Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarok még barát...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarok még barát sem lenni vele?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác akivel nem rég randiztam. Nem tetszik a srác,de már ezt akkor is tudtam mielőtt taliztunk.

Mondtam neki, hogy nem akarok tőle semmit. Erre azt mondta, hogy azért lehetnénk barátok,mert jó velem dumálni.

Egyébként ez a srác nagyon nyomulós és nagyon makacs. Nem megbízható,mert hazudik is sokat.Nem az esetem, de vannak más fiú barátaim is és feléjük nem érzek ilyet.Nem lehet lerázni. De állandóan minden nap beszélni akar és ha nem írok egy napig ,akkor én most lerázom őt.

A kérdésem az lenne, hogy miért van bennem ez a féle taszító érzés ?

17l, a srác is 17 éves.

Megköszönném a válaszokat.



jún. 19. 17:40
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Olyan teherként nézek rá. Szerintetek mondjam neki,hogy barát sem akarok lenni?
jún. 19. 17:41
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Mond meg neki aztán tiltsd le.
jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán minek mentél el randizni vele? Nekem, ha valaki nem szimpi, nem tartok vele semmilyen kapcsolatot. Ha nem ért a szép szóból, akkor letiltom.
jún. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért van benned a taszító és teher érzés mert valszeg egyáltalán nem érdekel a srác, semmilyen érzést nem kelt benned, mivel tudod legbelül hogy milyen stb.. a választ leírtad egyébként is a kérdésedben.. az én kérdésem csak annyi minek mentel el vele randira?
jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Megpróbálhatod először finoman tudtára adni. Pl nem válaszolsz hosszabb ideig, ha mondja, hogy le akarod rázni, mondhatod, hogy nem, csak most nincs erre ennyi időd. De ha ebből nem ért, érdemes lehet tényleg radikálisabb módszerekhez folyamodni (letiltás), mert úgy tűnik, hogy neked ebből semmi pozitívum nincs
jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Csak nyaggatott már hónapok óta én hülye meg beadtam a derekam. De már látom hiba volt,de legalább így rájöttem hogy tényleg nem akarok tőle semmit .

Köszi a válaszokat!

jún. 19. 22:12
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

A arác jelenleg arra játszik, hogy ha eleget nyaggat akkor majd beadod a derekad és összejöttök (a randinál már sikerült, miért ne sikerülhetne mással is alapon).

Én a helyedben jelezném, hogy nem akarok beszélgetni, először csak egyre lassabban válaazolsz, aztán ha megjegyzi, hogy most te őt lerázod, aklor odadobnám, hogy "De jó, sikerült észrevenni?". Csak hogy ne legyen félreértés számára.

Az, hogy nincs időd szerintem nem működne, ha képes hónapokig nyomulni akkor ki dogja várni azt is hogy legyen időd xd

jún. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért akar a barátod lenni, mert vàrja a sanszot. Én a helyedben valóban leráznám, ha ennyire rossz érzéseid vannak vele kapcsolatban.
jún. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
46%
törj meg, add oda neki magad egyszer, utána már nem fog annyira nyomulni
jún. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

7-8-as biztos, hogy arra játszik. Hanyagolom őt most is, lefogom rázni. Nem érdekel mit gondol. xD

9- haha biztos nem

jún. 20. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!