Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért _bukott_ meg az internet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért _bukott_ meg az internetes társkeresés (nem FB-on random jelölgetés - fölösleges, mivel úgysem ad engedélyt már senki - hanem társkereső alkalmazások/portálok nem működnek), mert ötször több férfi van, mint nő és sok a szemét alak? Plusz még...

Figyelt kérdés

Plusz:


Kamu regisztrációk, ahol szebbnél-szebb egyképes kamuregeket hoznak létre a portál alkotói, hogy ezzel bevonzzák a férfiakat, egyedül csupán a célból, hogy havi előfizetésre ösztönözzék őket?



#ismerkedés #párkapcsolat #társkereső #portál #Fóum #Mindenki Már Csak Azt Akarja
máj. 27. 22:55
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Azért van kevesebb nő az internetes társkeresőkön, mert javában nem szeretik. És ha úgy közeledsz egy nőhöz, ahogy az nem szeretné, persze hogy pattintva leszel
máj. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi (lehet) a bajuk vele? A netes ismerkedéssel? Nem provokálok, válaszokat szeretnék.
máj. 28. 00:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom az, hogy ritka fárasztó a felhozatal férfi oldalról.

Olyan önkritikával nem rendelkező egyedek vannak, hogy hihetetlen.

Kilóméterekről láthatóan a hulladék kategória a pasas, ennek ellenére ott teszi a szépet minden nőnél.

Ha meg van egy valóban normális pali az életben, az ilyen trágyadombok átmennek terminátorba, falu bikájába.

A baj az, hogy a nők nem az ilyen sz.rdarabokat osztják ki, hogy nézzenek már tükörbe.

máj. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez azért bukott csak meg, mert az egész kizárólag bizniszként működik. Bizniszként remekül megy, ellenben magasztos célját tekintve semennyire, hiszen a két cél nem egyetethető össze túlzottan.

A nők számára mint szexpartner-kereső működik, ill. nagyon ritkán alakul ott kapcsolat is, de alapvetően utóbbi céllal az egész működésképtelen.

Ha arra szeretnénk használni hogy párkapcsolatokat alakítsunk ki ott, akkor alapvetően kéne átgondolnunk az internetes társkeresést, és a bizniszorientált alaklmazásokat eleve ki kéne zárnunk a történetből. Mert addig sosem lesz arra alkalmas az egész

máj. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem bukott meg. Értelmetlen a kérdésed.
máj. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#1 vagyok: többször elmondtam, engem kép alapján senki se érdekel hogy motiválva legyek válaszolni. Nekem pl abszolút nem való ez az online ismerkedés, mert képről nem találom a férfiakat vonzónak. Nem tudom miért, de nem, az exeimnek se válaszoltam volna ha ott írnak rám.

Sokan akár azért nem szeretik, mert kiégtek, képen rosszul mutatnak a férfiak, gyakran csak szexet keresnek ők meg nem, még mindig valahogy lenézendő a társadalomban az internetes ismerkedés, sok oka lehet.

máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ötöske, előbb tájékozódni kellene (illene), mielőtt valótlan válaszokat pötyögsz le.


És nem, nincs semmiféle kérdésEM.

Az elmúlt években, ha járnád az internet buja világát, tudnád, hogy boldog-boldogtalan így tartja.

Tehát ezzel mindenki mást bélyegeztél értelmetlennek, csak éppen engem nem. A többséget viszont durván.

máj. 28. 14:18
 8/8 A kérdező kommentje:

Hatos, ez érdekes:


"Az exeimnek se válaszoltam volna ha ott írnak rám." Vajon miért nem? 🙂 Továbbra s kötekszem, csupán érdekesnek/rendhagyónak találom.


Ez pedig alább - még mindig - él?


"Még mindig valahogy lenézendő a társadalomban az internetes ismerkedés."

máj. 28. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!