Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok vezethetnek odáig,hogy egy férfi 25 éves kora körül is szűz?

Figyelt kérdés
Milyen tényezők játszanak ebben leginkább szerepet? Van egyszerűen csak visszataszító a külseje?

2022. júl. 25. 12:48
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
44%
Ronda, alacsony, kevés a pénze, kicsi a farka, nincs kocsija, anyjánál él, nincs saját lakása.
2022. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 éves koromig az voltam. Na utána aztán kinyílt a világ. :) Félénk voltam és nagy kisebbségi komplexusom volt. Nem a farkam miatt. Külsőre is sokan mondják, hogy jóképű vagyok és általában bejövök a csajoknak.

Azóta már házas is voltam gyerekem is van, meg volt több kapcsolatom is.


Ha nem vallási oka van, akkor valószínűleg ilyen pszichés, mint nekem volt.


43F

2022. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:

Én csak 22 éves vagyok, de valószínűleg 25 éves koromra sem lesz párom.

Nem nézek ki jól, visszahúzódó vagyok, introvertált, enyhe spektrumzavarom is van.

A suliban kiközösítettek, anno még a mostaninál is rondább voltam, illetve kövér, úgyhogy van egy csokor testképzavarom is.

Viszont jártam pszichológushoz, aki sokat segített, illetve azóta lett egy kis baráti társaságom.

Viszonylag sok lánnyal ismerkedtem az elmúlt időszakban, kb. mindegyik barátzónázott, vagy ghostolt, de már egyszerűen ez sem érdekel.


22F

2022. júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%

15,20


De azt azért ne felejtsük el hogy a sok Chad sem képes kielégíteni a nőket. Kis pénisz, gyorstüzelő, nem ért hozzájuk, hiába 10/10! :)

2022. júl. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
0%

2: "ha a mai világban ilyen bevállalós lányok mellett"


Aha, csak az a baj, hogy a "bevállalós lányok" főleg a bevállalós fiúkhoz vonzódnak.

2022. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
31%
Szinte biztos hogy ronda. Mármint genetikailag selejt. Elég sok van belőlük. Ugy hívjak oket, hogy incelek. Azok kozul is az omegák vannak a legrosszabb helyzetben.
2022. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
78%
#26 Te vagy az élő példa arra amit ìrtàl..Jól mondod
2022. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
44%

#26


Én ugyan nem vagyok ronda, bár az utóbbi idők depressziója szerintem meglátszik rajtam. Korábban helyesnek mondtak, volt is barátnőm, de lecsúsztam.


Én elismerem egyébként, hogy egy selejt vagyok, egy omega, aki max arra jók, hogy kinevessék a nők, belerúgjank, rátapossanak, ez van. Egy olyan ember vagyok, aki mellett egy lúzer is többet ér, de nem érdekel.


Valakinek a selejt jelzőt is viselni kell, és az én vagyok. Már az öngyilkosságon is gondolkodtam, mert az életemnek nincs értleme sem.

2022. júl. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
#28 ugyan már mindig van kiút még ha most nem is érzed úgy. A mély depi abból a szempontból jo hogy baromira nem érdekli olyankor az embert hogy egy ilyen #26 os típusú hozzàszóló mit fröcsög
2022. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
65%

28: ha volt barátnőd, akkor ne sírjál, csak te tehetsz a sorsodról.


"Már az öngyilkosságon is gondolkodtam, mert az életemnek nincs értleme sem."

Nahát ez nagyon önsajnáltatóan hangzott. Ecsém, itt olyan emberek vannak, akik harminc-iksz évesen nem volt senkijük és nem csúsztak le sehova mert nem volt honnan. Szóval azt az öngyilkosságot én átgondolnám.


"hogy egy selejt vagyok, egy omega, aki max arra jók, hogy kinevessék a nők, belerúgjank, rátapossanak, ez van."

Ezt meg a dominának mondjad.

2022. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!