Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tapasztalatlan vagyok a nőkkel. Mi legyen a fedősztorim?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok, soha nem volt barátnőm, egyáltalán nincs tapasztalatom a nőkkel, szűz vagyok, ha úgy tetszik incel. Az, hogy miért alakult így, a kérdés szempontjából talán nem lényeges.

Az utóbbi időszakban összeszedtem magam annyira, hogy abszolút versenyképesnek érzem magam és most a kedvem is megjött ahhoz, hogy végre találjak egy szép, okos, rendes lányt, komoly kapcsolat céljából. Voltam mostanában pár randin, ezek különböző okok miatt nem jöttek össze.


A tapasztalatom az, hogy az első 1-2 randi során azért a nők szóba hozzák az exek kérdését. Gondolom elsősorban arra kíváncsiak, hogy mennyire vagyok komolyan vehető, illetve mennyire vagyok tapasztalt.

Na most erre nem válaszolhatom azt, hogy Józsi vagyok, 33 éves, szűz. Ilyenkor általában terelem a szót, de ez tipikusan csak még kíváncsibbá teszik őket.


Milyen fedősztorit tudnék kitalálni, amivel nem hazudok nagyot és elaltatom az érdeklődésüket? (hazudni nem szeretek) Vagy hogy tereljem úgy a témát, hogy ne legyen feltűnő?

A pszichológusommal is beszéltünk erről, ő határozottan az "ártatlan" hazugságot javasolja.

Amikor kialakulna egy kötelék és bizalom, elmondanám az igazságot a teljes háttérsztorival együtt, de ez első pár találkozó során órási red flag volna, egész egyszerűen nem lehetek őszinte és nyílt ebben a témában.


Mit lehet ilyenkor csinálni?



2022. okt. 28. 13:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
2%
Teljesen mindegy hogy hazudsz vagy sem. Számodra lefőtt a caffe.
2022. okt. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#2 Kösz a bíztatást incel testvérem! 😂
2022. okt. 28. 13:58
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
"Nem volt még komoly kapcsolatom. Most viszont úgy érzem már készen állok erre és már vagyom is rá. Korábban más volt a helyzet."
2022. okt. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
29%
Mondd azt, hogy a sitten voltál, ezért nem volt lehetőséged nőkkel ismerkedni. Ezt biztosan megértik.
2022. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
5%

"Számodra lefőtt a caffe"



Van az a penz, amikor nem :)



A sittes sztori jo, a nok buknak az ilyesmire.....



38F incel

2022. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Én olyan gyorsan tűnnék el a sittes sztori után, mintha ott se lettem volna. Kva a..., öööööööö nénikétek bukik max. rá.
2022. okt. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
52%

Azt, hogy szűz vagy ne hirdesd a randin szerintem és mondd, hogy rövidebb kapcsolataid voltak. Az én párommal például nem kerül szóba egy régi kapcsolat sem. Engem nem érdekelnek az övéi. Őt meg az enyémek. Szóval mini hazugság nem fog számítani szerintem.


Mindenki volt kezdő. Van aki nagyon fiatalon és van aki később. Semmivel sem leszel kevesebb vagy rosszabb. A lyukat egy fogyatékos is megtalálja. Neked is menni fog. Legalább nincs semmi rossz szokásod/berögződésed.


Azt is írtad, hogy pszichológushoz jársz. Na nekem az tűnik inkább riasztó dolognak. :)

2022. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
94%
Igen, én is azt mondanám, hogy nem volt még igazán komoly kapcsolatod, továbbra is keresed az igazit és ennyi. Én 30 éves nőként elfogadnám ezt utólag, a valóság ismeretében, nyilván érthető, hogy miért nem az igazat mondod az elején.
2022. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
95%
Pont azért igénytelenek sokan a mentális egészségükre, mert mosolygó fejezve odaír mindenféle fogyatékos az ilyen kérdésekhez olyat, hogy ez milyen riasztó, ezért inkább sokan el sem mennek, csak ne legyenek stigmatizálva. Hú, tényleg nagyon riasztó dolog az, ha valaki annyira önreflektív, hogy felismeri a problémáit, és olyan ember segítségével akar a végére járni, aki egyetemen tanulta ezt. Igazi férfi mindent kihord lábon!!!
2022. okt. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
30%

#9

Igazad van, hogy ha valakinek van problémája és felismeri az nagyon jó dolog. De van elég ember a húspiacon, aki nem depressziós, stb. Miért választanál egy olyan embert, akiről már az elején tudod, hogy mentális problémái vannak?


Én nem tudom elképzelni az életem olyannal, aki pl depressziós. De nincs azzal problémám, ha te el tudod. Mindenki más. Örülök a nyitottságodnak, így biztosan van esélye a kérdezőnek.


Azért remélem te is felismered a túltengő agressziód/frusztrációd és kezelteted. (commented alapján) :)

2022. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!