Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amelyik nő évek óta fent van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő évek óta fent van egy társkereső oldalon, az nem is szeretne valójában párkapcsolatot, vagy miért lehet fent ennyi ideig?

Figyelt kérdés
A nőknél sok a jelentkező a társkereső oldalakon, válogatniuk kell, a sok jelentkező egy része viszont megfelelő (legalább átlagos kinézetű, intelligens, kedves). Miért lehet mégis az, hogy egy nő évekig fent van egy ilyen oldalon, és aktívan használja?

tegnap 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Vagy szexre használja, vagy hülyíti a sok kanos verebet.
tegnap 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem torli magat az oladrol csak az appot a telorol. Igy olyan mintha evekig ott lenne holott lehet h csak osszesen par honapot hasznalta aktivan.

Vagy volt tobb rovidebb kapcsolatkezdemenye, ami nem lett parkapcsolat. Es ezert nem torli magat.

tegnap 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Elképesztően beteg módon válogat, szinte senki sem elég jó neki, a számára 100 %-osan tökéletes férfit keresi.
tegnap 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Várja az árja gigachad jelentkezőt, a többit meg lepattintja.
tegnap 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as nagyon le lett pontozva, de van igazság abban amit mond. Négy barátnőm aktív párkereső évek óta. Kettő már lassan 10 éve, és mindkettő olyan, hogy ezerrel válogat. Bármilyen apró hiba a férfitől akkor már kuka az illető. Az általuk elképzelt idelizált herceg kell nekik. Hiába próbáltuk elmagyarázni nekik, hogy nincs tökéletes ember ők sem tökéletesek. Falra hányt borsó. Az egyiknek 15 éve senkije nem volt, de így sem tudtuk meggyőzni, hogy nincs igaza.

A másik kettő pedig arra használja amire való. Társat keresni. Ha találnak barátot mindig törlik magukat. Aztán szakitás után újra regisztrálnak.

tegnap 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 De belegondolva a másik kettő miért vagy miben is "jobb"/van előrébb? Találnak valakit, de csak nem "az igazit", szakítás lesz belőle, kezdődik újra a keresgélés... "Mindig"-et írtál, tehát ez a kör többször lemegy. Ezzel szemben az első kettő nem megy bele ilyenekbe. Szerintem nem annyira egyértelmű, hogy ki csinálja jól vagy jobban... Te mintha azt gondolnád, hogy az utóbbi kettő. Emellett is lehet érvelni; tapasztalatot szereznek stb. De a hosszú ideje egyedülálló "válogatósok" mellett is.
tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért írtam azt, hogy mindig mert eddig ezt tették. Lehet akikkel most vannak ezek a pasik lesznek az igaziak. Nem vagyok jós. Lehet még regisztrálnak újra, de az is lehet nem fognak. Nem tudhatom.

A válogatóságnak is van határa. Mindkét barátnőm aki válogat elmúlt negyven. Lehet te nem érted ahogy írtam. Nem volt fizikai kapcsolatuk senkivel évek óta. Az egyiknek lassan 15 éve. Ez semmiképp nem normális, hogy a tökéletes féefit alarják. Nincs tökéletes ember.

tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8 évig voltam fent.Beszélgettem,ismerkedtem,se randi nem jött össze,sem egy jó barátság pl.Én most töröltem magam végérvényesen.Lehet csak normálisat nem talál,én sem találtam ott sajnos.
tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!