Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nő vagyok, ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nő vagyok, ezért nem érzem magaamt szexinek, és elbukik a szex is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

27/N vagyok.

Nem vagyok szép, ezt leszögezem. Amit tudok, javítok magamon (smink, előnyör ruhák, edzem sokat, stb), de az arcom és a hajam nem szép. Kiskoromban rengeteget csúfoltak, a fiúk sosem közeledtek felém. Sosem. Vagy ha alakult valami, végül a szép barátnőimre hajtottak rá a hátam mögött.


Szóval amit tudni kell rólam: az arcommal és a hajammal van a fő probléma. Kamaszkorom óta próbálgatom a göndör hajra való termékeket, de csúnya, sprőd a hajam. Az arcom pedig eléggé férfias. Ez van, nővérem is férfias.


A problémám a következő: a pasik barátzónába tesznek, de szexuálisan nem vonzódnak hozzám. Hiába igyekszem, az arcom nem szép, és így többnyire a szemkontaktust is kerülik velem. Volt már többször, hogy a buliban táncoltam, megpróbáltam szemezni srácokkal, és elmentek, vagy a haverjuk mutatta, hogy nem. Szóval elég kellemetlen szituációk.


Volt párkapcsolatom. Ott is én szedtem fel a srácot, és a belső értékeim miatt maradt velem, a szex nem működött. Mindent megpróbáltam: szexi ruhák, rámásztam, stb, de lelankadt neki, és folyton piszkált, hogy nem vagyok szexis, nem szexisek a mozdulataim, a tekintetem, stb.


Vannak nők, akik körül izzik a levegő. Nos, én ha 100%-omat nyújtom se izzítok be egy pasit sem.


3 éve vagyok szingli, és a szex sem jön össze. Tinderen sincs match nagyon, vagy ha van ők nem írnak/nem írnak vissza.


Egyáltalán nem a szépfiúk tetszenek amúgy, és nem is a jópasik. Akik nekem tetszenek, azok a srácok/férfiak többnyire "csúnyának" számítanak, tehát nem a szintem felett keresgélek.


Utoljára egy negyven éves, pocakosabb pasinál próbálkoztam be, mert tetszett, és Ő is elutasított.


Képet nem szeretnék küldeni, hiába írtok privátot, inkább tanácsot szeretnék kérni, hogy hogy javíthatok a szexuális vonzerőmön. Úgy érzem, ez komoly probléma, egyszerűen nem váltok ki semmit a pasikból. Ha próbálok flörtölni, inkább menekülnek. :)

És ez amúgy megalázó, elég magányos vagyok. Járok eseményekre, bulikba, programokra, nem tudom még hova mehetnék, vagy mit kellene tennem.


2022. szept. 27. 19:34
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
89%

Buliban én se ismerkedem, az katasztrófa, ott a pasik egymás haverjai előtt is akarnak villogni és ha nem vagy objektíven jő nő, akkor esélytelen.

Kifejezetten intelligensnek tűnsz, esetleg valamilyen hobbi nem tetszik, amit társaságban lehet űzni rendszeresen? És akkor ott tudsz beszélgetni is, felkelti a figyelmet az intelligencia. Illetve nem tudom mennyi idő után kezdesz ki valakivel, de először egy darabig csak beszélgess és barátkozz, hogy ne csak egy majdnem idegen legyél a számára. Idegenek ismerkedésekor valóban a bomba nőknek van esélye, mert a pasi ekkor csak reménykedik, hogy elfogadható a személyisége és az már elég neki.

2022. szept. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
92%

Tenyleg rengeteget szamit, hogy hogyan viszonyulsz magadhoz. En sem vagyok valami szép, nagyon erős az állam es férfias nagy orrom van. A profilommal ihesztgetni lehet. Viszont megtanultam ezt elfogadni es úgy teszek, mintha az orrom a legszexibb testrészem lenne. Ez fontos, mert észrevettem, hogy meg csúnyább vagyok, amikor a külsőm miatti bizonytalanság kiül az arcomra. Amugy a barátom kb odavan érte, mindig mondja, hogy szépnek nem szep, meg en sem vagyok klasszikus értelemben vett szépség, de egyben nagyon vonzó vagyok neki.

Számomra az erdekes, hogy mit értett az exed az alatt, hogy a mozdulataid nem szexisek?

2022. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
80%

"Nem tudom, miért hiszik a nők, hogy ha egy kamionnyi festéket magukra borítanak, becsaphatják a pasikat, amikor önmagukat csapják be a tükör előtt minden reggel az helyett, hogy elfogadnák, amit látnak benne."


Hogy ez mekkora bullshit...

Egészen konkrét példáim vannak fiatalabb koromból arról, hogyan reagáltak rám a férfiak, ha ki voltam festve, és hogyan, ha nem. És itt gyakran ugyanarról a férfiról beszélünk. Az egyikük pl. úgy ismert meg, hogy sosem látott sminkben, mert olyan körülmények között találkoztunk, ahova nem sminkeltem. Majd egy alkalommal összefutottunk az utcán, fényes nappal, talpig sminkben. A pasi, aki korábban szinte emberszámba sem vett, láthatóan olyan zavarba jött tőlem, hogy ettől meg én nem ismertem rá. Egyébként meg is jegyezte, hogy milyen jól áll nekem a smink. Innentől egész másképp viselkedett, mint előtte. És ő csak egy az ezerből. Igen, pont ilyen könnyen átverhetőek vagytok. Mert marhára nem a valóságra vágytok, hanem az illúzióra.

Coco Chanel szerint egyébiránt nincs csúnya nő, csak lusta. És ő talán azért mégiscsak tudott ezt-azt...

2022. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm ismét mindenkinek. :)

Nos, az intelligenciámat és a személyiségemet kedvelik, de sajnos ezekkel nem váltok ki vonzalmat. Tehát megtartanak, mint barát.

Ismerkedtem már könyvtárban, egyetemen, különböző esteken (irodalmi estek, sportesemények, stb), és általában hozzám nem jönnek oda, nem vesznek észre, nekem kell úgymond teperni, hogy elkezdjenek velem egyáltalán beszélgetni.


A testem jó, edzem sokat, nagy mellem van és jó fenekem, de ez nem elég. 170 cm vagyok. A testemen sokszor végignéznek a pasik, de az arcom nem tetszik nekik, egyszer végigmérnek, és ennyi.


A mozdulataim nem szexisek alatt amúgy sosem magyarázta el, hiába kérdeztem. Arra célozgatott, hogy úgy ha meglát inkább jut eszébe rólam egy aranyos lány, mint egy szexis nő. Hiányolta a szexuális kisugárzást, pedig én próbálkoztam.


A sminkes dologgal én sem értek egyet. Nagyon sokat számít a smink. Smink nélkül simán odaszóltak utcán, hogy de csúnya vagyok, sminkkel ez nem történik meg, szimplán átnéznek rajtam.


Köszönöm amúgy mindenkinek az ötleteket, tanácsokat, tényleg. Jól esik, hogy vannak rendes emberek, és mindenki véleményét köszönöm, érdemes több oldalról megvizsgálni a problémát.

2022. szept. 27. 23:03
 25/41 anonim ***** válasza:
73%
Sportolsz valamit? Próbáltál sport közben ismerkedni?
2022. szept. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
38%
#24: Kissé kamuszagú. Egy 170 centis jó mellű, jó fenekű nő nagyon sok férfinak vonzó. Ha nincs valami durva asszimetria az arcodon, találni fogsz férfit.
2022. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
66%

A 24-es hozzászólásod alapján meggyőződésem, hogy nem a külsőddel van baj, hanem a fellépéseddel. Te magad írtad, hogy tepersz. Ez a legnagyobb hiba, amit ismerkedés fronton elkövethetsz.

Én átlagos/csinos nő vagyok, és az a tapasztalatom, hogy a férfiak már akkor azt hiszik, hogy flörtölsz velük, ha csak szimplán az átlagosnál kedvesebb vagy és/vagy több figyelmet szentelsz nekik. Ha még "tepersz" is, akkor tuti menekülőre fogják.

Olvasd el a "Miért a rossz lányokat szeretik a pasik" c. remekművet (nem egy Dosztojevszkij, de a maga nemében tényleg a legjobb), biztos, hogy többet fog segíteni neked, mint bármelyik pszichológus.

2022. szept. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
15%

Ha kötetlen szexre vágysz akkor elballagsz egy swingerbe - na ott aztán lesz kötetlen szex 😂

A sminktrükkök viszont nem segítenek sem a szorongásokon, sem a frusztrációkon - azon csak a terapod fog tudni segíteni.

2022. szept. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 Noren1989 ***** válasza:
2%
Ingrid, te vagy az? 🤔
2022. szept. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
82%

Ha ronda vagy és tryhard, az csak ront a helyzeten. Ne alázd meg magad ennél is jobban szerintem. Mondj le a szexről és úgy összességében férfiakról, főleg, ha tényleg így bánnak veled, ahogy leírtad, mert csak megnyomorítod magad lelkileg miattuk. Én azóta vagyok jobban mentálisan, mióta realizálódott bennem, hogy senkinek nem tartozom azzal, hogy attraktív (ha úgy tetszik "ba_sznivaló jócsaj") legyek, csak magamat kell szeretnem és csak magamnak kell megfelelnem, mert más úgysem fog soha az életben annyira megbecsülni, mint amennyire én saját magamat értékelni tudom, ha akarom. Bullshitnek hangzik, de én magamnak őszintén tetszem és mindig is tetszettem mélyen legbelül, csak férfiaktól kapott sok negatív vélemény hatására jóideig rengeteg gyűlölet volt bennem saját magam iránt. Mióta nem abban mérem a saját értékemet, hogy mennyire tetszem a hímneműknek, azóta egy csomó önbizalmam lett.


Egyébként viccesek ezek a kommentek, amik mindenféle háttérben meghúzódó titokzatos okokat keresnek, hogy miért nem tetszel a pasiknak. Vannak taszító nők, deal with it.

2022. szept. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!