Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ebben a szituban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a szituban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy srác akivel a múlt hónapban ismerkedtem meg és jó fejnek tűnt meg jókat tudtam vele beszélgetni.Külsőre nem az esetem de aztán kezdtem egyre jobban meg kedvelni. Október elején képbe került az excsaja mert véletlenül összefutottak és tőlem kért tanácsot a srác hogy kibéküljön-e vele vagy ne. Aztán még beszélgettünk de egyre furcsább volt a srác mert össze-vissza beszélt hol az excsajon agyalt és azt mondta gondolkozik rajta hogy kibéküljön e vele. Hol meg azt mondta hogy én tetszem neki és kettőnk között gondolkodik. Aztán úgy volt hogy találkozunk de fél napra eltűnt és utána írt ahogy nem jó neki az a nap. Aztán megint eltűnt fél napra aztán utána írta hogy ahogy baleset történt. Aztán két napra megint eltűnt. Aztán utána még neki állt feljebb amikor megírtam neki hogy szélsőségesek a megnyilvánulásai és hogy nem tudok vele mit kezdeni és ezért kiakadt rám hogy nem vagyok vele megértő hogy balesete volt és nem ő tehet róla. De aztán írtam neki hogy jobbulást de megharagudott rám és most nem tudok mit kezdeni ezzel a sráccal és tanácstalan vagyok.

tegnap 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Semmit, jobb ez így. Nincs túl még az exén és gondolkodnia kéne, hogy őt vagy téged akarna. Aztán még ő haragszik meg rád, amiért (amúgy teljesen jogosan) szóvá tetted ezt.

Most komolyan, kell ez neked?

tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Ez még gyerek. Osszevissza hazudik karattyol azt se tudja ki kell neki, a csajok oda rángatják ahova csak akarják, mint aki még a világárol se tud ugy viselkedik.

Ha jön majd még egy 3.is tisztára ketségbe fog esni hogy melyiket d.gja🤣


Ezek jók játszani bulizni nevetni szexelni csetelni gördeszkázni strandolni hegyet maszni, de amugy semmi másra.

tegnap 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak ott rontottam el az egészet hogy tudja hol lakom és hol dolgozom mert én idióta elmondtam neki így
tegnap 19:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"most nem tudok mit kezdeni ezzel a sráccal" - Akkor ne kezdj vele semmit. Más is van a világon. Majd ha meggyógyul, ő is keres mást, vagy a régit.

Egyébként nem értem, hogy lehet fél napra meg 2 napra "eltűnni". Úgy érted, hogy telón vagy neten?

tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A vicc az hogy a srác 32 éves
tegnap 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Az nem elrontás. Nem egy pszichopata. Hanem egy kisgyerek csak. Oda teszed ahova akarod.
tegnap 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy hogy egyáltalán nem jelentkezett nem keresett meg semmi és nem tudtam mi van úgy lehet eltűnni főleg úgy hogy azt beszéltük hogy találkozni fogunk csak azt nem beszéltük meg hogy hánykor és még én mondtam neki hogy majd jelentkezzen és írjon
tegnap 19:48
 8/11 A kérdező kommentje:
És a baj még az vele hogy nagyon sértődékeny a srác és könnyen felkapja a vizet legalábbis a legutolsó beszélgetésünk alapján elég könnyen felkapta a vizet
tegnap 19:57
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg azt szeretném kérdezni hogy azzal hogy tudja hol lakom és hol dolgozom szerintetek tudna ártani nekemm
tegnap 19:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem egyáltalán nem fog már keresni, és persze így ártani sem fog tudni vagy akarni.
tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!