Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok vezethetnek odáig,hogy egy férfi 25 éves kora körül is szűz?

Figyelt kérdés
Milyen tényezők játszanak ebben leginkább szerepet? Van egyszerűen csak visszataszító a külseje?

2022. júl. 25. 12:48
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
94%

Vallás.


Ha az nem, akkor önbizalomhiány, alacsony szociális képességek.

2022. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
40%
Az a valaki nagyon kitaszított egyed lehet, ha a mai világban ilyen bevállalós lányok mellett is szűz tud maradni már a középsuliban, nemhogy , ahogy írod, még 25 évesen is...olyan egyedre gondolok, aki nagyon magának való, semmi szociális élete nincs, nem tud kommunikálni a társaival pl. suliban/munkahelyen a kinézete lehet még a fő probléma, hogy senkinek se kell vagy tényleg tartogatja magát az igazinak extrém esetben ez is benne lehet.
2022. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ilyen ismerősöm. Semmi baj a külsejével, jól néz ki. Csak velem is azt csinálja, hogy az utolsó percben lefúj mindenféle programot piti okokra hivatkozva, egy buliból egy szó nélkül hazajön este 10 körül, mindent ímmel-ámmal csinál és ha számonkérem rajta a töketlenkedést baráti alapon, szétsértődik. Nem fogad el semmilyen őszinte, nem bántó szándékú kritikát, a legkisebb konfliktushelyzetben is menekülésbe kezd. Volt olyan, hogy szervezett egy közös programot, de nem volt hozzá kedve, ezért amikor kérdeztük, hogy melyik nap lenne jó neki, nem válaszolt hónapokon keresztül. Gondolom ugyanezt csinálja a nőkkel is, akikkel ismerkedik. Egy sótlan kényes here, nem lehet vele mit kezdeni hosszú távon.
2022. júl. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
21%

A pénisz sérülése, és/vagy fejletlensége.

Nettó idiótaság.

Elfojtott homárság.

A húga gyorsabb nála, a nővére meg erősebb.

Nincs háziállatuk...vagy van, de az nem jó a célra.

Nem telik prostira.

Nem fürdik.

Csóró.

2022. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
100%
Gátlások,önbizalomhiány,kapcsolatteremtési készség hiánya,frusztráció,igénytelenség
2022. júl. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
67%
Így döntött. Akár vallási okokból akár csak azért mert mást priorizált (pl gyakran utazott, sokat tanult, nem volt ideje kapcsolatra és alkalmira nem vágyott)
2022. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy egyrészt készségeket tekintve elég későn érő voltam, illetve vagy ha valakinek én jöttem be akkor ő nekem nem, emellett viszonylag nehezen ismerkedő fajta, az első barátnőm pedig nagyon vallásos volt.
2022. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
ja és várni akartam egy normális kapcsolatra. 27 évesen veszítettem el végül is.
2022. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
27%

#2



Hat nalunk a kozepsuliban az osztalyfonok volt az egyetlen no. A katonasagnal meg aztan vegkepp nem volt no.....



38F incel

2022. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van ilyen ismerősöm már 30on is túl van, Rendben van amúgy a srác,csak van egy kis vele született beszédhibája, emiatt szörnyen szégyenli magát, és meg sem próbál kezdeményezni,elfogadta inkább a sorsát.


Egy másik kifejezetten értelmes, jófej figura, őt a túlsúlya gátolja


Egy harmadiknak túl nagy a szája, csak az ő hangját lehet hallani,nem érdekli ha más is megszólalna,ő próbálkozik de a harmadik percben ordítva menekül a közeléből mindenki. Már a saját anyjának is kezd elege lenni belőle.


Azért szinte mindig meg lehet találni az okát, persze van olyan is aki szimplán lusta a kisujját is megmozdítani, inkább incelkedik itt az oldalon.

2022. júl. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!