelenti azt, hogy tetszettél neki. Most komolyan, csak neked mosolygott, másra szokott? Csak veled beszélget? Egyáltalán mit takar az, hogy többször? Naponta próbált beszélgetést kezdeményezni?

Azt pedig nem vagyok képes elhinni, hogy állításod szerint neked ő nem jön be! Szegény csajt nem elég, hogy miközben fiúja van, letámadtad egy olyan kérdéssel, hogy neki te bejössz-e, de még vallatni is akarod, hogy miért nem jössz be neki, ráadásul még ide is kiírtál róla egy kérdést. Ezek után aztán ne mondd, hogy nem gondolsz rá másképp. És egyébként is mit vársz, mit mondjon? Általában azok a fiúk szoktak a legcsúnyábbak lenni, akik itt gyakorin, a kommentekben bizonygatják, hogy milyen jól néznek ki. Nem akarlak megsérteni, de mit mondjon neked? Csúnya vagy, vagy csak túl kirekesztett és emiatt lúzer? De ilyen kérdést amúgy se teszünk fel senkinek, ezt jegyezd meg, mert nem várhatod el, hogy még meg is indokolja. Ha nem jössz be neki, hát nem, fogadd el, ne keress rá választ, mert csak tovább rontasz a helyzeteden. Igen, veled van a gond.Ezek után már csak azt remélheted, hogy a csajszi nem mondja el a barátnőinek, hogy bekérdezted, aztán a végén elterjedneszépen az egész osztályban, hohgy te ilyeneket kérdezel a beszélgetés közepén. De tudod, mit? Kíváncsi lettem, hogy te mit csinálnál hasonló szituációban? Ha igaz, amit mondasz (bár szerintem csak magadat áltatod), miért nem tetszik neked a csaj? Erre mit válaszolnál?

aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Most akadtam rá erre a kérdésre véletlenül újra, de ahogy látom, még nem válaszoltál. Leírnád, hogy neked ő miért nem tetszik? Meg hogy vetted észre, tényleg van pasija, vagy csak ezzel próbált téged lerázni?
szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!