Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha így folytatom 30 évesen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így folytatom 30 évesen is szűz és tapasztalatlan leszek?

Figyelt kérdés
Valamilyen oknál fogva a nőkkel idáig semmilyen kapcsolatom sem volt. Éveken keresztül tanultam egyetemen de szerintem a nevemet sem tudták. Középiskolás koromban próbáltam nyitni a nők felé de egyszerűen nem ment, teljesen leblokkoltam és csak arra tudtam gondolni, hogy nekem semmi keresnivalóm nincsen a közelükben, úgysem kellenék senkinek sem és biztosan csúnya is vagyok. Ezeket úgy nagyjából 11-12 éves korom óta minden nap mondogatom magamnak és mára eljutottam odáig, hogy a szexuális vágyam is teljesen eltűnt mert kicsinek látom a péniszem méretét is. Pár évvel ezelőtt amikor valamilyen szinten sikerült erekciót elérnem akkor rögtön a szégyenérzet fogott el, hogy nekem csak ilyen jutott és kivétel nélkül mindig azok a gondolatok jutottak az eszembe, hogy jobban is járok, ha nem megyek a nők közelébe mert csak kinevetnének és ilyen mérettel, kinézettel és személyiséggel nem vagyok méltó hozzájuk. Mára odáig fajult a dolog, hogy teljesen el vagyok hidegülve az emberektől, nőkkel egyáltalán nem beszélgetek. Próbáltam a társkeresőket is de ott pedig azt éreztem, hogy jobban járok, ha azonnal törlöm a fiókomat mert, ha meglátják rólam a fényképeket biztosan nevetség tárgya leszek és folyamatosan olyan gondolataim voltak, hogy úgysem kellenék én senkinek sem. Voltak olyan helyzetek amikor próbáltak felém nyitni a nők de egyszerűen nem tudtam mit reagálni a helyzetre és szégyenemben elmenekültem és azt mondogattam magamnak, hogy biztosan csak bebeszélem magamnak azt, hogy egy nő nyitni szeretne felém.

aug. 4. 21:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Egyéb kérdés?
aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%
Ha így folytatod akkor az lesz a legkisebb bajod hogy 30 évesen is szűz leszel.
aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Lehet ennél még rosszabb is?
aug. 4. 21:35
 4/28 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer betelik a szemetes és egy késsel fogsz hadonászni az utcán. Tegyél ellene, mert az agyadra fog menni ez az egész, még ennél is jobban, menj pszichológushoz és hozd rendbe magad.
aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg pszichológus kéne neked és az, hogy önmagad szeresd. Persze könnyű írni és biztos, hogy lennének olyan helyzetek, hogy nem fogod saját magad bírni mint én, vagy bárki más, de akkor is szeretni kell saját magadat inkább mint gyűlölni. Nem hiszem el, hogy nincs egyetlen egy olyan testrész rajtad ami nem vonzó, sőt még abban is kételkedem, hogy nagyon pirinyó a lompos. Lehet az természetesen, de tudnod kéne, hogy bármennyire is klisé nem minden a méret, az érzések, az ügyesség, odafigyelés a másikra is számítanak. Pluszban sok nőt pontosan a nagy méret riaszt el mert fájdalmas bármennyire is odaadó a férfi. Aztán biztosan vannak hobbijaid, céljaid amelyben lehetsz sikeres, ügyes, azt sem hiszem el, hogy IQ-harcos vagy. Ezek mind pozitívumok. Növelni kéne az önbizalmat, egyedül az tart téged vissza.
aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Neked most nem az a legnagyobb bajod hogy 30 évesen is szűz leszel
aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
75%
#5: én azt hiszem, ismerem ezt a hülyét (mármint a kérdezőt). Hosszú évek óta itt rontja a levegőt a fórumon. Teljesen fölöslegesen töröd magad, úgysem fog semmit megfogadni abból, amit írsz neki, csak sajnáltatni magát van itt, mert a való életben a szülein kívül (akivel együtt lakik) senkivel nincs semmilyen kapcsolata, éspedig saját elhatározásából kifolyólag. Full beteg, évek óta próbáljuk rávenni, hogy menjen szakemberhez, de persze hiába.
aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

#3 Lehet; az ember full el tudja veszíteni a szociális képességeit, ha nincsenek rendes emberi kapcsolatai. Még az olyanok is akiknek amúgy "normális" élete volt, nem hogy te, aki már most is félénk vagy.

De ha tényleg az vagy akiről #7 ír, akkor veszett fejsze nyele az egész.

aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén, kedves kérdező, menj el pszichológushoz. Az ő segítségével rendbe tudod hozni magad, és akkor...nem mondom azt, hogy tapadni fognak rád a nők, de egyre nagyobb sikereket érhetsz el... Arra számíts, hogy nem lesz egyszerű menet, lesz, mikor meginogsz majd, mikor visszacsúszol, de ne add fel. Idővel sikerülni fog. Meglesz az első randi, első csókok, aztán később majd az első együttlét is sikerülni fog. Több-kevesebb próbálkozás után pedig megtalálhatod azt, akivel együtt is tudtok maradni.... De ehhez tényleg kell segítség. Amíg nincs egy minimális önbizalmad, amíg lényegében értéktelennek tartod magad, nem várhatod el, hogy más lásson benned minden jót, ha te egyet sem veszel észre magadban.
aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem szüzesség legkisebb gond, mentálisan ki fogsz teljesen készülni (ha még nem vagy). Helyedben nagyon gyorsan keresnék egy szakembert, hogy segítsen elindulni és rendbe tenni az életed!
aug. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!