Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szivecskézett eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szivecskézett eddig vissza senki Facebook társkeresőn?

Figyelt kérdés

Vannak fenn képeim, szerintem elég jól is nézek ki, ki van töltve a bemutatkozásom is és eddig egy pozitív visszaigazolást se kaptam egy lánytól se akiket beszuvecskéztem.


Eddig csak pár meleg csávó szivecskézett be pedig nem vagyok meleg és nem is tudom hogy találtak rám itt, mert én a nőket keresem rajta.


22/f



jún. 10. 12:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt még azt se lehet mondani hogy túl szép csajokat lájkolgatsz magadhoz képest, mert nem a matchek hiányára panaszkodsz, hanem a lájkok hiányára, ráadásul ha új felhasználó vagy, akkor több embernek feldob ergo több lájkot is kéne kapnod mint később.


Én nekem kb átlagos arcom van, nagyon nincs jó testem, nincs menő órám stb rajtam csak egy bejárati ajtó előtti szelfim és az első nap kaptam 4 lájkot, nem instapicsa meg nem is gyönyörű lányoktól, de nem voltak vállalhatatlanok. Szóval vagy nagyon nem volt szerencséd vagy nem nézel ki olyan jól mint hiszed. Nagyon sokan hiszik, hogy jobban néznek ki mint valójában. Elmagyarázom hogy szerintem mért van ez.

Nekem is mondják páran hogy jóképű vagyok, baráti társaságban én vagyok a szépfiú, buliban mindig megy grinding, néha még bókolnak is a lányok hogy milyen jó a hajam, szép a szemem, cuki az orrom DE a legtöbb ember nem egy bunkó paraszt, tehát nyilván vannak olyanok akik csúnyának tartanak csak azt nem mondják ki ezért hihetném azt hogy én milyen nagyon jóképű vagyok, de azért előfordult már hogy csak ránéztem egy 16 év körüli lányra és egyből felvette azt az undorodó flegma picsa nézést :D


Szóval sajnálom de az én őszinte véleményem hogy ha minden kitöltöttél rendesen, több jó minőségű képed is van és nem csak egy gagyi szelfi mint pl nekem, és új felhasználó vagy és használod aktívan és így sem kaptál egy lájkot sem még, mármint nőktől, akkor nem nézel ki elég jól. Nagyon maximum csak átlagosan.

jún. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Összesen 4-5 képem van és jobb minőségűek (szerintem). De azt mondod, hogy te is átlagos vagy és mégis kaptál
jún. 10. 13:13
 3/20 A kérdező kommentje:
Plusz, az összes képen márkás ruhában vagyok
jún. 10. 13:21
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem jossz be nekik.

Szerintem probald meg tobb tarskeresoben is, hatha...

Amugy nagyon furcsa, mert a ribik mindig le szoktak csapni, mint gyongytyuk a takonyra. Esetleg ird ki azt, hogy Nemetorszagban dolgozol, Berlin es kornyeken, majd lass csodat... ;-)

jún. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Amúgy nem csak "ribi" típusú lányokat szivecskéztem be, hanem "csúnyábbakat" is
jún. 10. 14:06
 6/20 anonim ***** válasza:
Nem a "tipusu" spinekrol van szo. Valami nem ok az oldaladdal, azert nem volt meg jelentkezo. Ird csak ki, amit mondtam, azonnal elindul csostul az aradat. ;-)
jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem akarok kiírni olyat, ami nem igaz. Valaki nem csekkolná le, hogy mi lehet az ami nem oké az oldalammal?
jún. 10. 14:19
 8/20 anonim ***** válasza:
Életem első és második randija is onnan volt és talán összesen ha kaphattam 5-6 likeot onnan. Mindezt kb 4 év alatt, kb 3-4 alkalommal regisztráltam újra, de nem egymás után, hanem megszakításokkal. Ehhez képest Tinderen, amikor még fent voltam, volt vagy 50 is + a matchek ugye. Őszintén szólva, nem sok értelmét látom az interneten ismerkedni, ha nincsenek likeok, kérdező. Meg amúgy se, most match és a többség vissza sem ír, én már nem pazarlom erre az időmet.
jún. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy működik az algoritmus ezeknél.


Nekem a külsőm átlag alatti, de nem vagyok ronda (mondjuk 60% szebb, 40% csúnyább nálam), vállalható fiatalember, intelligens, jómódú, de már hónapok óta nem volt egyezésem a Facebookon és Tinderen is csak havi 2-3 match jön össze.

jún. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kerdezo, nyugodtan irj ki barmit, ott IS mindegyik hazudik, mint a vizfolyas.

;-)

jún. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!