Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondhatni hogy egy ilyen pasasnak álomélete van a képei alapján és minden összejött neki amire vágyhat egy férfi?

Figyelt kérdés

[link]


Jóképű, gyönyörű feleség, gyerek, utazások, minden bizonnyal pénz is van. Modell csajok lájkolják a képeit, rengetegen ismerik… ilyen az ideális pasi a nőknek?


tegnap 19:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.


Igazat írt a 10-es válaszoló! Erről írtam én is, ő jobban kifejtette.


Ezek mesterséges képek, senki nem úgy él ahogy mutatja.


Ezzel nincs is probléma, a probléma azzal van hogy az emberek 90%-a a saját életét helyezi negatív kontextusba ezen emberek miatt.


Én sok emberrel vagyok körülvéve, van köztük mindenféle, szép is, okos is, kigyúrt, vékony, kövér, magas, alacsony stb., de én mondom neked, az emberek 95%-a olyan szürke hétköznapi "unalmas" életet él, mint te saját magad. Mindenki irigykedik a másikra, pedig az esetek többségében teljesen okafogyott az irigykedés.


A közösségi médiában ezek szerkesztett, mesterséges, beállított képek, ne vonj le belőlük semmilyen konklúziót.


Az a szép csaj akit annyira irigyelsz, hogy milyen jó neki hogy szép, milyen jó pasija van, az pontosan ugyanazt csinálja mint a többiek. Hazamegy, kimossa az ember sz.ros alsóit, megcsinálja a vacsorát amihez még nekiállni sincs kedve, örül hogy sikerült erőt vennie magán hogy lefürödjön és lefeküdhessen aludni.


Aztán hogy az instája alapján ő egy travel addict szépségnagykövet, az lehetséges, de a valóságban pont ugyanolyan halál unalmas, szürke hétköznapjai vannak mint neked.

tegnap 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

Jó hogy epét nem hánytok, lúzer prolik...


Aki ér valamit, az nagyjából úgy él, mint a nyitóban szereplő képeken.

Ő igényes és büszke lehet arra, amit elért!


Te mit értél el az életben?

tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
87%

Már akinek

Én pl előbb halnék meg minthogy szülnöm kellene

Másrészt a pasinal is van 100x helyesebb

A nő helyes de nem egy kiemelkedő szépség

tegnap 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez a csávó úgy néz ki, mint aki nagyon hamar hisztizik baromságokon, cicának hívja a barátnőjét (ha amerikai lenne, babe-nek), és két lökés után elélvez és bealszik, és ha szólsz neki, hogy neked nem volt orgazmusod, jön egy újabb hiszti.
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Olyan ember nincs aki mindig boldog és elégedett.

Nekem is van szép lányom, kutyám, motorom, kocsim...nyaralni is járok, de szinte semmit nem rakok ki sehova. Senkinek nincs hozzá köze.

Azt se rakom ki pl hogy kapcsolatban vagyok...aki ismer tudja, a többi meg nem lényeg.

10-ből 9 azért rak ki ilyen képeket, hogy mutassa a jót...aztán lehet úszik a kapcsolatba pl.

N 32

tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg tökéletesnek tűnik, aztán lehet csalja az asszonyt, otthon csak veszekedés van és holnap elválnak.


Mindenkinek más problémája, nehézségei vannak, éppen ezért nem jó ha más, kirakott életével foglalkozol, mert az csak az igazság egy része.

tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyáltaslán nem olyan extra. Egy jól kinéző pár gyerekkel. Rengeteg ilyen van. Ha figyelmesen nézitek a dátumok, évi egy külföldi nyaralás (mint átlag Bélánál), a többi leginkább Győri, vagy ahhoz közeli hely. Rengeteg ember vághatná magát puccba és csinálhatna ilyen képeket.

Barcelónát meg javaslom mindnekinek, tényleg gyönyörú.

tegnap 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem pl nem lenne álom férfi, nem is irigylem azt amit ide linkeltél. Hogy miért? Nem lenne ehhez az egészhez türelmem sem kedvem. Nekem a családom jelentené a boldogságot, nem a kedvelések.

ez a látszólag tökéletes mindenem, az életem, ez a görcsös beállítottság, olyan, mintha kompenzálni akarna valamit. Én szeretem megélni a pillanatokat és nem leállni fotózkodni mindennel meg rakosgatni szerkezteni időnként ránézni mennyi kedvelést kapott. Miért? Mert átmeneti boldogság érzést ad, semmi többet. Plusz veszi el az időt.

Beállítani ezeket a fotókat tökéletes díszben több idő lehet, mint amennyi minőségi időt töltöttek. És ez csak a felszín, nem tudjuk mi van ezalatt. Persze mindenki azt tesz ki amit csak akar, ebbe senkinek nincs beleszólása. Csak ne a felszín alapján ítéljünk 100%-ban.

tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Igen, ők az álomcsalád ezen a bolygón. Remélem, hogy mihamarább utaznak a Holdra, majd elsőként a Marsra is, hogy hasonlóan jó képeket lőhessenek magukról, hogy legyen mire csorgatni a nyálát a többi, hozzájuk hasonlóan műmájer, földlakónak.
ma 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!