Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi idősen nincs még tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idősen nincs még tapasztalatom a lányoknál akkor már egyre kisebb az esély hogy párkapcsolatom legyen?

Figyelt kérdés
Sosem találtam egy olyan lányt sem még akivel összejöhettem volna. 24 vagyok, ennyi idősen már nehezebb kapcsolatot kialakítani tapasztalat nélkül? Ez a legtöbb lánynál negatív dolog?
2020. ápr. 19. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
36%

Örömlányoktól is ugyanúgy megszerezheted azt a bizonyos tapasztalatot. Hisz minden nő egyforma végső soron.

Most úgyis munkanélküliek szegények, mivel kiesett a külföldi forgalom, és a belső is megcsappant a covid miatt. Jól is jönne nekik most a kuncsaft, megélhetési okokból.

2020. ápr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Istenem XD

Figy..ugy kell, h abbahagyod a hisztit és fejlődsz azon a téren ahol gyenge vagy.

2020. ápr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Derwer ***** válasza:

A szexuális tapasztalatlanságod miatt jó eséllyel kerülnek a nők, ha tudják. De nem kell tudniuk. (ez amúgy előny is lehet, a feleségem a maga igényei szerint tudott formálni pár tekintetben)


Az együttélési tapasztalatlanságod nagyobb gond lesz. De ez is felodlható, idővel és empátiával.


Tömören : tapasztalatból írom, hogy igen jelentősen nehezebb a dolgod, de messze nem lehetetlen.

2020. ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, mindjárt jönnek az okos tanácsok, hogy gyúrjáá vazze. Fel is vagyok háborodva, hogy lement úgy az első három komment, hogy nem hangzott el benne ez a bűvös varázsszó.
2020. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!