Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a csúnyanős kérdések és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a csúnyanős kérdések és válaszok tényleg kamuk?

Figyelt kérdés

Találkozott bàrki egyetlen valós normális felhasznàlóval?

Én eddig csak átverős emberekkel talàlkoztam, kommentben nem szàmìt a pénz a külső majd az első kérdései kb hogy mi a foglalkozásod, hogy nézel ki oké kìvàncsisàg na és benne lehet egy alap ismerkedésben viszont amikor jön a vàlaszom hogy nem vagyok diplomás valóban nem nézek ki jól nincs további vàlasz. Nincs baj azzal ha nem jövökbe vagy a normàlis min àtlagos pasi a nyerő de akkor ne ìrjonak olyasmit hogy jaj nàlam még ők sem próbàlkoznak jaj csak a modellek kellenek stb.

Momdjuk kétlem hogy egyetlen (ronda,csúnyanő)kérdező/kommentelő valós lenne az az nő vagy olyan nő akire hivatkozik.


ma 06:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A nem szép csajok a legfelszinesebbek. Pár beszélgetés után kiderül hogy még egy híres férfi színész aki jóképű és milliók rajonganak érte… még az sem tetszik neki. Akkor a hétköznapi melós Jóska elsüllyed a szégyenében hogy probalkozik nàla.
ma 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%

Az átverés és a mellébeszélés a női lép alapja.


Udvarias vagyok a nőkkel, ezért nem írok hazudozást. :)

ma 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Uncsi kérdések egyike, lesznek bőven nőket szidó válaszok, de azért írok. Először is, a munkát mindenki megkérdezi. Tudom, itt berögződés, hogy biztos az anyagiak felmérése miatt, de rohadtul nem, egy szimpla haverkodásnál is hamar téma lesz.

A nem számít a külső viszont red flag, bárki is mondja társkeresés kapcsán. Ilyen nincs. Olyan van, hogy sokféle külső szóba jöhet (mint pl. nálam), és nem kell szépségideáloknak megfelelően kinézni. Szóval, én hanyagolnám, aki olyat ír, hogy nem számít, erre tényleg azt mondom, hogy tuti nem igaz.

Ami viszont még a szemembe ötlik, miért kommunikálsz ilyen negatívan magadról, hogy nincs diplomád, nem nézel ki jól? Ezzel vágod magad alatt a fát. Mondd azt, hogy pl. ács/futár stb. vagy, nem kell ragozni, hogy mid nincs. Ahogy a külsődet sem kell leszólni, küldesz fotót, aztán eldönti a másik, hogy oké-e.

ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy valóban csúnya nők írják, de arról hazudnak, hogy nekik nem számít a külső.
ma 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha 6-kor nem voltál olyan állapotban, hogy ezt rendesen megfogalmazd, várhattál volna kicsit.
ma 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
Pont a csúnya nők a leginkább irigy, leginkább rosszindulatú, és leginkább felszínes típus. Ő is ugyanazt várná el amit az átlag, vagy éppen a jó nők. Mivel ez természetesen soha nem teljesülhet, ezért gyűlölni fogja a legtöbb embert. Mintha ők tehetnének róla, hogy hibás az önképe, és hibásak az elvárásai. Aki nála jobban néz ki azt is gyűlöli, vagy aki hozzá hasonlóan néz ki, azt is. Utóbbit azért, mert gyűlöli a tudatot hogy vele kell beérje, és hogy folyamatosan saját magára emlékezteti.
ma 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
6-os, a nőt kicseréled emberre, és igazad van. Konkrétan leírtad a helyes pasikat szidó inceleket.
ma 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

6#


Igen, és az átlagos vagy átlag alatti pasit a frusztrációi miatt sokkal durvábban utasítják el mint a szép nők.


Ezzel a "csak nem gondolod, veled kell beérnem" attitűddel.

ma 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8, tehát nem csak külsőre átlag alatti, de buta is?
ma 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Átlag alatti nő vagyok, de nem igazán hangoztatom a hozzászólásokban, se nem írok vissza a férfiaknak itt, mert nem ismerkedem, úgyhogy... létezünk.
ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!