Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt tapasztalatotok a budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt tapasztalatotok a budapesti RapidRandi rendezvénnyel?

Figyelt kérdés
Minden hónapban van 5-10 rendezvényük, 20-tól 55-ig mindenféle korosztálynak. Bárkinek volt velük tapasztalata? Már 2003 óta csinálják.

júl. 2. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Én nem látom a hírekben a népességrobbanást. Pedig létezik a dolog több, mint 15 éve. Te látod?
júl. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nyilván ekkora sikere nincsen, de mivel minden héten van kb. minden korosztálynak rendezvény ( ld. honlap ), így azt kell mondjam hogy a covid-ot leszámítva volt rá kereslet. Érdekel hogy kinek mi a tapasztalata vele?

Lehet e ott komoly kapcsolatot találni?


1-es válaszoló amúgy ha nem tudsz normálisan reagálni akkor minek írsz egyáltalán? erre vered?

júl. 2. 09:00
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Hetente kiírod ezt a nyamvadék kérdést, fejezd már be.
júl. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
#3 Lehet, hogy ő szervezi és így reklámozza :-)
júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
4-es vagyok és bár nem nekem írtad a válaszod és pesten éltem 40 éves koromig, de baromi degradáló, amit írtál. Engem pestiként sem vonzott soha a rapid randi, miért kéne mindenkinek érdeklődéssel fordulni felé? És miből gondolod, hogy akit esetleg hidegen hagy, falusi? Vagy ha falusi, mi bajod van vele? Miért vagy ilyen lenéző?
júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem hasznos ez a kérdés, mert legalább látni, hogy mekkora taplókkal lehetne ott ismerkedni, így senki sem fog feleslegesen időt pazarolni rá, hogy elmenjen.
júl. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Látom, azóta törölték a válaszát, kár, pedig így mindenki láthatta volna, milyen is valójában a kérdező.
júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es semmilyen gond nincsen velem, senkit nem nézek le.


38F incel

júl. 2. 12:03
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Persze, mert már törölték a gusztustalan hozzászólásodat, ami egy az egyben lenéző volt és degradáló.
júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 szóval még hazudozol is? Ez egyre jobb. Olvastam én is az azóta törölt bunkó beszólásod.
júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!