Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudom egy pár randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom egy pár randi után hogy tényleg működhet e vele egy kapcsolat? Megjöhet később a kémia? Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Ez lesz a 3. randink, el lehet ilyenkor már dönteni hogy akarok e tőle valamit? Szimpatikus, rendes, szereti a gyerekeket, de idegesítenek a faviccei, vmi zavar a stílusában és egyáltalán nem érzem hogy vonzódnék hozzá. Nagyon szeretnék már egy társat, és ő nagyon jó ember. De működne ez így szerintetek? Megjöhet a kémia? Vagy ha most nincs, nem is lesz? Volt már valaki hasonló helyzetben? Mik a tapasztalatok?

Interneten ismertem meg, 0-ról indultunk.


2019. nov. 18. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne. És nem.

Barátommal egy közös ismerős fb posztja alatt kezdtünk el beszélgetni, aztán találkoztunk (nem randi jelleggel). De már ekkor randivá alakítottuk a találkozót, és két hét múlva már hozzá is költöztem. Ennek 8 éve.


Ha elsőre nincs meg a szikra, akkor ott ette meg a fene szerintem.

33N

2019. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Kíméld meg.
2019. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a Notre Dame-i toronyőrrel is elmehetnél randira, nem olyan rossz pali az sem, éjjel, hunyorítva, füldugóval, előtte jól befújod valami 50 ezer Ft-os dezodorral, és már tervezheted is az esküvőt.
2019. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akikkel kapcsolatban bizonytalan voltam, ott mindig le is állítottam a folytatást. Kis idővel ezelőttig még soha nem volt olyanban részem, hogy első találkozásra, első beszélgetésre kölcsönös vonzalom, kémia, minden meglett volna. Aztán megtörtént, úgyhogy már én is tudom, tényleg van ilyen. Első találkozásunk alkalmával izott körülöttünk a levegő, pedig visszafogottabb emberek vagyunk mind a ketten. Ha elsőre nincs szimpátia, vonzalom, kémia, nem lesz később sem, ne húzzátok egymás idejét.
2019. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyáltalán nem érzed, hogy vonzódnál hozzá, akkor totál esélytelen, hagyd a francba.

Oké, az ember nem feltétlen lesz szerelmes az első randin, de ha arra sem vágysz, hogy hozzád érjen, megcsókoljon...

2019. nov. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"és egyáltalán nem érzem hogy vonzódnék hozzá"


Pont ezért ne tedd. Én megléptem (őneki a stílusában sem zavart semmi, szintén jó ember, én tetszettem is neki nagyon.) A lényeg, hogy emberileg megszerettem, járni kezdtünk. A szex is működött, önzetlen volt és figyelmes. A hiba bennem volt. Feleségül mentem hozzá. Két év házasság után bebaxott a nagy szerelem, mással. Borzasztó volt kikecmeregni a szarból, amit magamnak kavartam:((( Válás lett a vége, a szívszerelemmel vagyok boldog azóta is, immár tíz éve. Itt megvolt a kémia, és minden, ami kell. De utálom magam azért a dologért, hagytam magam belevinni vonzódás nélkül, csak mert az a srác szeretett, és komolyan gondolta velem, és élhető volt vele az élet.

Nem szabad!! Vonzalom nélkül nem!!!

(N/37).

2019. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
D-d-dehát csak jóképű és gazdag faszik lehetnek alapból jó emberek...
2019. nov. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!