Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még 22 koromban sem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még 22 koromban sem volt barátnőm akkor már egyre kisebb az esély arra hogy legyen valamikor?

Figyelt kérdés

Amiatt gondolom ezt, mert már ennyi idősen tapasztalatabbnak kéne lennem a lányok téren.

Nagyon nagy hátrány ennyi idősen?

Vannak olyan lányok akiknek ez nem jelentene problémát?


2019. márc. 1. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan.Csak valami normális lányt kéne találnod,és akkor nem kéne ezen filóznod.Mert amùgy semmi baj nincs azzal,hogy ennyi idősen kevés a tapasztalatod!Semmi az ég világon.36N
2019. márc. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem manapság elég nehéz ismerkedni, elveszett a minőségi “megismerés” korszaka. Épp ezért rengeteg szingli ismerősöm van, olyan akinek meg sose volt senki, akar 25-30 évesek is.

Az, hogy ennyi idősen nem volt meg senkid, egy normális lánynak nem

Okoz gondot szerintem.

Az én szemszogembol pl ilyen korban ez azt jelenti, nem mész bele csak úgy valamibe és ki vársz egy számodra valóban megfelelő társat.

Nem feltétlen azt kell ebben látni, hogy pancser az illető.

Példa: 20 évesen volt először barátom, és a mostani barátomnak én voltam az első barátnője. És semmi hiány érzetem nincs, örülök, hogy így alakult. Szóval szerintem ne gondolkozz ezen, felesleges :) Mint mondtam, értelmes lánynak nem lesz hátrány, mert te vagy a lényeg magad, nem az, hány valamiért befejezett kapcsolatod volt eddig.

2019. márc. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!