Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok vezethetnek odáig,hogy egy férfi 25 éves kora körül is szűz?

Figyelt kérdés
Milyen tényezők játszanak ebben leginkább szerepet? Van egyszerűen csak visszataszító a külseje?

2022. júl. 25. 12:48
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

#29-30


Hiába volt barátnőmön, (több is amúgy) ha már 5 éve nem voltam együtt senkivel. De most ez a legkisebb gondom. Még enni sincs mit nagyon nekem.


Ja, én vagyok a hibás. De az a baj, hogy a hibákat már nem is tudom kijavítani. Nekem már végem van. Amúgy sajnálom is magam, mert többet érdemelnék, bár lehet nem.


Én tényleg egy selejt vagyok, vállalom ezt a jelzőt.

2022. júl. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
70%

Ha tobb baratnod is volt meg helyesnek is tartottak, akkor nem vagy incel.


Tehat olyan problemad van amin tudsz valtoztatni?

2022. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

26. Ahogy elnézem magadat írtad le, mint genetikai selejt. :)

Na az ilyenek után sem kapkodnak a nők..


22/N

2022. júl. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
63%

"Még enni sincs mit nagyon nekem."


Akkor először azt oldd meg. Maslow-piramis, tudod.

2022. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
43%
Meg ne vernyákoljál már. Magyarországon, Orbánisztánban valami nem megy, nem sikerül? Tyűha, ez aztán az újdonság. Pedig olyan sikeres nép ez a magyar. Szóval az biztos, hogy annak ellenére, amit a reklámok mondanak NEM minden rajtad múlik, pláne most nem, amikor már a n-1-edik válságon megyünk keresztül egy diktatúrában, a szomszédban meg háború van. Inkább annak örülj, hogy életben vagy. Ja, és a problémáid nem "női eredetűek", hidd el, ha lesz mit enned, vagy valami biztonság lesz az életedben akkor jobban fogod magad érezni, ez nem nő kérdése.
2022. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
35. Jogos, bár sajnos ilyen szinten ez nem politikai téma jelenleg. Nyilván, itthon szar, bár több helyen látom hogy ilyen-olyan pénzes embereknek milyen jól megy.
2022. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
36: és tudod, hogy ők honnan szerzik a pénzüket? Ez az egészben az átverés! :DDDD A forint esik, aki ezt megfelelően tudja megfogni, annak van pénze. Ha valaki külföldről szedi a lóvét, annak van pénze. Ez a lényeg, hogy pénzt szerezni sokféleképpen lehet, de a mai világban az jelenti a biztonságot. Illetve ebben az országban már az sem. De itt az internet, tájékozódj! Ha női problémád van, akkor lehet rinyálni. Ha az a problémád, hogy nincs mit enned, akkor nem.
2022. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

37. Vicces lenne ha nőként lenne női problémám :D


Hát igen, én is szeretnék gazdag lenni, de csak addig hogy önellátó legyek. Üvegház, termény, állatok. Utánna már lehet is leszarom a gazdaságot, ha nem fuggsz a multiktól. ( Különben is ez a cél, de aki okos, az előbb lép a sakktáblán és mattot ad! :) )

2022. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:
Szerintetek nagyban befolyásolja azt, hogy még senkim sem volt ennyi idősen, hogy egyáltalán nem járok emberek közé és ha nagy ritkán emberek között vagyok akkor sem beszélgetek senkivel sem?
2022. júl. 28. 09:49
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
39. Én is ilyen vagyok, ha nincs egy jó koncert amit szeretek. Inkább otthon kockulok, mégis van párom. Persze, nőként könnyebb, nem?:D csak úgy dobják utánam a dickpickeket.. 😅😂
2022. júl. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!