Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi idősen lehet még párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen lehet még párkapcsolatom ha eddig nem volt, tehát semmi tapasztalatom benne?

Figyelt kérdés
Sok lány nem szereti azokat a fiúkat akiknek nem volt barátnője. Mert tapasztalatlan. Ami érthető. De én mit csináljak, ha nem volt még, nem azért mert nem akartam hanem nem találok. És már abban a korban vagyok szerintem ahol elvarjak a lányok hogy legyen rutinom.
2020. jún. 18. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősen? Szerinted gondolat olvasók vagyunk?
2020. jún. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondod? Itt állsz tapasztalatlanul 12 évesen? Mondj le a barátnözésröl!
2020. jún. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Fiúnak írod magad, így biztosra veszem, hogy 25 alatt vagy. Ebben a korban még nem furcsa, ha nem volt kapcsolatod.

Ne essél abba a hibába, hogy tovább vársz. Nem fog semmi megváltozni és 35 évesen is ugyanitt fogsz tartani. Ideje a saját kezedbe venned a sorsod.

Szerencsére vége a veszélyhelyzetnek, így lehet társaságba menni. Keressél egy új hobbit, ahol tudod, hogy sok új emberrel fogsz találkozni. Ennek a keretein belül járjál társaságba, ismerkedjél mindkét nemmel egyaránt, váljál közösségi emberré. Ezek után már csak nyitott szemmel kell majd járnod, lesznek lehetőségek.


F

2020. jún. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok.
2020. jún. 18. 11:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első pasim 25 éves volt, és én voltam neki az első barátnője. Nem probléma egyáltalán.
2020. jún. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Oké, az a baj a korodbéli srácokkal, hogy a nagy szerelmet várjátok. Az 1. kapcsolatnak nem az a lényege, hogy ő legyen a feleséged, és együtt menjetek nyugdíba. Hanem a tapasztalatszerzés. Ismerkedj, járj csúnya vagy kövér lánnyal, akár egyszerre többel is. Meg mellettük udvarolj még 3 másiknak is. CSAK ÍGY lehet tapasztalatokat szerezni. A szobában gépezéssel nem. Nyilván mindenki le fog pontozni, de nem zavar, mert igazam van, és jószándékkal írtam.
2020. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Elkéstél. Már nagyon öreg vagy.
2020. jún. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"CSAK ÍGY lehet tapasztalatokat szerezni."


Ebben ugyan mi lenne a tapasztalat?


Nem értem attól még, hogy valakinek 30 éves korára volt legalább ennyi kapcsolata, mitől lesz tapasztalt?


Vagyis az lesz, de nem fog érteni a párkapcsolathoz, mert tökéletesen azt bizonyítja a partnerek nagy száma, hogy képtelen fenntartani egy normális kapcsolatot. Ugyanazokat a hibákat követi el és semmit nem tanul. Ráadásul ez jelzés értékű arra vonatkozóan is, hogy nem veszi komolyan, nem VALÓS érzelmek alapján kezd el egy új kapcsolatot, csak azért, hogy legyen mellette valaki.

2020. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!