Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nő vagyok, ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nő vagyok, ezért nem érzem magaamt szexinek, és elbukik a szex is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

27/N vagyok.

Nem vagyok szép, ezt leszögezem. Amit tudok, javítok magamon (smink, előnyör ruhák, edzem sokat, stb), de az arcom és a hajam nem szép. Kiskoromban rengeteget csúfoltak, a fiúk sosem közeledtek felém. Sosem. Vagy ha alakult valami, végül a szép barátnőimre hajtottak rá a hátam mögött.


Szóval amit tudni kell rólam: az arcommal és a hajammal van a fő probléma. Kamaszkorom óta próbálgatom a göndör hajra való termékeket, de csúnya, sprőd a hajam. Az arcom pedig eléggé férfias. Ez van, nővérem is férfias.


A problémám a következő: a pasik barátzónába tesznek, de szexuálisan nem vonzódnak hozzám. Hiába igyekszem, az arcom nem szép, és így többnyire a szemkontaktust is kerülik velem. Volt már többször, hogy a buliban táncoltam, megpróbáltam szemezni srácokkal, és elmentek, vagy a haverjuk mutatta, hogy nem. Szóval elég kellemetlen szituációk.


Volt párkapcsolatom. Ott is én szedtem fel a srácot, és a belső értékeim miatt maradt velem, a szex nem működött. Mindent megpróbáltam: szexi ruhák, rámásztam, stb, de lelankadt neki, és folyton piszkált, hogy nem vagyok szexis, nem szexisek a mozdulataim, a tekintetem, stb.


Vannak nők, akik körül izzik a levegő. Nos, én ha 100%-omat nyújtom se izzítok be egy pasit sem.


3 éve vagyok szingli, és a szex sem jön össze. Tinderen sincs match nagyon, vagy ha van ők nem írnak/nem írnak vissza.


Egyáltalán nem a szépfiúk tetszenek amúgy, és nem is a jópasik. Akik nekem tetszenek, azok a srácok/férfiak többnyire "csúnyának" számítanak, tehát nem a szintem felett keresgélek.


Utoljára egy negyven éves, pocakosabb pasinál próbálkoztam be, mert tetszett, és Ő is elutasított.


Képet nem szeretnék küldeni, hiába írtok privátot, inkább tanácsot szeretnék kérni, hogy hogy javíthatok a szexuális vonzerőmön. Úgy érzem, ez komoly probléma, egyszerűen nem váltok ki semmit a pasikból. Ha próbálok flörtölni, inkább menekülnek. :)

És ez amúgy megalázó, elég magányos vagyok. Járok eseményekre, bulikba, programokra, nem tudom még hova mehetnék, vagy mit kellene tennem.


2022. szept. 27. 19:34
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
83%

Pszichológus.


Nekem egészen nagy fejem van, görbe az orrom, a fogaim is össze vannak torlódva, de nem vagyok befeszülve férfiak között, mégpedig azért nem, mert kevesebb negatív sz.r ért fiatalabb koromban, mint téged, így tudok nyitott lenni, az pedig vonzó, a környezetem segített annak látni magam. Sajnos ebben is van, akinek rosszabb lapokat osztott az élet, azzal kell kezdeni valamit, ehhez pedig jelenleg az az út, hogy elmész fejleszteni magad.

2022. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
84%

Lehet valóban, hogy tényleg nem előnyös az arcod, de hidd el, az is nagyon sokat számít, hogy te mit gondolsz magadról. Kell az önbizalom és ezt semmiképpen se külső forrásból, mások által szerezd meg. Egy önbizalommal rendelkező no sugárzik, hidd el és egészen biztosan az arcodra, tekintetedre is kiül, hogy hogyan velekedsz magadról.

Ha kell, kérj akar pszichológus segítséget ehhez :)


24N

2022. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
6%
Leszbikus kapcsolat. Vagy fizetös pasi. Más megoldás nincs.
2022. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
77%

Még a bibircsókos 60+ os nagyikat is megdugják, szóval kizárt hogy a külsőd miatt van.

A bűnronda ostoba nőket is keféli valaki.

Valami más lesz a háttérben.

2022. szept. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon szívesen megismernélek,hasonló pasi vagyok.

Amennyiben adnál esélyt egy alacsony kissé mackós 26 éves pasinak.

Szerintem veszteni nem vesztünk az ismerkedéssel ha más nem barátság vagy egy jó ismeretség esetleg egy jó beszélgetés.

2022. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
96%
#4: Belőled is megélne egy pszichológus pár évig. :D
2022. szept. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek, hogy ilyen normális válaszokat kaptam, tényleg, és nem lehurrogást, hogy troll meg kamu. Jól esik, hogy próbáltok segíteni.


Pszichológushoz járok, a családi hátterem elég durva sajnos, kamaszkorom óta kezelnek, ezt is említettem, mint probléma, és ahhoz képest amilyen voltam rengeteget dolgoztam magamon, de valahogy az elfogadás sosem megy.


Minél több a visszautasítás, annál jobban azt érzem, hogy nem vagyok szerethető. Tudom, hogy ez nem így van, szóval igyekszem jobban dolgozni rajta, csak az egész mint egy ördögi kör.

2022. szept. 27. 19:50
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Talán mások tudnak a lényegben segíteni, de göndör hajra próbáld ki a CGM módszert. Van fb csoport is, hogy hogy hozhatod ki a legtöbbet a hajadból.
2022. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 Hans Pötterman ***** válasza:
98%

Biztos vagyok abban, hogy szerethető,értékes ember vagy! Helyesen,értelmesen írsz,már manapság ez is nagy előny hidd el! És a hozzáállásod is példás,nem a világot hibáztatod vakon!

Ha úgy lenne szívesen megismernélek.

2022. szept. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
98%

Lehet kend a falra válasz ez, de azt is nézni kell, hogy ezek a dolgok nem feltétlenül a te hibád. Járj továbbra is eseményekre, próbálkozz, túlzásokba nem esve a külsődet is ápold, javítsd.

Ha gondolod, írj rám, beszélgethetünk (nem ismerkedni akarok)

2022. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!