Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatni hogy egy ilyen pasasnak álomélete van a képei alapján és minden összejött neki amire vágyhat egy férfi?

Figyelt kérdés

[link]


Jóképű, gyönyörű feleség, gyerek, utazások, minden bizonnyal pénz is van. Modell csajok lájkolják a képeit, rengetegen ismerik… ilyen az ideális pasi a nőknek?


tegnap 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
1 millió pasasból jó, ha egy olyan van mint ő. Igen, álomélete van LÁTSZÓLAG. De ez csak a felszín. Mondjuk az 100%, hogy többet rak az életébe mint az itt rinyáló “férfiak”.
tegnap 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
Minél jobban mutatja kifelé annál inkább csak látszat.
tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Miért foglalkoztok mindig mások életével???
tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kik ezek? Annyira gazak ezek a kirakat csaladok. Mindegyiknek sajat oldala, kisgyereket boldog boldogtalan pakoljak ki, az egyik rbanckodik, a masik ferfikent csinalja ugyanezt. Szanalom mind a ketto…
tegnap 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy exem is ügyelt arra hogy kivulre minden meseszépnek nézzen ki. Meg most is ügyel egy másik mellett..🤣

tegnap 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

Hát ha ez az álma. Engem mindig meglep, ha egy férfinak a babóca az álma.


A szőke kisgyerekek meg koboldnak néznek ki, mint ez is. Mehetne horrorba.

tegnap 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Na, az ilyen figurák szokták totál részegen (amikor már átestek a vidámkodós részen és kicsit lelkileg nyitottabbá válni) bevallani, hogy mekkora kamu hazugság az élete és csak a suttyomban fogyasztott kokain tartja életben, csak az asszony rá ne jöjjön.
tegnap 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Na ez okozza manapság a mentális zavarok javarészét a fiataloknál. Ez dönti romba a reális énképet.


Azt meg kellene értenie mindenkinek, hogy az internetre senki nem pakolja ki a problémáit és senki nem tölt fel rossz képet magáról.


Te sem.


Senki nem posztolja ki, hogy úszik a hitelekben. Hogy végrehajtók hívogatják. Hogy tropa a gerince/lába/keze/aranyere.


Az egyik ismerősöm az agyonfilterezett képeivel irtó gyönyörű, meglátnád 10/10, de az utcán már nem ismernéd fel, a közösségi média alapján nagyon fancy élete van, közben pedig egy szoláriumban dolgozik nettó 200 ezerért heti 4 nap 6 órában, nincs senkije és 23 évesen úgy viselkedik mint egy 15 éves.


De ha az instáját látnád meggyőződésed lenne, hogy ő egy álomnő...

tegnap 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem vágyom, erre a feleség és a gyerek egy kötöttség akkor is ha rengeteg pénzem van, sőt ha rengeteg lenne akkor élném csak az életem úgy ahogy akarom csak beleronditana a képbe egy feleség amikor olyan és annyi nőt kapnék meg amennyit akarok titkolózna a fene.
tegnap 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy ha lenne önbizalmam, csinálnék egy "igazi" instát, ahol nem az ilyen megcsinált képek vannak, hanem a valóság. Nincs jó megvilágítás, hanem ami adott, nem Starbucksos kávét iszom reggel sminkben mosolyogva, hanem a törött kotyogósommal főzött feketét egy pöttyös bögréből álmosan hunyorogva.


Évekkel ezelőtt akartam ezt, mikor a húgom egy egész napot azzal töltött, hogy felrakjon 1 képet instára. Valami "vasárnapi lazulás" vagy mit tudom én, mi volt a "címe", de mondtam is neki, hogy életében nem lazult így vasárnap. A kép előtt 1 órán át különböző helyeken pózolt, azelőtt két órán át sminkelt, még műszempillát is tett fel. A valóságban úgy lazul, hogy egy kinyúlt pizsigatyában meg pólóban, szemüvegben és sminktelenül fetreng a kanapén.


Ne értsetek félre, én is sminkelek, belövöm a hajam, de nem egy insta posztért. Ez ugyanaz a vibe. Ez a család nem elment valahova szórakozni, és csináltak pár képet, hanem kegyetlen Stepfordira van pózolva meg filterezve. Nekem az ilyen pózolásokról a boldogság az utolsó, ami eszembe jut.

tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!