Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha így folytatom 30 évesen is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így folytatom 30 évesen is szűz és tapasztalatlan leszek?

Figyelt kérdés
Valamilyen oknál fogva a nőkkel idáig semmilyen kapcsolatom sem volt. Éveken keresztül tanultam egyetemen de szerintem a nevemet sem tudták. Középiskolás koromban próbáltam nyitni a nők felé de egyszerűen nem ment, teljesen leblokkoltam és csak arra tudtam gondolni, hogy nekem semmi keresnivalóm nincsen a közelükben, úgysem kellenék senkinek sem és biztosan csúnya is vagyok. Ezeket úgy nagyjából 11-12 éves korom óta minden nap mondogatom magamnak és mára eljutottam odáig, hogy a szexuális vágyam is teljesen eltűnt mert kicsinek látom a péniszem méretét is. Pár évvel ezelőtt amikor valamilyen szinten sikerült erekciót elérnem akkor rögtön a szégyenérzet fogott el, hogy nekem csak ilyen jutott és kivétel nélkül mindig azok a gondolatok jutottak az eszembe, hogy jobban is járok, ha nem megyek a nők közelébe mert csak kinevetnének és ilyen mérettel, kinézettel és személyiséggel nem vagyok méltó hozzájuk. Mára odáig fajult a dolog, hogy teljesen el vagyok hidegülve az emberektől, nőkkel egyáltalán nem beszélgetek. Próbáltam a társkeresőket is de ott pedig azt éreztem, hogy jobban járok, ha azonnal törlöm a fiókomat mert, ha meglátják rólam a fényképeket biztosan nevetség tárgya leszek és folyamatosan olyan gondolataim voltak, hogy úgysem kellenék én senkinek sem. Voltak olyan helyzetek amikor próbáltak felém nyitni a nők de egyszerűen nem tudtam mit reagálni a helyzetre és szégyenemben elmenekültem és azt mondogattam magamnak, hogy biztosan csak bebeszélem magamnak azt, hogy egy nő nyitni szeretne felém.

aug. 4. 21:27
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Szeptembertől nagy valószínűséggel sikerül elhelyezkednem és fix jövedelmem lesz. Ennek köszönhetően meg fogom tudni engedni magamnak, hogy folyamatosan terápiára járjak, akár pszichiáterhez is, ha az ő segítségére van szükségem.
aug. 4. 22:10
 12/28 anonim ***** válasza:
94%
#11: pszichiáterre (és nem pszichológusra) lesz szükséged, és valószínűleg valamilyen mértékű gyógyszeres kezelésre is, ne legyenek illúzióid. Mindezek MELLETT kőkeményen kell majd dolgoznod magadon, erre készülj fel.
aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ha elszánom magamat úgyis végig fogom csinálni. Bízom benne, hogy pozitív eredménye lesz mert ez nem élet ahogyan idáig éltem.
aug. 4. 22:25
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a szüleiddel a kapcsolatod?
aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Édesanyámmal jó kapcsolatom van, vele mindent meg merek osztani.
aug. 4. 22:28
 16/28 anonim ***** válasza:
89%
#14: mennyire tűröd jól a változást? Egyelőre általános értelemben kérdezem.
aug. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Viszonylag elég könnyen.
aug. 4. 22:41
 18/28 anonim ***** válasza:
91%
És hogy viszonyulsz ahhoz a gondolathoz, hogy te annyira megváltozol, hogy szinte nem is ismersz magadra? Hogy a korábbi belső viszonyítási pontjaid megszűnnek érvényesnek lenni? Nem sokkol a gondolat?
aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Rengetegszer gondolkodtam már ezen és mindig arra jutottam, hogy mi van akkor, ha én idáig csak egy álomvilágban éltem és nem a világ a rossz hanem én vagyok az saját magammal szemben. Nem az emberek távolságtartóak és érdektelenek velem szemben hanem én vagyok az. Félek attól, hogy amikor elkezdek majd szakemberhez eljárni és megpróbálni változtatni a jelenlegi helyzeten akkor fog majd engem nagy pofon érni, hogy az eddigi életem során nem mások bántottak engem hanem én saját magamat. Felszínre kerül az a rengeteg bántalmazás, a több mint egy évtizedes magamról alkotott véleményem (undorodnak tőlem az emberek, kinevetnek az utcán, visszataszító vagyok mindenki szemében, senki sem akar a közelemben lenni), kiderül, hogy mégsem vagyok semmilyen téren sem kevés a nőkhöz és az is, hogy sokkal több van bennem mint amennyit gondolok magamról. Ilyenkor lelkileg megvisel és kissé magam alatt vagyok mert felmerül bennem az, hogy alakulhatott volna másképpen is. Aztán utána elkezdem magammal elhitetni, hogy mindezek nem igazak és mégiscsak én látom jól magamat nem a külvilág.



De valahol legbelül reménykedem abban, hogy nem nekem van igazam és meg lehet változtatni mindezt és új embert lehet faragni belőlem mert sokszor érzem azt, hogy minden nappal egyre kisebb az esélyem és végérvényesen kimaradok mindenből. Elszáll felettem az élet miközben semmit sem láttam és tapasztaltam meg belőle.

aug. 4. 23:00
 20/28 anonim ***** válasza:
88%

#19: "hogy az eddigi életem során nem mások bántottak engem hanem én saját magamat."


Ez túlzottan leegyszerűsítő, és tulajdonképpen nem is igaz. A lényeg, hogyha majd eljutsz ebbe a saját fejedre homokot szóró (önvádló) állapotba, akkor szíveskedjél mások (főleg a szakember) ezzel kapcsolatos véleményére is odafigyelni, ne csak a saját belső, vádló hangodra.


"mert felmerül bennem az, hogy alakulhatott volna másképpen is"


Ez a másik, amin utólag molyolni teljesen értelmetlen, energiarabló, és emiatt durván kontraproduktív. Készülj fel arra, hogy amikor ez elkezdődik, akkor keményen rá tudj szólni saját magadra, hogy EGYELŐRE NEM FOGLALKOZOL EZZEL, hanem majd akkor, ha már az új, megváltozott személyiségeddel egy viszonylag hosszabb utat megtettél (aminek lesznek eredményei is). Na, akkor lesz érdemes összegezni, és felmérni, hogy (hosszabb távon) valóban veszítettél-e.


"és új embert lehet faragni belőlem"


Ami, és még egyszer mondom: készülj fel rá, 99%-ban a te dolgod / feladatod lesz, és jó sok energiát fog igényelni, amit bizony rá kell szánni.

aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!