Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem szivecskézett eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szivecskézett eddig vissza senki Facebook társkeresőn?

Figyelt kérdés

Vannak fenn képeim, szerintem elég jól is nézek ki, ki van töltve a bemutatkozásom is és eddig egy pozitív visszaigazolást se kaptam egy lánytól se akiket beszuvecskéztem.


Eddig csak pár meleg csávó szivecskézett be pedig nem vagyok meleg és nem is tudom hogy találtak rám itt, mert én a nőket keresem rajta.


22/f



jún. 10. 12:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsétek el ezeket az online társkeresőket.


Ha nem tartozol a felső 5%-ba külső szempontjából, akkor marha kicsi az esélyt, hogy kifogsz egy olyat aki normális és esetleg lehet is valami.


Ennek pedig nagyon egyszerű oka van: alapjában véve a nők választanak, mert a sok simpnek köszönhetően az egekbe van az egójuk. Segget nyalnak olyan nőknek is, akiket az ember haza nem szívesen vinne bemutatni, de a csillagokat is lehazudják az égről nekik a férfiak, hátha jut nekik egy meleg punika a nap végén.


A való életben 1000 dologgal tudsz kompenzálni, magabiztosság, kiállás, humor, duma stb., de online társkeresőn semmivel, mert ott az ítélet a külsődön múlik, semmi máson.


Amikor pedig a nők online társkeresőznek akkor nem az a kérdés, hogy te tetszel-e neki vagy sem. Hanem hogy van nálad jobb, vagy nincs?


Ha van, tovább pörget, mert úgyis lesz jobb.


Melletted 1 nap 50 faszi belájkolja, tehát nincs oka "maradni" egy átlagos faszinál, mert a nagy számok törvénye alapján jön nálad egy jobban kinéző faszi.


A nők többsége egoboostra használja ezeket az oldalakat, ha szerencséje van be tud hálózni egy nagyon jól kinéző pasit, de ha nem, akkor sem szomorkodik, mert a nap végén látja hogy ismét 50 faszi belájkolta, megnyugszik a lelke hogy érte mennyi férfi odavan.


Felejtsétek el, próbálkozzatok a való életben.

jún. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Azon is múlik, mennyi csajt lájkolj egyszerre.

A fb dating ugyanúgy működik, mint a Tinder és hasonlók: ha egyszerre tömegesen kezdesz el lájkolni profilokat, akkor az algoritmus ledob a találati lista aljára. Ha pedig sokat csinálod ezt, akkor jön a shadowban, azaz hiába lájkolsz profilokat, azokat blokkolja a rendszer.

Így működik az anti-spam az online társkeresőknél.

Ezt nem csak a botok ellen vezették be, hanem azért is, mert sokan automatikusan jobbra húznak egymás után 200 profilt, aztán utólag mazsolázzák a matchek közül a nekik megfelelőket. Miért fáj ez a rendszerüzemeltetőknek? Mert sokkal több férfi társkereső van, mint nő, akik az ilyen "spammelő" matchek után nagy valószínűséggel lelépnek az oldalról, ami csökkenti az oldal vonzerejét. Ahogy az élet más területén is, a nők itt is fontosabbak üzleti szempontból, mint a férfiak.

Megoldás: csak azokat húzd jobbra, akik tényleg tetszenek és tarts szünetet a keresések között.

jún. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nekem az is nagy hátrányom, hogy nagyon nincs humorom. Szóval lehet esőben se lenne jobb
jún. 10. 17:32
 14/20 anonim ***** válasza:

Senkit nem érdekel a humorod társkereső appokon. Mégis 2 mp alatt pár kép alapján hogy döntené el bárki is hogy milyen a humorod?

CSAK a külső számít! KÉPEK alapján válogatnak az emberek, akár a mp tört része alatt!

jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Korábban írták, hogy a személyes találkozásnál nemcsak a kinézet számít hanem több más is, mint pl. a humor. Erre írtam, hogy ez nekem nagy hátrányom.

jún. 10. 19:45
 16/20 anonim ***** válasza:

15


Én írtam, hogy a való életben tudsz kompenzálni, a humor csak egy példa volt.


Ha nagyon jó a humorod sem fog a farkadba ugrani nyilván minden nő, de a lényeg, hogy társkeresőn csak és kizárólag a külső a szűrő.


Átlagos külsővel férfiként pedig nem tudod felvenni a versenyt a többi férfival szemben.


De még egyszer: ez csak az online társkeresőkre érvényes

jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy én a külsőmmel akarok hódítani, mert nekem is az számít 90%-ban


Mit ajánlotok, mivel lehetek külsőleg vonzóbb?

jún. 10. 19:57
 18/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem online is a külső az elsődleges. Ha nem vagy vonzó fizikailag a másik nm számára, ku*vára mindegy lesz a humorod és minden más. Feldughatod a seggedbe a belső tualjdonságaidat, az intellligenciát, a karriered, a pénzed, a vagyonod, a státuszod, ha nincs alapvetően még minimális érdeklődés sem irányodba a másik nem részéről. Ez ennyire egyszerű. A fizikai vonzalom az elsődleges, ezt tudod kompenzálni és felerősíteni egyéb jó, pozitív tualdjonságokkal. De ezek sem univerzális dolgok, egyik nőnek ami pozitív a másiknak abszolút negatív tulajdonság is lehet akár. Nyilván a megfelelő anyagi státusz, humor és "izgalmas" életvitel általában a nőknek imponáló. De mindez fos, érdektelen külsővel nem befolyásol semmit. Nem is kell igazán rondának lenni, elég ha valaki csak átlagos, de nem az a tipikus "verseny szemléletű", állandóan kompenzáló, farok méregető, magamutógató, folyton a középpontban tobzódó típus. Ennyi is elég, hogy valaki láthatatlan legyen.
jún. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18 én ezt pontosan tudom, előttem mondták ennek az ellenkezőjét
jún. 10. 20:19
 20/20 A kérdező kommentje:

Tegnap este felregisztráltam Tinderre. Ugyanazok vannak fent a profilomon kb. mint a facebookoson. Eddig 4 lájkot kaptam, matchem nem volt még. Ez milyen arány szerintetek?

Illetve megérné előfizetnem rá?

jún. 11. 15:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!