Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tapasztalatlan vagyok a nőkkel. Mi legyen a fedősztorim?

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok, soha nem volt barátnőm, egyáltalán nincs tapasztalatom a nőkkel, szűz vagyok, ha úgy tetszik incel. Az, hogy miért alakult így, a kérdés szempontjából talán nem lényeges.

Az utóbbi időszakban összeszedtem magam annyira, hogy abszolút versenyképesnek érzem magam és most a kedvem is megjött ahhoz, hogy végre találjak egy szép, okos, rendes lányt, komoly kapcsolat céljából. Voltam mostanában pár randin, ezek különböző okok miatt nem jöttek össze.


A tapasztalatom az, hogy az első 1-2 randi során azért a nők szóba hozzák az exek kérdését. Gondolom elsősorban arra kíváncsiak, hogy mennyire vagyok komolyan vehető, illetve mennyire vagyok tapasztalt.

Na most erre nem válaszolhatom azt, hogy Józsi vagyok, 33 éves, szűz. Ilyenkor általában terelem a szót, de ez tipikusan csak még kíváncsibbá teszik őket.


Milyen fedősztorit tudnék kitalálni, amivel nem hazudok nagyot és elaltatom az érdeklődésüket? (hazudni nem szeretek) Vagy hogy tereljem úgy a témát, hogy ne legyen feltűnő?

A pszichológusommal is beszéltünk erről, ő határozottan az "ártatlan" hazugságot javasolja.

Amikor kialakulna egy kötelék és bizalom, elmondanám az igazságot a teljes háttérsztorival együtt, de ez első pár találkozó során órási red flag volna, egész egyszerűen nem lehetek őszinte és nyílt ebben a témában.


Mit lehet ilyenkor csinálni?



2022. okt. 28. 13:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálam biztos nincs esélye.

Kissé nevetségesen túlgondoltad amúgy a témát. Én általánosságban beszéltem a pszichológushoz járásról.


A legtöbb embernek vannak amúgy mentális problémái, frusztrációi, traumái, pont, hogy az jelent kisebb kockázatot, aki pszichológushoz jár. A többségnek valamilyen szinten lenne rá szüksége.

Depresszióról meg szó sem volt.

2022. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
92%

10


Huha, nálad hidd el, nagyobb gondok vannak, mint egy depressziós fejeben.

A depressziót és sok más mentális betegséget/állapotot is lehet kezelni, empátiát azonban nem lehet noveszteni, ami rád igencsak rad férne…

2022. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 NTBS ***** válasza:
8%
Kicsit férfira és mond azt, hogy régen voltál nővel.
2022. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Azért ezt a pszichológus körüli vitát nem értem. Ismerek egészségesnek tűnő embereket, akik járnak. Sőt, a mai stresszes világban erősen ajánlott bárkinek elmenni, ha van rá pénze. Felfogható egyfajta életvezetési tanácsadóként is. Szóval ha valaki jár, az önmagában semmit nem jelent. Hogy miért jár, az már persze más kérdés.

Én természetesen komolyabb okok miatt jártam, de már azon is nagyrészt túltettem magam, amire büszke is vagyok.

Én legalább fejlődőképesnek bizonyultam, ami nem mondható el mindenkiről.

Persze dicsekedni ezzel senkinek nem fogok.

2022. okt. 28. 16:30
 15/28 A kérdező kommentje:
#11 Nem mondhatod, hogy nincs esélyem, ugyanis bármilyen hihetetlen, nincs a homlokomra írva, hogy ez a helyzet. 🤷
2022. okt. 28. 16:32
 16/28 anonim ***** válasza:
31%

Nyugi, csak nálam nincs, és azért nincs, mert több, mint 9 éve van párom. :)

Csak a másik válaszolónak reagáltam, aki már össze akart boronálni.


Másnál remélhetőleg van esélyed, én drukkolok.


Amúgy pontosan mi a problémád, amivel pszichológushoz kerültél?

2022. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
93%

"Azt is írtad, hogy pszichológushoz jársz. Na nekem az tűnik inkább riasztó dolognak. :)"


Hát, nekem nem! Végre egy férfi, aki meg is akarja oldani a problémáját, elmegy pszichológushoz, próbál változtatni, és nem csak a nőket szidja a gyk-n. Mindig ezt javasoljuk minden incelnek, végre valaki megcsinálta, akkor örüljünk már neki, basszus. Nehogy már azért legyen ellenszenves, mert dogozik magán.


Túl kéne már lendülni azon, hogy aki pszichológushoz jár, azzal nagy gond van.


29/N

2022. okt. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

"Igazad van, hogy ha valakinek van problémája és felismeri az nagyon jó dolog. De van elég ember a húspiacon, aki nem depressziós, stb. Miért választanál egy olyan embert, akiről már az elején tudod, hogy mentális problémái vannak?"


A pszichológushoz járásnak elég sok oka lehet. Én például ismerek egy pszichológust, aki kifejezetten fóbiás emberekkel foglalkozik, tehát olyan embereken próbál segíteni, akik pl. félnek a pókoktól. Azért ha megismerkednék egy helyes, vonzó, értelmes férfival nem hiszem, hogy válóok lenne, hogy fél a pókoktól vagy nem akar beszállni egy liftbe. Hát, na bumm.

2022. okt. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

"Azért remélem te is felismered a túltengő agressziód/frusztrációd és kezelteted. (commented alapján) :)"



Ezt meg hagyjuk már abba, hogy pár sor alapján eldöntjük, ki frusztrált, ki ilyen, ki olyan. Nagyon gáz, amikor pár mondat után felállítunke gy kórképet. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok pszichológus, és mindkét félnek szól.

2022. okt. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdezőnek is mondjak valamit: én is azt gondolom, hogy egy apró. ártatlan hazugságot ebben az esetben elnéznék, ha utólag megtudnám, hogy szégyellted. Nagyot azért nem, szóval ha végig egy kitalált múltról beszélnél a randin, az azért furcsa lenne, de te nyilván nem ezt akarod.


Mondhatod, hogy nem volt komoly kapcsolatod (bár, van, aki ez alapján azt hiszi, hogy hűtlen vagy, vagy képtelen megállapodni, ezzel érdemes vigyázni, vagy hangsúlyozni, hogy most viszont szeretnél egyet), mondhatod hogy az utóbbi időben, hosszú ideje szingli vagy, és most nem akarsz a múltról beszélni, vagy ilyesmi. Aztán, ha már kialakult a bizalom, elmondhatod az igazságot.


Egyébként értelmesnek tűnsz.

2022. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!