Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tapasztalatlan vagyok a nőkkel. Mi legyen a fedősztorim?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok, soha nem volt barátnőm, egyáltalán nincs tapasztalatom a nőkkel, szűz vagyok, ha úgy tetszik incel. Az, hogy miért alakult így, a kérdés szempontjából talán nem lényeges.

Az utóbbi időszakban összeszedtem magam annyira, hogy abszolút versenyképesnek érzem magam és most a kedvem is megjött ahhoz, hogy végre találjak egy szép, okos, rendes lányt, komoly kapcsolat céljából. Voltam mostanában pár randin, ezek különböző okok miatt nem jöttek össze.


A tapasztalatom az, hogy az első 1-2 randi során azért a nők szóba hozzák az exek kérdését. Gondolom elsősorban arra kíváncsiak, hogy mennyire vagyok komolyan vehető, illetve mennyire vagyok tapasztalt.

Na most erre nem válaszolhatom azt, hogy Józsi vagyok, 33 éves, szűz. Ilyenkor általában terelem a szót, de ez tipikusan csak még kíváncsibbá teszik őket.


Milyen fedősztorit tudnék kitalálni, amivel nem hazudok nagyot és elaltatom az érdeklődésüket? (hazudni nem szeretek) Vagy hogy tereljem úgy a témát, hogy ne legyen feltűnő?

A pszichológusommal is beszéltünk erről, ő határozottan az "ártatlan" hazugságot javasolja.

Amikor kialakulna egy kötelék és bizalom, elmondanám az igazságot a teljes háttérsztorival együtt, de ez első pár találkozó során órási red flag volna, egész egyszerűen nem lehetek őszinte és nyílt ebben a témában.


Mit lehet ilyenkor csinálni?



2022. okt. 28. 13:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
70%

Hát biztatni nem tudlak. Engem olyanért is hagyott ott nő, mert őszintén elmondtam neki, hogy hány évesen vesztettem el (24) úgyhogy azóta mindenkinek azt kamuzom, hogy 16 évesen.


Attól kezdve, hogy ezt elmondtam neki, kombinált meg kattogott (akkor voltam 27), hogy én még nem éltem ki magam, meg hányadik vagyok neki, mert tuti száz százalék, hogy én majd meg fogom őt csalni, ha nem is úgy gondolom, ő egyébként is örült annak, hogy idősebb pasival jön össze (ő ekkor 21 éves volt), mert az már kiélte magát és azért még mégse 30-as meglett férfi és végig ez volt neki a baja, majd végül bejelentette, hogy neki ez így nem megy.


Elég hosszú ideig senkije se volt meg utasítottak már el annyiszor kamu indokkal, hogy eléggé szakértője lettem a témának. Az ő esetében ez tényleg őszinte volt. Volt egy lány, aki elfogadott így, ahogy vagyok, aki nem undorodott a testemtől, aki megcsókolt, aki bújt hozzám, aki lefeküdt velem és egy adat miatt, egy szám miatt veszítettem el, mert nem tudtam befogni a pofámat vagy hazudni.


Azóta voltak még próbálkozások, de csak rosszabbak. Az egyik aranyásó, a másik aszexuális. Jobbnál-jobbak.


Ennél a lánynál azt éreztem, hogy van benne tűz, hogy igazán vonzódik hozzám, akar engem, nem csak úgy unottan elvan és leginkább beszélgetni szeretne, de azon belül is ő beszélni magáról (amit amúgy szívesen hallgatok, csak arról a nőtípusról beszélek, aki azért beszél sokat, mert önmagán kívül senki nem létezik számára, lehet kis visszahúzódó külsőben is, hogy a bizalomtól megered a nyelve és akkor egy csomót beszél az ő életéről, nyomoráról, exeiről, majd néha udvariasságból "szólj, ha untatlak" meg "mondj valamit te is, alig hagytalak szóhoz jutni", aztán ő olvassa rád, hogy te nem beszélsz igazán magadról, zárkózott vagy.


Közben meg kb. elmondtad az egész életedet neki 20 mondatban és hümmögött meg okézott, meg aházott és minden mozzanatról eszébe jutott egy sztori az ő életéből, amiről fél órákat tudott beszélni, szóval úgy beszélt a röpke pár hetes kapcsolatotok alatt 90%-ban ő és csak 10%-ban te, hogy ő ha megjegyezte volna, akkor tudna rólad mindent, te viszont megismerted az ő életének 5%-át jó sok mondatban, jó szélesre nyújtva.

2022. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
78%

Az előző 29 éves nő vagyok.


"Attól kezdve, hogy ezt elmondtam neki, kombinált meg kattogott (akkor voltam 27), hogy én még nem éltem ki magam, meg hányadik vagyok neki, mert tuti száz százalék, hogy én majd meg fogom őt csalni, ha nem is úgy gondolom, ő egyébként is örült annak, hogy idősebb pasival jön össze (ő ekkor 21 éves volt), mert az már kiélte magát és azért még mégse 30-as meglett férfi és végig ez volt neki a baja, majd végül bejelentette, hogy neki ez így nem megy."


Férfiak is ugyanezt mondják a nőkről, itt zsoktam olvasni.


Pedig mindkét félnek annyit árt ez, az emebrek a saját dolgukat nehezítik meg. Sok hülye elképzelés, nulla igazságalappal, csak a fodrász Rozi mondta, meg a pénztáros Józsi, nulla tudományos vagy tapasztalati alapja van. Mi lenne ha az emberek egymást ismernék meg inkább?

2022. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
28%

Nekem volt ilyen.

Psszejottem egy férfival, én voltam az első barátnője. Elég kevés önbizalma volt és voltak merevedési gondjai is miatta.

Amikor mindent segítettem neki megoldani, önbizalmat adtam neki, ment is tovább, mert meg élni akart. Én emiatt a tapasztalat miatt többet már nem kezdenek olyannal, akinek meg nem volt kapcsolata.

17-18 évesen oké, mert valószínűleg nem az utolsók leszünk egymásnak, de így 24 évesen, lassan családalapítás előtt már nem arra vagyok, hogy valakivel együtt legyek pár évet, aztán be közölje, hogy ő meg élni akar. Én életem párját keresem. Vagyis kerestem, mert szerencsére már megtaláltam. Lám, neki nem az első de meg csak nem is a második vagyok, mégis sokkal jobban megbecsul, mint az, akinek az első voltam.

2022. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
47%

"Mi lenne ha az emberek egymást ismernék meg inkább?"


Én is ezt szoktam kérdezni, csak általában a nők nem nyitottak rá. de miért is lennének, mikor ezernyi lehetőség áll sorba náluk... :(

2022. okt. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
78%

Hazudj! Már hihetően, én 34 évesen vagyok szűz és mindig bekamuzok magamnak négy-öt régi kapcsolatot, csont nélkül mindenki benyalja! 😎🤣🤣 Az emberek hiszékenyek és ostobák, használd ki, ha azt hiszik -mert olyannak tűnsz- akinek korábban lehettek kapcsolatai, akkor el is fogják hinni! Nagyjából gondold át magadnak az exeidet, már akiket kitalálsz, mint egy szerepjátékban és tartsd magad ahhoz. Én mind a négy barátnőmnek kitaláltam a nevét, hogy mi a szakmája, hol ismertem meg, miért nem ismerősöm FB-n stb. és mindenki bekajálja!

A legjobb szöveg: "Nem szeretek az exeimről sokat beszélni, ez fájdalmas téma" -ha meg nagyon unszolnak, akkor előrántom a korábban kitalált kapcsolataimat és kész. A lényeg, hogs hihetően és konzisztensen hazudj!

2022. okt. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
89%

#25: Egyrészt attól, hogy valamit felnőtt emberek nem mondanak bizonyos kultúrszint fölött még nem jelenti azt, hogy magukban nem gondolják, hogy valami nem stimmel. Nekem is van több ilyen haverom, aki gyanús, hogy az, simán mernék rá fogadni, de amúgy hetero férfiként engem aztán nem érdkel túlzottan, meg elég baj az neki.


Másrészt az eddig tartó és jelenleg is meglévő szüzességed a bizonyítéka annak, hogy a nők valahogy mégsem vonzódnak hozzád.

2022. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
62%

26! Az emberek mindenkiről feltételezik, hogy éjjel-nappal dug! Hallod mikor egy kolléganővel elmentem kettesben valahová már mentek a pletykák, hogy van valami kettőnk közt! Ennyitől! Szerinted akkor nem nyalják be csont nélkül, hogy korábban volt több kapcsolatom? Dehogynem. Meg a szexről is tudok beszélni, ha kell!


Vonzódnának azok, csak én nem vagyok nyitott az ilyesmire, a pontos okot nem értem éles helyzetben nem megy a dolog. A randizás, flörtölgetés a "felszedés" -amivel sokan kínlódnak- nekem nagyon megy. Utána áll meg a tudomány.

2022. okt. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Elàrulom a rendőrök is jàrnak pszichològushoz illetve amerikàban sok családnak van hàzi pszichológusa. Nem szégyen egyáltalán sőt tiszteletre méltó ha valaki hajlandó a lelki egyensúlyàcal törődni
2022. okt. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!